Pirmas laiškas merginai

Jei turite anketą, bent vienoje pažinčių svetainėje, žinote, kad tai yra dažniausiai pasitaikantis tekstas, kai siunčiamas pirmas laiškas merginai arba vaikinui. Na, kasdienybę dar paįvairina “Labas, ką veiki?” arba tiesiog besišypsančio veidelio paveiksliukas vietoje teksto.

Nežinau, gal čia mane prakeikė Dantukų fėja ar elnias Rudolfas, bet pastarąsias porą savaičių kasdien gaunu bent po porą panašaus turinio laiškų. Gaunu ir negailestingai mygiu “Trinti”. Nesu aš pikta, tiesiog, neįsižeisk, siuntėjau, pirmojo pažinties testo tu nepraėjai…

Neseniai diskutavome apie pirmąjį įspūdį ir vienbalsiai nusprendėme, kad jis per svarbus, jog rizikuotum jį sudaryti nekokį. Juk pastebite gyvenime: susipažįstate su nauju žmogumi ir iškart susidarote nuomonę, patiko jis ar ne. Jei patiko, kitąsyk susitikdami nusiteiksite pozityviai ir jo elgesyje pasąmoningai labiausiai pastebėsite dalykus, sustiprinčius tą pirmą teigiamą įspūdį. Jei nepatiko, instinktyviai vėl kreipsite dėmesį į neigiamas jo savybes.

Manot, bendraujant internete kitaip? Susitinkant gyvai pirmą įspūdį lemia ne vien jūsų prigimtinis grožis ar sąmojingumas, bet ir drabužiai, kvapas, laikysena, kūno kalba, balso tembras. Susirašinėjant virtualiai tiek daug įrankių neturite: yra tik laiško tekstas ir gal dar žavi (o gal ir ne) nuotraukėlė, prisegta prie anketos. Tad primas laiškas merginai ar vaikinui – labai svarbus.

O tada “Labas, ką veiki?” ir pirmas įspūdis apie jus lekia šiukšliadėžėn… Nes niekuo nenustebinote… Nes buvote toks šimtas pirmas… Nes moteriai svarbu jaustis išskirtine, o ne suprasti, kad toks intelektualumu neblizgantis laiškas lygiai taip pat galėjo nukeliauti į dar keliasdešimt kitų pašto dėžučių…

Esame rašę, kas svarbu pirmame laiške. Patarimų čia daug ir ne visi visiems tinka. Galiausiai, jei nepatinka, galite net nekreipti į juos dėmesio. Galite net rašyti tik vieno sakinio laiškus. Bet tegu sakinys būna kitoks. Gyvas. Intriguojantis. Sąmojingas. Ar tiesiog savaip žavus… Kažkada man parašė  “Eime ant stogo gerti vyno?” ir to užteko, jog suintriguota atsakyčiau. Net ir klausimas “O tu labiau mėgsti obuolius ar kriaušes?” yra dau geriau už “Labukas, gal pabendraujam?”.

Čia lygiai kaip siunčiant CV dėl darbo vietos: jei tavo motyvacija niekuo nesiskirs nuo kitų, gyvenimo aprašymas paskęs laiškų jūroje.

Gamindami maistą stengiatės, dirbdami stengiatės, net žaisdami stalo futbolą stengiatės. Tad pasitenkite truputį ir susipažindami 😉

Comments are closed.