Atostogos

Toks magiškas žodis, kuris paglosto sielą, o dar labiau kūną – ATOSTOGOS. Visi jų laukia ir džiaugiasi turėdami. Psichologai pataria atostogauti kuo ilgiau, kad nepakriktų psichika ir darbo našumas būdų didelis. Visgi dažnas kuris negali tau šito leisti, mano kad pasaulis be jo sustos, sugrius, apsivers.

Visdėlto verta pabandyti – leisti sau atsikvėpti, atitrūkti nuo rutinos ir negalvoti apie kasdienius rūpesčius. Būtent tai aš ir darysiu visą ateinančią savaitę. Bet Jūs be manęs neliūdėkite ir rašykite laiškus, pažindinkitės, žydėkite, eikite į vasariškus pasimatymus per visą naktį ir džiaukitės net ir darbo dienomis. Nors ir pavydu, kai matote draugų ir pažįstamų nuotraukas iš saulėtų, egzotiškų kraštų arba vasariškų pramogų sūkurio… bet juk viskas, ką mes turime, yra sukuriama mūsų pačių galvose..

O gal Jūs ir patys gyvenate atostogomis? Tada parašykite man laišką arba komentarą – kur buvote arba planuojate vykti? Būtinai pasidžiaugsiu su Jumis! Mėgstu skaityti kitų pasakojimus ir mintimis nukeliauti kartu su jais į gražius prisiminimus. Gal patyrėte nuotykių? O gal užmezgėte atostogų romaną?! O net jei ir nieko neįprasto neįvyko, pasidalinkite tuo, ką jaučiate ir kas įsiminė. Galbūt kažką vertingo atradote, ką rekomenduotumėte ir kitiems mūsų svetainės lankytojams? Juk iš tiesų mes esame beveik viena šeima, vienos svetainės gyventojai, vieno likimo broliai su skirtingomis savo istorijomis siekiantys meilės…

Pati aš planuoju išvažiuoti į lietuvišką pajūrį ir glostyti pėdomis Girulių paplūdimio smėlį… Stengiuosi susikurti kuo mažiau lūkesčių ir leisti netikėtumams save džiuginti. O kaip jau bus, būtinai papasakosiu grįžusi. Lekiu krautis lagaminų!

Myliu Jus ir apkabinu saulės spinduliais!

Romantiška  šįkart… Kris

Comments are closed.