Kai nesiseka surasti gyvenimo partnerio

506 2

Nemažai vienišų žmonių svajoja dalintis su kuo nors savo gyvenimą. Santuoką jie sieja su laime, jaukumu, saugumu, artimu dvasiniu ryšiu, seksualumu, vaikais ir kitomis vertybės. Tai kodėl jiems nepavyksta įgyvendinti tokio, regis, elementaraus troškimo?

Jeigu jūs esate vieniši, gyvenate ne Sacharos dykumoje ir nesate prirakinti prie lovos, žinokite: vienatvės priežastis – tikrai ne nepalankios aplinkybės ar pernelyg skurdus potencialių partnerių pasirinkimas. Visų jūsų problemų priežastis glūdi jumyse – tiksliau jūsų požiūryje ir lūkesčiuose.

Kaip padėti sau?

· Pirmiausia partnerio paieškas blokuoja neigiamas požiūris į save ir savęs nuvvertinimas.

Kad pamiltum kitą žmogų ir galėtum priimti kito meilę, reikia išmokti pripažinti ir mylėti save. Jei manome, kad nesate verti meilės, tada jums trūks pasitikėjimo savimi, bus sunku užmegzti kontaktus, nesugebėsite pajusti, kad kitas jaučia jums simpatiją, nepatikėsite, kai sakys, kad myli. Iš nepasitikėjimo savimi žmonės linkę per daug kabintis į partnerį ir tuo jį atgraso.

* Per dideli reikalavimai partneriui ir nepajudinamas idealas.

Jei tikrinsite pašnekovą pagal savo susidarytą reikalaujamų savybių ir privalumų sąrašą ir manysite tik tada galėsiantys jį pamilti, jeigu jis atiitiks visus punktus, neišvengiamai patirsite nesėkmę. Tobulų partnerių nebūna. Kuo aukštesnius reikalavimus kelsite potencialiam kandidatui, tuo labiau susiaurės jų ratas ir praktiškai nebeliks jokių šansų ką nors susirasti. O susiradę imsite su juo kivirčytis, nes stengsitės pakeisti jį pagal savo ide

ealą.

Keldamas per didelius reikalavimus partneriui, žmogus nesąmoningai bando išvengti nusivylimų. Juk jeigu jis nieko nesuras, tai bus garantija, kad niekas jo nepames ir nenuvils.

· Per menkas pasirengimas leisti į kompromisus, jei tektų pakeisti ankstesnę gyvenimo formą.

Aiškus gyvenimo stiliaus įsivaizdavimas iš dalies padeda mums,, iš dalies trukdo. Per menka tikimybė, kad galima būtų rasti partnerį, kurio visi įpročiai, pažiūros, pomėgiai sutaptų su jūsų, pavyzdžiui, dėl kelionių, elgesio su pinigais, kėlimosi laiko, mitybos, sporto, aprangos, socialinių kontaktų, skaitymo pomėgių. Bendras gyvenimas kartu reikalauja aiškinimosi ir susitarimų, kompromisų, kartais net savų poreikių atsisakymo.

* Bloga praeities patirtis.

Jei jau turite sukaupę blogos patirties su ankstesniu partneriu, suprantama, kad ateityje norėsite išvengti tų pačių nusivylimų. Ši naujo nusivylimo baimė gali skatinti per dideliam atsargumui. Kai kurie stiprias psichines traumas pattyrę žmonės linkę apibendrinti ir įsikalbėti sau, kad visi vyrai (ar moterys) yra bl. . .

Tie, kurie iš vaikystės atsinešė blogų prisiminimų, susijusių su artimais žmonėmis, bus linkę ir su partneriu sieti praradimą, nuoskaudas, skriaudą, kaltės jausmą.

Jų baimė prisirišti gali pasireikšti tuo, kad jie dažnai keis partnerius ir nutraukinės ryšius. Jiems vis atrodys, kad pasirinko netinkamą partnerį, užuot suvokę, kad netinkamas yra jų požiūris į partnerystę.

* Įsimylėjimo jausmo lūkestis.

Dauguma įsitikinę, kad įsimylėjimo jausmas parodys kel

lią į tinkamą partnerį. Jei iškart nepasijunta įsimylėję, mano, kad partneris nėra tinkamas. Iš tikrųjų įsimylėjimo jausmas nieko nesako apie tai, ar pavyks užmegzti ilgalaikę ir patvarią partnerystę. Jis tik parodo, kad vienas žmogus meiliai galvoja apie kitą.

Join the Conversation

2 comments

  1.    Reply

    O kaip ten yra iš tiesų – vienas Dievas žino. Ar gali viskas tik nuo mūsų priklausyti*

  2.    Reply

    jei Jūsų aplinkoje įsisuko nesėkmės, kažkam traumos, lūžta daiktai, arba stačiai – nelaimės, galime susitikti ir pasitarti kaip užkirsti kelią bėdoms juk pasakyta: viena bėda – ne bėda, kas reiškia, kad viena nesėkme traukiam kitas. Iš tiesų galiu Jus užtikrinti kardinalų eigos pasikeitimą į gerą. Draudimo paslauga tik viena ir ne pati svarbiausia iš daugelio dalykų kurias galiu Jums pasiūlyti. vytas, t 862419303

×
×