Surink moterį||Mintys apie natūralumą

Kai niekur neskubu, mėgstu važiuoti tolimus atstumus viešuoju transportu. Tiek daug įvairių žmonių ir taip įdomu juos visus stebėti!

Kad ir vakar – troleibuse pastebėjau vieną moteriškaitę su prisegtu juodų plaukų šinjonu. Ant dailiai ir preciziškai susukto kuodo “užkelta” tvarkingų ir kartu valiūkiškų garbanų kasa iš tiesų atrodė įspūdingai.

Tačiau žinote tą jausmą, kai viena atsitiktinė mintis nuneša per asociacijų tinklus link visai kitų dalykų..? Būtent taip nutiko ir man. Prisiminiau vieno savo pažįstamo žodžius: “Et, šiais laikais niekada negali žinoti, ar nuostabi gražuolė, su kuria susipažinai bare, nusivilkusi tavęs nenustebins…” Pamenu tąkart skaniai pasijuokėm iš tos minties. Tačiau vakar pradėjau intensyviai mąstyti.

Juk iš tiesų – mokslas suteikia idealias galimybes tapti kuo nori: išraiškinga blondine, didžiakrūte vilioke, liekna žydraake arba žaliaake (pasirink pagal nuotaiką)… Sarašą galima tęsti iki begalybės! O kuo toliau, tuo labiau šios privilegijos tampa prieinamos bet kam.

Jeigu seniau pasididinti krūtis galėjo tik ryškiausios holivudo žvaigždės, tai šiandien pasitaupiusi net aš galėčiau tai padaryti. Ir nesakau, kad kartais tokių minčių nekyla… 🙂 Juk mes moterys… Norime būti gražios… Kartais – bet kokia kaina.

Kadangi ši tema kultivuojama daugumoje populiariųjų leidinių, diskutuojama internete, televizijoje, atrodo, kad jau visi spėjo su tuo susitaikyti ir priimti.

Tačiau pamėginau įsivaizduoti tokį vaizdą: vaikinas susipažįsta su mergina. Jiedu paflirtuoja, porą kartų susitinka išgerti kavos ir štai, anksčiau ar vėliau ateina TA valanda. Taip, turiu galvoje intymumą, glamones, seksą. Jie bučiuojasi, negali vienas nuo kito atsiplėšti… Ir štai ji pakyla, atsistoja priešais jį – graži graži – ir pradeda lėtai žaviai nusirenginėti.

BET! Kai nusimeta sijoną, paaiškėja, kad jos kojų lieknumą palaiko specialios ekstra/ultra stangrios kelnaitės. Nusisega liemenėlę, o su ja nukrenta “krūtys” (vis tie minkštučiai silikono įdėklai). Galiausiai nusisega plaukus ir paaiškėja, kad ji toli gražu ne ilgaplaukė, o ir iki garbanų jai dar toli.

Jeigu iki tol mergina jau spėjo sudaryti įspūdį ne tik kūno formomis, jis greičiausiai mylės ją ir su kojos protezu. Bet jeigu dar nespėjo…? Jis gali tiesiog pradėti isteriškai šaukti ir pabėgti greičiau nei susijaudino.

Šiek tiek perspausta. Bet man puikiai pavyko nusipiešti mintyse šį vaizdelį ir juokiausi pusę likusio kelio iki namų.

Neketinu nieko smerkti ar teisti – sakau, pati būna, kad pagalvoju apie pasitobulinimus. Tačiau man labai įdomi vaikinų, vyrų nuomonė apie sukurtą grožį.

Comments are closed.