9 priežastys, kodėl atstumiame tuos, kurie rodo dėmesį (I dalis)

Vakarėlyje susipažinote su nuostabia moterimi, bet ji atsisakė su jumis nueiti į pasimatymą? Draugavote su patraukliu vyru kelias savaites, tačiau jis kažkodėl staiga nusprendė nutraukti santykius? Pateikiame 9 priežastis, kodėl kartais santykiai nutrūksta vos prasidėję.

Gali būti daugybė priežasčių, kodėl vyrai ir moterys atstumia vieni kitus. Pavyzdžiui, tiek vyrai, tiek moterys, nemėgsta būti traktuojami tik kaip seksualiniai objektai. Todėl jei jie jaučia, kad tas, kuris rodo dėmesį, trokšta tik seksualinių santykių, su juo nebendraujame. Mes visi norime būti įvertinti ir suprasti, ir jei partneris nepatenkina mūsų poreikių, jį atstumiame.

Moteris ar vyras gali atstumti potencialų partnerį, jei jis:

1. Yra nekalbus. Jei partneris niekada neišsikalba, neatskleidžia savo jausmų, nesidalina rūpesčiais ir nieko nepasakoja, jo antroji pusė gali jausti emocinio ryšio trūkumą. Vyrams dažniausiai daug sunkiau atsiverti nei moterims. Tačiau reiktų išmokti reguliariai kalbėtis su partneriu. Galima pradėti to, kad susitikę pasipasakotumėte, kas jums nutiko pastaruoju metu.

2. Visai nesistengia dėl savo partnerio. Kai kurie žmonės santykiuose rūpinasi tik savimi. Santykiai, kai vienas visada tik duoda, o kitas visada tik ima, negali ilgai gyvuoti. Ar neteko matyti šeimų, kai iš šalies atrodo, kad vyras yra geras tėvas, nemažai uždirbantis, neturintis žalingų įpročių, tačiau žmona nėra patenkinta santykiais ir nori skyrybų? Jei santykiuose nėra pagarbos vienas kitam, jei partneriai nevertina vienas kito ir vienas iš jų visiškai nesistengia, tuomet santykiams galas.

3. Yra per daug atkaklus arba visiškai nesusidomėjęs. Santykiai gali nutrūkti vos prasidėję, jei partneris bus per daug įkūrus ir tiesiai šviesiai sakys, ko nori. Subtilumas, ypač santykių pradžioje, yra labai naudingas. Jei jis per daug įkyriai sieks moters, ar ji bus per daug pasipūtusi ir arogantiška, kažin ar pasiseks sužavėti kitą. Pavyzdžiui, jei prieisite prie patinkančios merginos gatvėje ir iš karto paprašysite jos telefono, jūs greičiausiai negausite to, ko norite. Arba jei patinkantis vyras kviečia jus į pasimatymą, o jūs atsisakote tik todėl, kad nenorite atrodyti lengvai pasiekiama, galite praleisti puikią galimybę užmegzti ilgalaikius darnius santykius.

Laukite tęsinio.

Comments are closed.