Kokių gėlių jai padovanoti per pirmąjį pasimatymą

762 1

Prieš pirmąjį pasimatymą dauguma vyrų jaudinasi. Juk norisi, kad viskas būtų idealu. Greičiausiai ne vienam vyrukui iškyla klausimas, kokių gėlių padovanoti savo damai. Pateikiame pasiūlymus, kokias gėles dovanoti per pirmąjį pasimatymą, kad ji liktų sužavėta.

1. Orchidėjos gali užkariauti daugelio merginų širdis. Net nesvarbu, kokios rūšies orchidėjas pasirinksite – jos visos puikiai atliks savo darbą.

2. Rožės yra tradicinės gėlės, kurios jai gal ir nepadarys ypatingo įspūdžio, tačiau ji tikrai apsidžiaugs. Rinkitės šias gėles tuo atveju, bijote rizikuoti pasirinkdamas netradicinį sprendimą.

3. Lelijos yra puikios gėlės, jei norite ją pradžiuginti. Dauuguma moterų mėgsta baltas lelijas, tačiau galite rinktis ir kitokias.

4. Tulpės – tai pavasario, atgimimo pranašas. Taigi tulpes dovanokite tuo atveju, jei norite, kad jūsų santykiai taptų nauju jūsų gyvenimo etapu. Kai kurie vyrai vengia dovanoti tulpes moterims todėl, kad šios jiems asocijuojasi su moters ar motinos diena, bet ne su aistringa meile. Nebūkite toks kategoriškas, juk jūsų partnerė ir yra moteris, o kada nors galbūt bus ir jūsų vaikų mama. Be to, jei moteris labiau mėgsta laukines gėles, tai tulpės ją. . .

Join the Conversation

1 comment

  1.    Reply

    Besirenkant tikrai yra svarbu atkreipti dėmesį ne vien į pačias gėles, bet ir į jų spalvą. Naudingas įrašas.

×
×