Muša iš meilės..?

Kiek laiko jau kalbama, kad vyras, pakeliantis ranką prieš žmoną, yra niekšas ir iškrypėlis, o problema vis dar aktuali įvairaus turtinio sluoksnio ir socialinės padėties šeimose. Ne visada moteris gali tuoj pat išsiskirti su žiauriu vyru, todėl kai kurios iš mūsų dėl įvairių priežasčių kenčiame tokį gyvenimą. O kitos. imasi iniciatyvos ir išmoksta savigynos būdų, pavyzdžiui, besti alkūne po šonkauliais, lyg fechtuotoja žaibiškai pulti su kočėlu rankoje ar lengvai pliaukštelėti keptuve užpuolikui per pakaušį.

Smalsu, kokią žmonų savivalę kenčia vyrai išsivysčiusiose šallyse, kur pagal ekonomines ir politines jėgas moterys uždirba tiek pat ar net daugiau nei vyrai. Galima įtarti, kad kai kurios šio straipsnio skaitytojos jau turi patirties naudodamos rankas prieš vyrą ar draugą, o kai kurioms dar tik niežti rankas pliaukštelėti “geradariui”. Bet kokiu atveju, jeigu jau problema egzistuoja, senų savigynos būdų metodinės rekomendacijos, kaip kovoti su vyru, niekam nepamaišys. Laikantis jų bus mažiau traumų, kova bus efektyvesnė.

Ispanijoje pirmajame kvartale 2005m. į teisėsaugos organus kreipėsi 2480 vyrų su skundais, kad juos nuolat fizziškai kankina jų žmonos ir sugyventinės.

Taisyklingai apkulti vyrą – rimtas reikalas, reikalaujantis patikrintų veiksmų. Spręskite pati.

Pirma, vidutinis vyras yra stipresnis už vidutinę moterį. Jeigu jis jums atsakys tuo pačiu, mažai nepasirodys. Iš kitos pusės, mes, moterys, dažniau nei jie naudojame karštus (ke

eptuvę, puodelį su karšta kava) ir šaltus (knygą, chrestomatinį kočėlą) ginklus.

Antra, jeigu vyras dėl smūgių įsižeis ir nuspręs jus palikti, jam bus paprasčiau nei jum (vyrams visada paprasčiau) susitvarkyti naują, vienišiaus gyvenimą. Bet kartais žaidimas to vertas: kai kurios mano draugės ypatingai tragiškomis jų santykių su mylimu vyru minutėmis nepasibodėjo skelti nestiprius antausius ir, jų tvirtinimu, tai visada išeidavo į naudą. Kaip ir bet kokiem reikale, svarbiausia nepiktnaudžiauti, tai yra neperlenkti lazdos.

Štai keletas priežasčių, kurios pateisina nesunkų vyro kūno sužalojimą.

Pavydas

Teisėta priežastis. Dar daugiau, jeigu neištikimybe kaltinamą ar įtariamą vyrą tampysite už plaukų ar subraižysite jam veidą, gali būti, kad jam prisimeilinsite. Kai kuriems vyrams patinka pavydžios moterys, todėl jūsų iššūkis gali virsti į gerą ir tapti neabejotinu santykių pataisymu.

Nenoras dirbti, tingėjimas, veltėdžiavimas

Čia jauu pats dievas liepė periodiškai stuktelėti į storą šoną tinginiui. Kitaip jis užmigs ant savo sofos. Nedidelis emocinis sukrėtimas jam nepakenks.

Nuobodybė

Kartais vienintelis būdas nutraukti nesibaigiančias “polėkių analizes” – tiksliai (dviem centimetrais aukščiau nei pakaušis) mesti į tuščiakalbį kokią nors besivoliojančią lėkštę. Efektas garantuotas.

Vokietijos sociologų duomenimis, beveik trečdalis Vokietijos gyventojų bent kartą išėjo iš kantrybės ir kumščiais ar su keptuve puolė savo “mieląjį draugą” ar vyrą.

Saugumo ribos:

 1. Niekada nemėginkite vyro ar draugo smūgiais, jeigu negalite blaiviai įvertinti situacijos (jeigu jūs girta, labai nusiminusi, esate šoke ar
  afekto būsenoje). Tokiu atveju pasekmės gali būti nenuspėjamos. Jums abiems.
 2. Nesimėgaukite. Juk jūs – ne sadistė. Nereikia “geradario” mušti iš visų jėgų. Nesinaudokite tais daiktais, kurie gali tapti rimtais ginklais. Tai peiliai, kirviai, ketinės keptuvės ir kt.
 3. Nepulkite miegančio vyro. Tai niekinga.
 4. Nepulkite girto vyro. Jis gali atsikirsti ir atsakyti jums tuo pačiu. Rimtai.
 5. Niekada netrenkite į lytinius organus. Apie tai net nesvarstykite.

