Kas tas trečias nereikalingas?

Bemąstydamas, kokiom mintim pasidalinti su Jumis šį kartą, nusprendžiau pasvarstyti ganėtinai aktualia tema: neišskiriami draugai ir jų antrosios pusės

Draugas su kuriuo pažįstami nuo vaikystės, su kuriuo buvom užkietėję viengungiai, ir šilto ir šalto matėm, ima ir susiranda paną. Iš vienos pusės džiaugiesi: „O kaip jam pasisekė“, bet iš kitos pusės apmaudas : „Dar vienas parištas“. Jau nebebus taip kaip seniau: paskambini vidury nakties ir išvertęs iš lovos ištempi į balių. Net ir paprastą dieną nebeišsitempsiu jo į kaboką, nes jam dabar galvoj tik bėgiot paga al sijoną.

Aišku, jeigu abu būtume susiradę paneles vienu metu, problemos kaip ir nebūtų. Bet kaip dažniausiai pasitaiko būna atvirkščiai, jei vienas turi paną, tai kitas neturi . Ką veikti jei aš dar neradau savo antros pusės. O vienas sėdėt ir niurzgėt nežadu. Nejau eisiu žiūrėt romantiško kino trise? Nemanau.

Suprantu, kad jam teks skirti daugiau laiko merginai , bet juk turi būti kažkokia riba, kuomet pamirštamos panos, o draugai susėda išlenkt po bokalą. Mano nuomone, kad ir kokia graži ir visokia kokia būtu merg gina, ji negali atstoti tikro draugo, todėl reikia surast tą aukso viduriuką, atskirti kuomet tas trečias nereikalingas yra draugas, o kuomet mergina.

15 thoughts on “Kas tas trečias nereikalingas?”

 1. O tai kokios bedos? Nesuprantu. Kas trukdo rasti ta aukso viduriuka? Manyciau, kad tik pacioj pradzioj sudetingiau – nei kol tavo draugas, nei kol jo naujoji mergina dar neatsibuvo kartu, o veliau si maza problemele lyg ir isnyksta savaime ir tas pasidalijimas, kuriam buti treciu nereikalingu, supaprasteja, ir vel: tegyvuoja vyriska draugyste!!!
  P.s.: Tik ne per ilgai ir ne per daznai 🙂 Viskam reik jaust saika.

  Reply
 2. Ai, Nerd, neteiskite Kestucio 🙂 gi tikrai buna, kad parases nematai savo klaidu – ir ne del alaus.. netgi ne del degtines 😀 tiesiog kitam jas pamatyti lengviau.

  Reply
 3. o gal geriau supazindink savo drauge su geriausiu draugu:)juk yra isimciu :)gal visdelto bus smagu ziuret filma tryse,o gal veliau keturiese?drauge juk turi draugiu :)))

  Reply
 4. Evelina, pritariu tau, kad būna išimčių. Teko žiūrėt filmą trise, bet romantika čia nė iš tolo nedvelkia. Taip galima žiūrėt nebent komediją ar kokį kitą nerimtą Amerikonišką filmą. O dėl supažindinimo su draugės draugėm, tai kas be ko. Čia gi smagioji šitokios “problemos” pusė 😉

  Reply
 5. Visiškai sutinku, kad svarbu rasti laiko tiek antrai pusei, tiek draugams. Nes antros pusės tikėtina, kad pasikeis, o tikras draugas visam gyvenimui.

  Reply
 6. Tiesa tiesa, kažkam gali atrodyti ir žiauri ,bet tikra tiesa. Merginos surija daug laiko (Ne vien iš blogosios pusės čia). Sunkiausia yra įpratinti mergina ,kad turi draugų su kuriais norisi pabūti ir be jos , nes su ja yra viena be jos kita, bet va čia ir prasideda visas linksmumas ir pareiškimai. “Tai gal aš tau trukdau ? Gal aš tik aksesuaras ? ir t.t.” Bet jai esi atkaklus ir moki siekti tikslo, nepadarydamas didelės žalos tai viską galima padaryti, esmė tik pasverti viską ką darai ar tai neturės tokių pasekmių kurios tau pražūtingos.

  Reply

Leave a Comment