7 patarimai jai, kaip palikti nepakartojamą įspūdį

694 3

Daugelis moterų labai jaudinasi prieš pirmąjį pasimatymą. Ką rengtis, ką sakyti, ar jis bus tas – prieš pirmąjį pasimatymą kyla daugybė klausimų. Jei norite jam palikti nepakartojamą įspūdį, turite tinkamai pasiruošti.

Pateikiame 7 patarimus, kaip jam palikti nepakartojamą įspūdį.

1. Tinkamai apsirenkite. Jei norite padaryti gerą įspūdį, nesirenkite per daug iššaukiančiai. Pamirškite per daug atviras palaidines ar sukneles. Žinoma, turėtumėte pasirodyti tokia, kokia esate, todėl nieko blogo, jei užsidėsite seksualią suknelę, jei jums tokios patinka. Tačiau stenkitės neatrodyti kaip laisvo elgesio moteris.

2. Stenkitės atrodyti rami ir rafinuota. Jei nuoolat judėsite ir negalėsite pasėdėti ramiai nė penkių minučių, blaškysite jo dėmesį ir jam bus sunkiau išgirsti, ką sakote. Juk jums svarbu bent šiek tiek vienas kitą pažinti artimiau.

3. Venkite ginčų. Žinoma, kad jūs turite savo nuomonę visais gyvenimo klausimais, tačiau ginčai per pirmąjį pasimatymą nieko gero neduos. Pasakykite savo nuomonę, tačiau stenkitės, kad jūsų diskusija netaptų labai karšta. Geriau vienas kitą pažinkite, o tada galėsite diskutuoti iki pa. . .

Galite apkabinti jį arbba pabučiuoti į žandą. Jei tai padarysite, šį vakarą jis galvos apie jus.

Join the Conversation

3 comments

  1.    Reply

    Tai tiesiog blogas vertimas iš anglų kalbos. Visi straipsniai čia iš užsienio žurnalų, ir tikrausiai nelabai tinka mūsų žmonėms dėl mentaliteto skirtumų.

  2.    Reply

    Tikrai,kad kas tik nori.Kažkas lietuvių gramatikos pamokų nelankė ;D Bet ne tame esmė,straipsnio autoriaus darbą visada patikrina redaktoriai,tai todėl,manau,ir redaktoriai kalti.O pats turinys…Pavadinimas skambus,bet tokius elementarius dalykus žino beveik kiekvienas.

  3.    Reply

    “jei užsidėsite seksualią suknelę, jei jums tokios patinka ” nuo kada suknelę galima užsidėti?? Aš visada maniau,kad ja galima užsivilkti,apsirengti. Bet užsidėti.. Straipsnius rašo,kas tik nori.