Prisiminkite: apkultas vyras iš tiesų nelaimingas. Juk retas bėgs pasiskųsti, kad prieš jį ranką pakėlė nuosava žmona. O jeigu ir pasiskųs, tai bet kuris teismas tradiciškai pamanys, kad barnį sukėlė jis, o silpna moteris tapo nekalta auka. Todėl susitaikiusi su mylimuoju nepamirškite jo pagailėti, priglausti ir jūsų uždėtą mėlynę patepti heparino tepalu. Juk mušam – reiškia mylim.

0 thoughts on “Muša iš meilės..?”

 1. istorija: vyras pradejo musti po 9 metu vedybu ,kai jo motina pasake as tokiai zmonai duociau ,o zmona buvo kalta tik ,kad anytos akimis blogai auklejo vaika,per mazai plove grindis ir aplamai ,kad buvo issilavinusi ,protinga moteris,o ji tik pedagoge is rajono ir vienturcio sunelio pagimdyto vyresniame amziuje mama.isskyre ,tai anyta net anukes neprisimena …dabar tas vyras savo elgiasiu tau ka sokiruoja,losia kazino ,vazineja girtas ir issikyre jau su antra

  Reply
 2. Įdomu, o kas būtų, jei vidutinis vyras ir vidutinė moteris būtų vienodai stiprūs. Amžinos muštynės? Amžinas karas?

  Reply
 3. Man teko kurį laiką dalyvauti vienos kaimynų poros triukšmingame gyvenime. Kaimynė pas mane dažnai atbėgdavo pagalbos. Ir aš, aišku, palaikydavau moters poziciją. Palaikydavau,kol nesupratau, kad ji irgi ne iš kelmo spirta ir ne tokia jau nekaltutė. Išprovokuoja, o paskui su paslėptu dujų balionėliu po antklode tyliai laukia. Ir …. va tau…va tau… O skraidantis karštų puodų turinys, tai tiesiog klasika.
  O ankstyvoje jaunystėje pažinojau vaikiną, sportininką, irkluotoją… Mūsų keliai išsiskyrė. Po kelių metų netyčia susitikome, nuėjome kavos išgerti. Ir jis man papasakojo, kokią puikią turi žmoną – rankininkę. Kad ji kai supyksta, taip jam trenkia, kad jis į spintą su stiklais nuskrenda….ir jam tai labai patinka…Supraskite kaip norite.

  Reply
 4. Šlykštu net skaityti… Apsiveda o po to “kapojasi”… Nemanau, kad kam tai patiks, bet savo draugei esu pasakęs – jeigu nors kartą nesusivaldys ir užvoš man per veidą – palieku viską apsisuku ir išeinu.. Reiškia, kad esu blogas vyras. (žinoma būna, kad dūkstant ar iš sielvarto susimaišo nuotaikos – tada suprantama, kad žmogus ne iš pykčio tai daro…)
  Manau, kad smurtas nieko gero apskritai negali pagimdyti…
  Nežinau, kaip save reiktų nubausti, jeigu drįsčiau bet kokioje situacijoje pakelti ranką prieš mylimą žmogų.. Nusikapoti rankas?..

  Reply
 5. niekada nepateisinsiu smurto seimoje……tai zemina ne tik moteri bet ir vaikus….kokia gali buti meile jei vienas is sutuoktiniu kelia ranka pries kita…tai ne meile o stengimasis palauzti kito zmogaus siela ir dvasia…esu sau prisiekus kad nesvarbu kas butu bet jei mano draugas pries mane pakeltu ranka su ta pacia diena ji palikciau….nesvarbu kad ir kaip ji myleciau…maciau kaip smurtaujantis zmogus gali sugadinti kitam zmogui gyvenima…ne aciu..tokio dalyko pateisinti ir toleruoti neimanoma…

  Reply
 6. Sutinku aš su Edita,kad pateisinti tokį dalyką,kaip smurtą šeimoje,neįmanoma.Jeigu vyras moterį išvadina visokiais ją įžeidžiančiais žodžiais, pakelia ranką prieš ją, nužemina vaikų akivaizdoje. Kokia gali būti po to meilė, kai kiekvieną syki bendraujant ar mylintis, atsimeni ta patirtą skriaudą. Taip, praeina tas pyktis, bet skriauda pasilieka, nežinau ar ji kada nors užsimirš.Svarbiausia, kad tai viska tenka iškentėt nuo mylimo vyro.

