Atostogos

995 29

Toks magiškas žodis, kuris paglosto sielą, o dar labiau kūną – ATOSTOGOS. Visi jų laukia ir džiaugiasi turėdami. Psichologai pataria atostogauti kuo ilgiau, kad nepakriktų psichika ir darbo našumas būdų didelis. Visgi dažnas kuris negali tau šito leisti, mano kad pasaulis be jo sustos, sugrius, apsivers.

Visdėlto verta pabandyti – leisti sau atsikvėpti, atitrūkti nuo rutinos ir negalvoti apie kasdienius rūpesčius. Būtent tai aš ir darysiu visą ateinančią savaitę. Bet Jūs be manęs neliūdėkite ir rašykite laiškus, pažindinkitės, žydėkite, eikite į vasariškus pasimatymus per vissą naktį ir džiaukitės net ir darbo dienomis. Nors ir pavydu, kai matote draugų ir pažįstamų nuotraukas iš saulėtų, egzotiškų kraštų arba vasariškų pramogų sūkurio. bet juk viskas, ką mes turime, yra sukuriama mūsų pačių galvose..

O gal Jūs ir patys gyvenate atostogomis? Tada parašykite man laišką arba komentarą – kur buvote arba planuojate vykti? Būtinai pasidžiaugsiu su Jumis! Mėgstu skaityti kitų pasakojimus ir mintimis nukeliauti kartu su jais į gražius pr. . .

Myliu Jus ir apkabinu saulės spinduliais!

Romantiška  šįkart. Kris

Join the Conversation

29 comments

 1.    Reply

  You would possibly need to check out replica watches!

 2.    Reply

  gal jau reiketru pasikalbejimus apie praeitus metus paslept, jei jau kalbet tai apie ateinancias atostogas …

 3.    Reply

  Darni pora.lt, dėkui radau žmogų, su kuriuo greitu laiku keliausi i pirmąji pasimatyma
  Kolkas mes benraujame laiškais,skambučiais, ir puikiai mum sekasi.

 4.    Reply

  Atostogos… Tai atgaiva sielai… Viena karta pabandziau paatostogauti viena 🙂 Labai nerimavau, nes skridau i Turkija (sekanciai dienai tik i ten buvo skrydis)Ka gi, mano patarimas – nebijokite, rezultata gausite. Per savaite pavyko apdelioti viska i “lentynas” Gryzau pailsejusi nuo bendravimo, nuo draugu, nuo pazystamu zmoniu (ko negausite Palangoje), su “svieziomis” mintimis ir nauju “polekiu”… Sekmes visiems, kurie tai pabandys!!! P.

 5.    Reply

  Tikroji Meilė Mymimojo Metų – N e n u s i g ą s t a —

 6.    Reply

  Tikroji Meilė Mymimojo Metų – N e n u s i g ą s t a —

 7.    Reply

  Ivita, metu tai užtenkamai, o gal net ir per daug jau…

 8.    Reply

  Vytas0527 , kokio amžiaus esate?

 9.    Reply

  o kaune nezadate nors vieno renginio daryti, Kris?

 10.    Reply

  Gerb. Aušra, gaila, kad Jus tai sustabdė ir džiaugiuosi, kad kiti renginio dalyviai suprato tai kaip būtiną formalumą ir salė buvo tiesiog perpildyta. Nuoširdus ačiū atėjusiems! O tiems, kuriems nepavyko sudalyvauti dėl vienokių ar kitokių priežasčių, tikiuos kitą kartelį nebeatsiras kliūčių 🙂

  Juk meilei ir bendravimui kliūčių nėra, nes jas nugali begalinis noras, kurio vedami visada randame laiko ir galimybių!

  Nuoširdžiai, Kris

 11.    Reply

  Gal kam pajūryje kompanija palaikyti? 🙂

 12.    Reply

  AŠ taipogi keliausiu greičiausiai prie jūros, šią savaitę:)

 13.    Reply

  Sveiki mielieji.

