9 būdai parodyti, kad jį myli

Ar norite nustebinti savo mylimąjį padarydama jam ką nors gero? Pateikiame devynis būdus parodyti savo antrajai pusei, kad jūs jį mylite.

1. Nuplaukite ir išsiurbkite jo automobilį. Juk žinote, kad vyrams jų automobilis yra tarsi didelis žaislas. Dažnas vyras galėtų po savo automobiliu krapštytis garaže kad ir visą dieną, ir jam tai būtų tikras malonumas. Todėl jei nuplausite ir išsiurbsite jo automobilį, tikrai pamaloninsite jo širdį. Tik nepersistenkite su automobilio oro gaivikliu – per daug moteriškas kvapas gali jį suerzinti. Žinoma, jums nebūtina plauti jo automobilio kiekvieną kartą, tačiau tai puikus būdas parodyti, kaip jūsų mylimasis jums rūpi.

2. Pagaminkite jam pietus. Bent retkarčiais pagaminkite ir įdėkite jam į darbą pietus. Tuomet jis jaus, kad juo rūpinatės. Taip pat galite pridėti ir raštelį, kuriame galite parašyti, kad jį mylite, palinkėti jam gražios dienos ar parašyti ką nors kitą, kas jį pradžiugintų.

3. Nustebinkite jį palikdami jam malonų raštelį. Jį galite palikti ne tik jo pietų dėžutėje, bet ir automobilyje, knygoje, užrašų knygutėje… Tai pats paprasčiausias būdas suteikti savo mylimam žmogui džiaugsmo!

4. Parašykite jam elektroninį laišką. Ar jūs susipažinote internetinėje pažinčių svetainėje ir dar nespėjote išsitrinti anketų? Nusiųskite jam meilės laišką! Nusiųsti jam meilės laišką galite tiesiog į jo elektroninę pašto dėžutę.

5. Išskalbkite jo drabužius. Nebūtina tai daryti nuolatos, bet jei kartais išskalbsite jo drabužius, parodysite, kad rūpinatės ir mylite.

6. Iškepkite jam sausainių ar pyragą. Ar gali vyras džiaugtis labiau, nei parėjęs į namus, kuriuose kvepia imbieriniais (ar kitokiais) sausainiais. Net jei maisto gaminimas nėra pats mėgstamiausias jūsų užsiėmimas, iškepti pyragą ar sausainių mylimajam kartą ar kelis kartus per metus tikrai nėra neįmanoma misija.

7. Žiūrėkite su juo filmus, kurie jam patinka. Ar galite suskaičiuoti, kiek kartų jūsų mylimasis su jumis žiūrėjo beprotiškai juokingas (greičiau jau jums, bet ne jam) romantiškas komedijas? Galbūt ir jums pats laikas nusileisti ir pasižiūrėti filmą, kuris patiktų jam.

8. Leiskite jam jus pamokyti sporto, kuris jam patinka, pagrindų. Net jei jūs nekenčiate sporto, juk galite kelioms valandoms pasiaukoti dėl savo mylimojo ir pasimokyti to, kas jam labai patinka. Ar jis eina iš proto dėl krepšinio? Tegul pamoko jus mėtyti į krepšį. O galbūt galėtumėte su juo nueiti į krepšinio varžybas ar kartu jas pasižiūrėti namuose? Jam tai bus labai malonu.

9. Dažniau jam šypsokitės. Patikėkite, jis norėtų visada jus matyti besišypsančią ir laimingą.