  Reply
 7. Mano situacija kitokia. Žmona pati provokuodavo mane, kad suduočiau jai į veidą. To taip ir neatsitiko. Išėjau, kol tikrai rankos nepakėliau, nes savo elgesiu ir visišku ignoravimu į prašymus nesielgt vienaip ar kitaip nereagavo.

  Reply
 8. karta vaikinas man trenke.na seip jis girtas buvo mes apsipykome ir as jam trenkiau o jis automatiskaiman atgal trenke…nors as buvau irgi kalta juk pirma jam trenkiu bet vis delto nebegalejau su juo draugauti

  Reply
 9. as esu kazkaip netycia trenkusi savo vaikinui tiesiog dukom ir instenktyviai trenkiau jam per veida…jis labai supyko..Jausmas bjaurus..tnesuprantu kodel vyrai musa merginas..esu pati patyrusi smurta is vyriskos gimines bet vistiek nesuprantu kodel…

  Reply
 10. jeigu panele gerbe save tai nesileis musama ir zeminama….yra buve tokiu atveju kai vaikinas labai noretu trenkti bet zino kad jei taip padarytu tai butu pirmas ir paskutinis kartas

  Reply
 11. Mušimą laikau ne meile ,o neapykanta, kuris kurį bemuštų.Bet teko susidurti su šeimomis , moteris verkdavo primušta užstojau ,kol nepamačiau, kad ji pati
  provokuoja, Yra sakoma durnam duok kelią, o kai praeis durnumas tada tiesiai šviesiai paklausk dėl ko ir paaiškink kokių priemoniu imsies ,jeigu tai pasikartos.Aišku pasitaiko ir nesuvaldomų kvailių su kuriais nesusikalbėsi, tada jau gyvenimo keliai turi skirtis.Bet būna tokių šeimų vienas erzina ,kitas muša ir vienas be kito gyventi negali.Tai jų reikalas, bet dažnai tokie, dar kaimynus , ar draugus į konfliktus stengiasi itraukti, nesuprantu kaip toks gyvenimas gali patikti.

  Reply
 12. man trenkė mano vaikinas.. Tiesa, nebuvo tai labai stipru, toks antausis. Jis buvo išgėręs ir mes pykomės, aš pati muisčiausi jo glėby, kad paleistų, nes tuo metu nenorėjau, kad mane liestų. Ir taip visiškai lyg netyčia, jis berods gindamasis man trenkė.. Nežinau ką daryti. Myliu jį, bet bijau, kad nepradėtų manęs mušti kaskart kai susipyksim. Juk, jeigu buvo pirmas kartas, tikrai gali būti ir daugiau..

  Reply
 13. lengva jum taip kalbet ir diskutuot.mane draugas musa zemina isvadina visokia kokia tik gali oo padaryt nieko neina kovot bandau tuom paciu bet del to visa laik lieku kalta tik as,jis del bet kokio menkniekio visada kaltina mane o pats saves nemato,o jo motina viska pro uzmerktas akis nuleidzia nes jos sunelis yra geras jis taip negaletu.tik sunku viska imt ir palikt taip,jau pavargstu nuo tokiu dalyku net baisu daros kad is tokio zmogaus kokis buvo anksciau virto tokiu “monstru”…vyras keliantis ranka pries motery…cia kazkas baisaus

  Reply
 14. ,,BĖGAU NUO MEŠKOS UŽSIROVIAU ANT VILKO,, draugavau su vaikinu gal kokią 16m. Man buvo. Ir pakėlė ranką prieš mane 1…2..3kart, pratrūkau ir pabėgau nuo jo. Ir susipažinau su kito vaikinu, nu nelabai vaikinas, vyras isai tada jam buvo 27m. O man tik 17m. Suėjo. Bet jis man daug padėjo, padėjo atsikratyt to puspročio ,,buvusiojo,, ir šeip labai saugi ir gerbema jaučiausi. Taip bendravom, bendravom, ir draugaut pradėjom o po kurio laiko ir gyvent viskas tobulą buvo, kol vieną kartą trenkė man per veidą jau net nebeatsimenų dėl ko. Bet viskas nuo to ir prasidėjo… Jau 2metai kai esame kartu man dabar 19m. Jam 30m. Aš jį myliu negalėčiau be jo, bet kenčiu jo pykčio priepolius po kūrių lieku ,,mėliną,, …bet aš žinau, suprantu kad kvaila esu bet negaliu jo palikti bandžiau bet neišėjo. Aš jį myliu ir nekenčiu vienu metu…

  Reply

Leave a Comment