9 priežastys, kodėl atstumiame tuos, kurie rodo dėmesį (I dalis)

513 1

Vakarėlyje susipažinote su nuostabia moterimi, bet ji atsisakė su jumis nueiti į pasimatymą? Draugavote su patraukliu vyru kelias savaites, tačiau jis kažkodėl staiga nusprendė nutraukti santykius? Pateikiame 9 priežastis, kodėl kartais santykiai nutrūksta vos prasidėję.

Gali būti daugybė priežasčių, kodėl vyrai ir moterys atstumia vieni kitus. Pavyzdžiui, tiek vyrai, tiek moterys, nemėgsta būti traktuojami tik kaip seksualiniai objektai. Todėl jei jie jaučia, kad tas, kuris rodo dėmesį, trokšta tik seksualinių santykių, su juo nebendraujame. Mes visi norime būti įvertinti ir suprasti, ir jei parrtneris nepatenkina mūsų poreikių, jį atstumiame.

Moteris ar vyras gali atstumti potencialų partnerį, jei jis:

1. Yra nekalbus. Jei partneris niekada neišsikalba, neatskleidžia savo jausmų, nesidalina rūpesčiais ir nieko nepasakoja, jo antroji pusė gali jausti emocinio ryšio trūkumą. Vyrams dažniausiai daug sunkiau atsiverti nei moterims. Tačiau reiktų išmokti reguliariai kalbėtis su partneriu. Galima pradėti to, kad susitikę pasipasakotumėte, kas jums nutiko pastaruoju metu.

2. Visai nesistengia dėl savo partnerio. Kai kurie žmonės santykiuose rūpinasi tik savimi. Santykiai, kai vienas visada tik duoda, o kitas visada tik imaa, negali ilgai gyvuoti. Ar neteko matyti šeimų, kai iš šalies atrodo, kad vyras yra geras tėvas, nemažai uždirbantis, neturintis žalingų įpročių, tačiau žmona nėra patenkinta santykiais ir. . .

Join the Conversation

1 comment

  1.    Reply

    […] straipsnio dalį skaitykite čia.google_ad_client = “pub-7561432756228763”; google_ad_slot = “4423616537”; google_ad_width = 200; […]

×
×