Virtualus pasaulis
.Šių dienų žmogui vis labiau darosi sunku įsivaizduoti gyvenimą be kompiuterio. Kompiuteris namuose anksčiau buvo laikomas prestižo ženklu, dabar tai įprasta ir normalu.Daugelį senų išradimų nukonkuravęs kompiuteris, užkariavo žmoniją. Daugelyje imonių kompiuteriai ir internetas yra neatskiriama dalis. Įvairios kompiuterio programos leidžia daryti viską pvz. nuotraukų ryškinimas anksčiau buvęs ilgu ir varginančiu darbu arba laikraščių ir žurnalų leidyba, kur tekdavo iš atskirų raidžių surinkti visą teksta, kompiuterio pagalba tampa tik kelių mygtukų paspaudimu.Viską pakeitęs kompiuteris neretai ir dabar yra laikomas prrestižo ženklu nors jau būtų pats laikas šio kvailo mąstymo atsikratyti. Vyriausybė stengiasi kiekvienam piliečiui leisti kuo pigiau nusipirkti kompiuterį o atskiros bendrovės siulo vis palankesnius interneto ryšio planus. Yra žmonių kurie neišgali nusipirkti kompiuterio ar įsivesti interneto. Tai tikrai nėra bėda, yra įstaigų pvz mūsų mokykla kur kompiuteriais galima naudotis nemokamai.
Apie pasaulio kompiuterio tinklą Internet šiandien Lietuvoje jau žino daugelis. Ir susidomëjimas juo sparčiai auga. Vieniems – tai didžiulis informacijos lobynas, kitiems – pigi ir greita ryšio priemonë, tretiems – pramoga. Viisos bedrovės, parduotuvės ir kito įžymios įstaigos stengiasi internete sukurti savo puslapi kuriame butų svarbiausia informacija apie to objekto teikiamas paslaugas ir veiklą.
Internet – šį žodį šiandien žino beveik visi. Internetas – tai ištisas pasaulis, jo protevis 1969 m. sukurtas ARPANET tinklas. Iš pradžių bu
Kompiuteris tai įrankis, pramoga ar gyvenimo būdas? Iš tiesu pasakius bet kurį iš šių teiginių nesuklystume.Nes yra tūkstančiai žmonių kurie vartoja kompiuterį visiems šiems trims poreikiams. Suaugusieji kompiuterį dažniausiai naudoja kaip darbo irankį. Šis įrenginys daug kartų supaprastina darbą ir padeda daug produktyviau dirbti. Dėl tokio kompiuterio paprastumo, darbą kompiuteriu renkasi gan daug žmonių. Ta
Manjakai neretai naudojamas žodis, vi
.Iškyla klausimas ar Internetas tikrai naudojamas pagal paskirtį. Nors kiti žmonės teigia kad besaikis bendravimas internetu yra tiesiog laiko švaistymas aš manau kitaip. Sakyčiau bendravimas internetu yra neišvengiamas žengimas į priekį. Mano manymu toks bendravimas bus ateityje ir paprasto bendravimo bus atsisakyta. Kyla klausimas kodėl paprastas bendravimas darosi nepopuliarus. Svari priežastis yra ta kad kai bendrauji internetu tau nebūtina kur nors išeiti. Taigi tai sutaupo laiko, o laikas šiuolaikiniam žmogui yra tikrai brangus.
Kompiuteris tikrai nuostabus išradimas. Kiekvienas iš mūsų turime mokėtyi juo naudotis. Žmonijos o kartu ir pasaulio žengimas į priekį neišvengiamai reikalauja to. Ateityje viskas bus kompiuterizuota ir nemokėjimas naudotis kompiuteriu nuspręs viską. Per i amžių žmonija išrado radiją, televiziją, kompiuterį, internetą . belieka tik spėlioti kas laukia mūsų ateitija. Gal būt viskas apsivers aukštyn kojom o gal būt bus išrasta kas nors ko mes dabar net negalim įsivaizduoti.
1984 Pristatytas pirmasis pasaulyje nešiojamas NMT automobilinis telefonas NOKIA TALKMAN. Taip ir prasidėjo mobiliūjų telefonų istorija. Jie buvo vis labiau tobulinami ir iš plytos dydžio aparato tapo delne laisvai telpančiu telefonu. Telefonas iš tiesų yra rerikalingas prietaisas jis suteikia galimybę žmonėm bendrauti tarpusavyje, kurie yra šimtų ar tūkstančių km atstumu.šiomis dienomis telefonus turi kiekvienas: nuo vaiko katik pradėjusio eiti į mokyklą iki senyvo žmogaus. Būtų neteisinga sakyti kad telefonai nereikalingi. Pagrindinis privalumas yra tai kad nereikia ieškoti žmogaus ar su juo suitik kad pasakytum kelis sakinius. Prasidėjus 21 amžiui telefonas įgavo visai kitą prasmę. Skambinimas ar trumpųjų žinučių rašymo funkcija tampa būtinybe. Perkant telefoną dabar yra atsižvelgiama į jo papildomas funkcijas tokias kaip: foto aparatas ra radiją telefone.
Televizija. Tai puikus informacijos šaltinis. Informacinės laidos tai labai patogus ir greitas budas sužinoti visa kas naujausia, o pramoginės laidos ir visokiausi filmai padės atsipalaiduoti po darbo dienos. Ansčiau kai kompiuterius turėdavo tik pavieniai žmonės vaikai žiųrėdavo televizija. Tai buvo panaši problema kaijp dabar su interneto manjakais. Bet ilgai netrukusi mada žiųrėti televizija dingo. Dabar turėti televizorių yra savaime suprantamas dalykas.
* * *
priedas
Manau, kad bendravimas internetu is dalies praplecia pazinciu rata, tai ir papildoma priemone tobuleti, keistis su kitais mintimis, bei siaip linksmai leisti laisvalaiki. Bendravimas internetu padeda atrasti draugystę tiems, kas nemoka ar bijo bendrauti gyvai. Virtuali erdvė supaprastina santykius ir leidžia būti atviresniam, nei norėtum sau leisti.
bendravimas internetu manau tai vienimes laisvalaikio praliedimas, kietiems gyvenimo budas