Po atostogų

Pajūrio smėlis, saulė, kokteiliai, melionai, palmės, baseinai, vaidinimai, ispanų kalba. Va kas mane supo per atostogas.

Kaip jau kai kas suprato iš užuominų ir iš nuotraukos, buvau išvykusi į Ispaniją, prie Viduržemio jūros. Costa Brava regione pasirinkau kiek ramesnį miestelį, kad galėčiau atitrūkti nuo kasdienio triukšmo,nuo kompiuterio, telefonų, prekybos centrų, klubų.

Kai lėktuvas leidosi į Gironos aerouostą stebėjome kalnus ir jūrą. Jau buvome sužavėti, o dar kai gavome galimybę pamatyti visą tą egzotiką iš arčiau, negalėjome atsistebėti. Buvo noras atsivežti palmes į Lietuvą, bet pabūgau, kadd mūsų klimato sąlygos nebus joms palankios. Norėjosi dar parsivežti saulės. Tokios kaitrios ir didelės, kurios nenuskandina jūra. Norėjau parsivežti gražių atsiminimų. Tai kone vienintelis dalykas, kuris liko. Bet manau, kad labiausiai neįkainojamas.

Vaizdai kaip iš nuotraukų ir atvirukų. Nuostabus dalykas yra tas poilsis, bet kaip sakoma, gero niekada nebūna gana. Grįžau į Lietuvą, o čia, matau, kad reikės išsitraukti striukę šiltesnę ir jau vasarines basutes paslėpti iki kito sezono. Vėl norisi planuoti kelionę kur piečiau ir taip pabėgti nuo pirštu grūmojančios žieemos. Nes įpuoli į darbus, įkrenti į rutiną ir tirpsta visas žavesys. Lieka tiek vartyti spektaklių repertuarus, glaustytis prie draugų ir virti karštą vyną.

Jei Jus užklumpa panašios emocijos, galiu nudžiuginti, spalio mėnesį planuojamas nuostabus renginys specialiai JUMS. Kol kas tebūnie tai staigmena.

Pro lan

ngą matau rudenėjančius medžius, po kojom krentančius jų lapus, bet širdyje dar vasara –

Amigos Adios

Kris

5 thoughts on “Po atostogų”

  1. Skaitau ir isivaizduoju. Super! Kris, o jei dar butum vaziavusi vidurvasari, tai griztumei tikriausiai sokoladine. Ten visai kitoks klimatas. Deginkis, maudykis ir fiesta fiesta fiesta…

    Reply
  2. Svesti savo gyvenimo svente ir atsipalaiduoti, pakeisti ritma. Jei nezinai atostogu prasmes, tai pasiskaityt knygu, rudnosiuk.

    Reply
  3. O yra tokių knygų, kur rašo, kad deginimasis, maudymasis ir “fiesta, fiesta” turi kažkokią didelę o gal ir gilią prasmę? Priešingai gi teigiančių knygų lengva būtų rasti.

    Reply

Leave a Comment