  Jūra smėlis ir dar šis tas… taikliai, paslaptingai ir skaniai pasakyta!

  Džiugu matyti, kad Jūs gyvenate panašiu ritmu. Ypatingai džiaugiuosi už atrastą meilę. Ugnele, būtinai man parašyk į e-mail, kaip sekasi Jūsų porai, bus labai labai įdomu išgirsti. O visiems kitiems linkiu nenuleisti rankų nuėjus pusę kelio ir kelti galvą aukštyn!

  Šypsausi, nes gyvenu vieną kartą. Šypsokitės ir Jūs!

 14.    Reply

  Atostogausiu nuo sekančios savaites 🙂 ir žinoma,kaip gi be jūros ,smelio ir saules :). … o veliau dar šis tas…

 15.    Reply

  Per visus neapsisprendimus taip ir išeina kalbos kad vyrų nėra ir pan. Jei žmogus patinka tai ir susitinki, ir tada matai bendravimą testi ar ne.

 16.    Reply

  Yra vienas zmogus,kuris labai patinka, kolkas nebuvom susitike, nezinau ka daryti, neapsiprendziu…

 17.    Reply

  Generole, išsiregistravai, dėl kokios priežasties gal pasakysi? Nusivylimai ar kas? Klausiu, nes manoji žiauri patyrtis su šiuo puslapiu…labai žiauri…

 18.    Reply

  Parašyk man į pašta vytautas.s@inbox.lt

 19.    Reply

  Dėja aš jau iš šio puslapio išsiregistravau, gal koki skype palik…

 20.    Reply

  Ačiū tau Generole:)

 21.    Reply

  Generole, o Tave kaip ten rasti?

 22.    Reply

  Linkiu sekmes Jolanta jums;)

 23.    Reply

  skabiiniu vagis, kiek paciam metu?:)))parasyk man i darnia pora laiskuti:))

 24.    Reply

  Atostogos…nuostabus metas…tik šiais metais, nuotaikos tokios, kad…be vilties, žmogus sutiktas darnioje poroje pasirodo buvo tik mano pačios sukurtas iliuzijų…tad viena ir sudaužyta širdimi…susipažinus buvau iš šios svetainės išėjusi, bet sugrįžau, kad sutikti bendraminčių, bet jau ne meilės čia ieškau, o tiesiog žmonių, su kuriais galėčiau važynėtis dviračiais, pabendrauti vakarėliuose…nežinia ta kelionės, bet pasirinkau Ispaniją,kai grįšiu pasidalinsiu savo įspūdžiais…lVisiems gražių vasariškų akimirkų:)

 25.    Reply

  Nuo pirmadienio prasidės atostogos ir lėksiu į sodybą ilsėtis, gal kas kartu? 🙂

 26.    Reply

  Smagu, kad darnioje poroje kažkas atrado savo pusele, sveikinu:) Aš atosotogavau Turkijoje,Lietuvvoje, prie ežerų, pajūryje, visur buvo smagu.

 27.    Reply

  Aš tai galvoju taip. Svarbiausia, kad atostogos būtų nemonotoniškos tėkmės, kitaip tariant, gal po trejetą dienų – vienur paviešėti, po to dar trejetą dienų – kitur. Vasarą labiausiai mėgstu (netgi neišpuolant atostogoms) – tai savaitgaliais kelauti po Lietuvą! Patikėkite, ir nenusibosta, ir jau spūdžių įspūdžių kiek parsiveži …

 28.    Reply

  Aš irgi nuo šiandienos atostogauju! Ir jau antras atostogas praleisiu su savo mylimiausiu – dėkui už jį DP!!! Po savaitės kartu išlekiam į Italiją, prie Adrijos jūros…

 29.    Reply

  Aš taip pat atostogauju, pasiėmiau biolioteni ir savaite su draugais ilsėsiuos kaimo sodyboje prie ežeriuko

×
×