Kas išduoda, kad jis jūsų nemyli?

Girdėti kasdien „aš tave myliu“ yra nuostabu. Tačiau ne žodžiai, o veiksmai parodo, ar kitas žmogus išties jus myli. Taigi mažiau klausykite ir daugiau stebėkite, kaip jis elgiasi. Ar nerimaujate dėl to, kad jo jausmai jums pasikeitė?

Vyras, kurio jausmai atšalo, parodys savo nemeilę ne tik žodžiais, bet ir veiksmais bei požiūriu į jus ir jūsų santykius. Jei jo žodžiai ir veiksmai prieštarauja vieni kitiems, tikėkite veiksmais.

Ženklai, kad galbūt jo jausmai pasikeitė:

1. Jis susierzina bendraudamas su jumis. Atrodo, kad viskas ką jūs pasakote, jį erzina. Kartais jums net nieko nereikia pasakyti, vien pamatęs jus jis susierzina. Kad ir ką bedarytumėte, jis nėra laimingas. Jis nėra dėkingas už jūsų buvimą šalia. Jei vyras taip elgiasi, arba jis jūsų nemyli, arba yra pasimetęs gyvenime ir nežino, ko nori. Išsiaiškinti, kaip yra iš tikrųjų, galite tik su juo pasikalbėję.

2. Jis nenori su jumis turėti fizinio kontakto ir tam nėra priežasties. Jam nepatinka, kai jį liečiate (juo labiau jis niekada neliečia jūsų) jis nenori jūsų bučiuoti. Seksas gali nedingti iš jūsų gyvenimo, bet jis nesistengia dėl jūsų – nebėra glamonių ir karštų bučinių. Vyras, kuris nemyli, jūsų tarsi nepastebi. Pavyzdžiui, šeimos susitikimuose ar vakarėlyje (jei jums pavyko įsisiūlyti eiti su juo!) jis niekada neatsisės šalia – juk jūs jo netraukiate.

3. Jis nerodo emocijų. Vyrai nėra linkę rodyti emocijų, tačiau jei vyras myli, jis gerbia jus ir jam rūpi jūsų nuomonė. Greičiausiai jo jausmai atšalo, jei jis rūpinasi tik darbo reikalais, draugais ir šeima, o viskas, ką sakote ar darote jūs, jam atrodo įtartina ir šizofreniška. Jis nenori eiti su jumis į vakarėlius ar šeimos susitikimus. Jei pasisiūlote eiti kartu, jis randa tūkstančius priežasčių, kodėl to neturite daryti. Žmogus, kuris jūsų nemyli, visada ras priežasčių, kodėl neturite būti su juo ir kodėl esate neteisi.

4. Jam nerūpi jūsų gyvenimas. Jis niekada neklausia, kaip jums seksai, ką veikėte, kokie rūpesčiai jus slegia. Svarbiais jo gyvenimo klausimais jūsų nuomonė jam nerūpi.