Pirmas laiškas merginai

Jei turite anketą, bent vienoje pažinčių svetainėje, žinote, kad tai yra dažniausiai pasitaikantis tekstas, kai siunčiamas pirmas laiškas merginai arba vaikinui. Na, kasdienybę dar paįvairina “Labas, ką veiki?” arba tiesiog besišypsančio veidelio paveiksliukas vietoje teksto.

Nežinau, gal čia mane prakeikė Dantukų fėja ar elnias Rudolfas, bet pastarąsias porą savaičių kasdien gaunu bent po porą panašaus turinio laiškų. Gaunu ir negailestingai mygiu “Trinti”. Nesu aš pikta, tiesiog, neįsižeisk, siuntėjau, pirmojo pažinties testo tu nepraėjai.

Neseniai diskutavome apie pirmąjį įspūdį ir vienbalsiai nusprendėme, kad jis per svarbus, jog rizikuotum jį s sudaryti nekokį. Juk pastebite gyvenime: susipažįstate su nauju žmogumi ir iškart susidarote nuomonę, patiko jis ar ne. Jei patiko, kitąsyk susitikdami nusiteiksite pozityviai ir jo elgesyje pasąmoningai labiausiai pastebėsite dalykus, sustiprinčius tą pirmą teigiamą įspūdį. Jei nepatiko, instinktyviai vėl kreipsite dėmesį į neigiamas jo savybes.

Manot, bendraujant internete kitaip? Susitinkant gyvai pirmą įspūdį lemia ne vien jūsų prigimtinis grožis ar sąmojingumas, bet ir drabužiai, kvapas, laikysena, kūno kalba, balso tembras. Susirašinėjant virtualiai tiek daug įrankių neturite: yra tik laiško tekstas ir gal dar žavi (o gal ir ne) nuotraukėlė, prisegta prie anketos. Tad primas laiškas merginai ar vaikinui – labai svarbus.

O tada “Labas, ką veiki?” ir pirmas įspūdis apie jus lekia šiukšliadėžėn. Nes niekuo nenustebinote. Nes buvote toks šimtas pirmas. Nes moteriai svarbu jaus

stis išskirtine, o ne suprasti, kad toks intelektualumu neblizgantis laiškas lygiai taip pat galėjo nukeliauti į dar keliasdešimt kitų pašto dėžučių.

Esame rašę, kas svarbu pirmame laiške. Patarimų čia daug ir ne visi visiems tinka. Galiausiai, jei nepatinka, galite net nekreipti į juos dėmesio. Galite net rašyti tik vieno sakinio laiškus. Bet tegu sakinys būna kitoks. Gyvas. Intriguojantis. Sąmojingas. Ar tiesiog savaip žavus. Kažkada man parašė  “Eime ant stogo gerti vyno?” ir to užteko, jog suintriguota atsakyčiau. Net ir klausimas “O tu labiau mėgsti obuolius ar kriaušes?” yra dau geriau už “Labukas, gal pabendraujam?”.

Čia lygiai kaip siunčiant CV dėl darbo vietos: jei tavo motyvacija niekuo nesiskirs nuo kitų, gyvenimo aprašymas paskęs laiškų jūroje.

Gamindami maistą stengiatės, dirbdami stengiatės, net žaisdami stalo futbolą stengiatės. Tad pasitenkite truputį ir susipažindami 😉

11 thoughts on “Pirmas laiškas merginai”

 1. Dar labai nepatinka, kai pirmame laiske iskart raso savo telefona – tipo imk ir dabar susizavejusi man pati skambink. Stulbina tokie genijai…

  Reply
 2. Na aš paprieštaraučiau čionai.. Na taip, „Ką veiki?“ tuštoka frazė. BET gal žmogus jaudinasi, visos mintys išgaravusios, o jis nori susipažinti su iš pirmo žvilgsnio be galo patikusia dailiosios lyties atstove. Jeigu tai vienintelis sakinys laiške, tuomet gal ir skurdoka. Bet jei tai jungiamoji mintis nuo „labas, nuo ko čia pradėti“ iki „norėčiau susipažinti artimiau ir atrasti panašumų, kas mus sietų“, kodėl gi ne? Gal apskritai nekalbus tas vyriškis, bet užtat tiesiog tobulas kažkurioje kitoje srityje?

