Ar gėlės daro stebuklus?

Šiandien nedidelę atkarpą savo laiko skirsiu pasvarstymui tema “Ar gėlės daro stebuklus”. Kodėl? Nes gavau tarsi tokį užsakymą. Ačiū Tau, šaunus drauge anapus ekrano ;). Ir man iki pat dabar neaišku, kodėl Tau parūpo ši tema. Bet man gi ją išgirdus sukirbėjo didis noras pasiknaisioti po savas mintis. Tad taip ir darau. 

Taigi gėlės. Pirmas dalykas, kurį pagalvoju, išgirdusi šį žodį – grožis. Raudonos, rausvos, baltos, geltonos, trapios, stambiažiedės, keistos. Kokios bebūtų, gėlės man yra gražu. Ir gauti jas smagu. 

Tačiau kodėl įvairūs žurnalai grūste priigrūsti patarimų vyrams: “nusidėjai – nupirk gėlių”? O moterys tuo tarpu skaito: “jei vyras neša gėles – jis nori atpirkti slaptas kaltes.” Taip ir gyvename. Kiekvienas savų patarimų apsupty, kiekvienas su savomis prielaidomis ir labai dažnai -taip ir nesusikalbėję.

Ar gėlės daro stebuklus? Ar įsižeidusi dėl apgavystės moteris atleis, išvydusi prie savo durų kibirą tulpių? Ar supykusi dėl pamirštos sukakties žmona atsileis gavusi puoštę kvapnių rožių? Turbūt taip. Netgi labai tikėtina. Bet ar tai dėl gėlių?

Šiandien noriu būti kategoriška ir sakau – ne, gėlės steebuklų nedaro. Stebuklai slypi mumyse. Tikslesnė lokacija – širdis. Jeigu ten kirba noras atsiprašyti, “atsipirkti”, tuomet net sumuštinis su sūriu padėtų atgauti pasitikėjimą. Moterys visgi šiek tiek kankintojos, tad mėgsta matyti pastangas. Pastangas, klojamas po savo kojomis. Tad jeigu kibirą tulpių vil

lksi atsipalaidavęs, gali likti it mietą kandęs. Tuo tarpu jeigu tiesiant puošktę iš trijų žibučių tavo rankos drebės, o akyse matysis sumišimas. Labai tikėtina, kad stebuklas įvyks. Bet pasikartoju – ne dėl gėlių.

10 thoughts on “Ar gėlės daro stebuklus?”

 1. Ir vis del to manyciau, kad geles tam tikra dalimi prisideda….nes paprasta atsirasyma moteriai atremti yra zymiai lengviau nei nepriimti raudonos rozes ar geltonu tulpiu puokstes…taigi kelias i moters sirdi – per geles :))

  Reply
 2. Man po vakardienos ko gero jau reikia begt ieskot kibiro tulpiu :)) Tavo blogas, Monce, visiskai pataike i mano problema 😀

  Reply
 3. Na, ka gi, gerbiamieji blog’o skaitytojai 🙂 Gelytes tikrai veikia :)) 27 raudonos tulpes ir vakarykstes nuodemes liko uzmarsty 🙂

  Reply
 4. Irmantai, Irmantai… Taigi irasas turejo but apie tai, kaip geles nedaro stebuklu, o tu ka cia darai? Emei ir suveikei viska!!! Et.. 🙂

  Na bet tiek to, atleidziu tau ir dziaugiuos, kad pasiseke su tuo kibiru 😉

  Reply
 5. ech Monika,Monika..kokia tu visgi naivi..:) kiek pamenu,tas ‘fintas’ su gelem beveik nei vieno vyruko neapvyle isperkant didesnes ar mazesnes nuodemes mylimos moters atzvilgiu.. “..Tuo tarpu jeigu tiesiant puošktę iš trijų žibučių tavo rankos drebės, o akyse matysis sumišimas… ”
  bet ,visgi mes kartais geles dovanojam ir be priezasties,,
  ka as vakar ir padariau..:)
  kagangi rozes,tulpes ik kt parduodamos geles buvo svelniai tariant ‘pavepusios’,tai padovanojau zybuciu,kurias pats pakely priskiniau..

  Reply
 6. Nezinau ar daro-nedaro stebuklu geles,bet jos man pacios-jau stebuklas.Manau,kad gal pacios geles tu stebuklu ir nekuria,o kuria juos tie,kurie jas dovanoja ir tie kas jas priima.Niekada ir niekam nedovanociau geliu vien is formalumo,ir nedovanociau geliu tai,kuri dziaugiasi pirma parodytu demesiu,o tik poto gele.Geles-tai nezemiskos kilmes zemes gyventojos-jos tarsi gyvos ir tie kurie to nejaucia,ju rankose geles yra negyvos ir stebuklo jos tikrai nepadaris…

  Reply

Leave a Comment