Mėgautis vienatve?

Rodos, praėjo tie laikai, kai moterys pasikliaudavo vyrais ir stengdavosi kartu susikurti saugų ir jaukų gyvenimą. Dabar madinga būti laimingu vienišiumi, gyvenančiu dėl savęs ir nepriklausomu nuo kitų žmonių.

Kas moteris priverčia pasirinkti tokį gyvenimo būdą? Tikriausiai, laisvė. Ji leidžia paskutinę minutę priimti kvietimą į vakarėlį, pavargus tiesiog susikrauti daiktus ir keletui dienų išvykti pailsėti ar papramogauti. Esi nepriklausoma!

„Labiausiai man patinka nepriklausomybė – neturiu niekam aiškintis, prie nieko prisitaikyti. Gyvenu, kaip noriu,- pasakojo Warner Bros informacinių technologijų direktorė Hilary Catchpole,– su niekuo nesipykstu dėl l pinigų ar neišplautų apatinių. Mėgaujuosi laisve. Svarbiausia, nereikia su niekuo dalintis drabužių spinta – manau, tai būtų sunkiausia!”

Be to, nepamirškime ir nepavykusių draugysčių, neištikimybės.

„Kai išgirstu žmones kalbant apie santykių problemas, suprantu, kokia laiminga esu vieniša.“

Galbūt tokia patirtis ir privertė moteris išmokti mėgautis vienatve?

10 thoughts on “Mėgautis vienatve?”

 1. nesamone.
  na taip, vienatve reikia megautis, isnaudoti ja. bet vistiek visi norim tos artimos sielos, su kuria kartu zygiuotume per gyvenima.

  bet jei labai patinka nepriklausomybe.. tai, kad nera jokiu pykciu, isplauti apatiniai ir jokiu santykiu problemu.. tai siulau tiesiog nusipirkt kate ir su ja leist dienas ir naktis iki kol sueis 70..

  Reply
 2. Mėgautis su saiku. Kol jauna man nebaugu, bet ateity norėčiau jau ir vaikų ir vyro, o ne vienatve mėgautis. Man atrodo, kad tas mėgavimasis ateina “iš bėdos”.

  Reply
 3. oi beda beda! o tai ka siulot bedules? raudoti kad mylimo nera? kas is to? jus raudokit o as wiskuo megausiuosi kol sutiksiu ta sawo zmogu:) o jei tai neiwyks – ka gi bent jau nebusiu puses gywenimo prazliumbusi;)

  Reply
 4. “Investuoji” i santykius, prisitaikai, tampi finansiskai ir dvasiskai priklausoma nuo kito ir galiausiai lieki viena, kai del “sielos zmogaus” neistikimybes ar del kitos priezasties tenka skirtis… Neturiu jokiu garantiju, kad sulaukusi senatves nebusiu vienisa. Vyras gali palikti gyvenima anksciau, o uzauginti vaikai nesirupins viena, nasle likusia motina. O galimybe susirasti kita partneri smarkiai sumazeja.
  Kol esu laiminga budama vienisa nezadu kurti seimos ir tuo labiau buti priklausoma nuo kito, leisti suvarzyti laisve. 🙂

  Reply
 5. ups.. ta vienatve saltais ziemos vakarais trupuciuka duoda per smegeneles….o dar per svente, kai visi su artimais ir t.t. o tu pasijunti vienas, tarp visu.. aj kazkaip..yra gyvenime laikas vienatvei, bet ateina laikas kai noris ja iskeisti i… 🙂

  Reply
 6. “Vienatve-geras daiktas, bet butinai reikalingas kas nors kam butu galima pasakyti, kad vienatve-geras daiktas”.

  Reply
 7. kol esu jauna – megaujuosi ta vienatve, dabar tikrai nenoreciau supuot poros vaiku ir vakarus leist prie puodu. Tiesa, tusai, vakareliai apretejo, nes draugai susuko lizdelius arba emigravo, ta vienatve, kai neturi su kuo pabendrauti sestadienio vakara, kartais liudina. As tikrai noreciau antros puses, bet kol nesutiksiu tokio, salia kurio jausiuosi labai jaukiai, tol neverkslensiu, o gyvensiu, yra tiek daug dalyku, kuriuos darau uzuot raudojusi i pagalve – sportuoju, mokausi nauju dalyku, skaitau ar tiesiog tinginiauju vienumoje 🙂

  Reply
 8. pilnai sutinku su Adzanta…santuokoj tenka praryt ne viena karcia piliule,atleist neistikimybes ir islieti ne viena asara..ateina laikas,kai vaikai isauga o uz ta auka,kad atleidai,kad bandei issaugot bet kokia kaina seima niekas tau net nepadekoja..vaikai sako,kad reikejo galvot apie savo gyvenima anksciau,vyras senai turi kita ir,jei nepatinka,gali negyvent…praktiskai—viena.Belieka skyrybos tada,kai taip noretusi TO,zmogaus salia o ir susirast kita partneri po to labai sunku visom prasmem…niekas negarantuoja “kol mirtis issikirs”santykiu…tad pradedi sverti–o kas geriau?gal vis tik laisve ir gyvenimas sau?Juk gyvenimas yra Tavo ir tik Tavo.Tad,neskubekite,mielosios..

  Reply
 9. Laura! ačiū už komentarą 🙂 teisybę pasakei, apie tą žliumbimą. Išties, prieš kažkiek laiko liūdėjau ‘oi čia manęs niekas nemyli’ ir dabar pagalvoju, o kas iš to? Neatsirado staiga po to niekas. Nėra ir dabar. Tai kam eikvoti enegriją, puoselėt tuščias viltis į niekur. Reikia dažniau apie tai pagalvot 😕

  Reply
 10. Raimondai -tikrai nereikia saugoti šeimos bet kokia kaina, liejant ašaras. Ir kodėl vaikai turėtų už tai dėkoti? Už tai, kad matė nelaimingą mamą ir patys buvo nelaimingi?
  Na, o dėl vienatvės -vieni lengviau su ja susitaikom, kiti sunkiau. Juk esame skirtingi.
  Nesu laiminga viena…Bet laimingesbė nei tada, kai buvau vieniša šeimoje. Tikriausiai nebesutiksiu savo žmogaus, per vėlai išsiskyriau, bet geriau taip, negu, kad būtų kaip buvę.

  Reply

Leave a Comment