  Reply
 3. Nežinau, Archatai… Gal kai žmogus mažiau komunikabilus, jam ir sunkiau sugalvoti įdomesnį laišką. Bet sunkiau – nereiškia neįmanoma, tiesiog reikia truputį daugiau pastangų. Juk jei mergina iš tiesų labai patiko ir tikrai labai nori su ja susipažinti, jau verčiau laiško rašymui sugaišti pusvalandį negu penkias minutes, užtat bent šansus, kad ji atsakys padidintum. Kitaip tiesiog liksi nepastebėtas jos pašto dėžutėje… Gyvose pažintyse turi daugiau įrankių: gali gerai šokti ir tuo sužavėsi, gali skambinti gitara, gali padovanoti merginai šokoladinę gėlę, gali… O internete gali tik parašyti laišką 😉 Tad kalbus ar nekalbus, bet šiek tiek pasistengus kiekvienas gali atrodyti įdomus 😉

  Reply
 4. Kaip gali mergina is nuotraukos labai labai patikti? Vaikiska.
  Tokiu kurios grazios ir patinka yra simtai sioje ir kitose svetainese. Vyrai nezino kokia bus reakcija, tai labai ir nesistengia. Pirmam laiskui kaip tik gali uztekti to “labas” nes jei mergina atsakys, vadinasi jis sansu jau turi. Va tada jam jau gali atsirasti noras parasayti daugiau ir jis tam gali sugaisti kazkiek laiko.

  Reply
 5. tuo labiau kad mano nuomone “kaip sekasi” galima klausti tik jau artimo ir pazistamo zmogaus, nes kad dar niekad nesutiktas dometusi kaip man ten kur sekasi, as labai abejociau….taip pat ir su veikla…koks kam skirtumas ka veikia nepazistams zmogus..jau vien tam kad galetum uzduoti situos klausimus ir nesusilaukt atmetimo reakcijos, reikia nueiti sioki toki keliuka pazinimo link..

  Reply
 6. Velena, juk nebūtinai patiko vien nuotrauka. Galbūt mergina tikrai labai įdomiai apie save parašė, sudomino jos pomėgiai, asmeninės savybės. Žinoma, nuotrauka irgi atlieka didelį vaidmenį, bet tikrai ne vien ji. Parašydamas tik “labas” vyras merginai iš esmės siunčia tik savo anketą. Parašydamas įdomų laišką, jis jai siunčia ir anketą, ir pirmą gerą įspūdį viename.

  Reply
 7. Aha, o jei tą “labas” pasiryžau parašyt tik po penkių dienų, niekaip neapsiprasdamas, kas jai galėtu patikti, o ėmė ir išmetė. Žiaurios tos moterys.
  Taip radau šitą puslapį, prisitaikysiu kas jums patinka, gal net pavyks ir pačiam kažką įmatraus parašyt, juk lygiai tai pat galėsiu išsiuntinėt ir tų gražių vienodų, šaltų laiškų šimtus. Ir kodėl ne, juk jums tik to tereikia. Turbūt man ir pavyks, bet tai nebūsiu aš, ir nė trupučio to jausmo, kaip tas trumputis “labas” kurį jūs išmetat.
  Keista vieta tas internetas, kur dar gali pasijust toks vienišas, vietoj beskelbiančia pažinčių svetaine, su daugybe pusnuogių merginų nuotraukų 🙁 Gal dar būna tikinčių meile iš pirmo žvilgsnio, bet tik ne čia.

  Reply

Leave a Comment