individualumas

netrukus gali palydėti vadovų kaita savivaldybės įmonėse. Opozicija įtaria, kad naujoji valdančioji dauguma mėgins į vadovaujančius postus pasodinti savus žmones. Sostinėje yra arti šimto savivaldybei priklausančių bendrovių: ne viena tokia įmonė savo apyvartą skaičiuoja milijonais litų, vadovai gauna solidų atlyginimą.

J.Imbrasas: revoliucijų nebus
Reklama

„Specialiai nieko nedarysim, jau praėjo revoliucijų laikai“, – DELFI tikino naujasis Vilniaus meras Juozas Imbrasas. Jo teigimu, valdančioji dauguma nesiruošia „šluoti“ savivaldybės įmonių vadovų iš pareigų, tačiau ketina juos „paspausti“, kad geriau atliktų savo pareigas.

„Žiūrėsim, kuri įmonė prasčiau diirba, paspausim, kad pasitemptų, ypač komunalinės įmonės, seniūnai, – sakė J. Imbrasas. – Tas, kuris nenorės dirbti, galės išeiti“.

„Naujoji dauguma gali keisti savivaldybės įmonių vadovus, tačiau tam turi būti objektyvios priežastys. Jei mes matysime, kad į vadovaujančius postus mėginama pasodinti sau artimus žmones, be patirties ir kvalifikacijos, kelsime šiuos klausimus į viešumą“, – DELFI teigė buvęs sostinės meras Artūras Zuokas.

Vadovai priklausomi nuo politikų

Būrys sostinės savivaldybės įmonių vadovų pirmadienį atidžiai stebėjo iki vidurnakčio užsitęsusius mero rinkimus.

„Kol kas jaučiamės ramiai, tačiau žinome, kad nepakeičiamų nėra. Jei šluos, taai šluos visus“, – DELFI teigė vienos stambiausių savivaldybės įmonių „Vilniaus kapitalinė statyba“ direktorius Sigitas Petrauskas.

Įmonės vadovas teigė suprantąs, kad tolesnė jo karjera priklauso nuo savivaldybės tarybos politikų, nors įmonės valdyba suformuota ir turi įgaliojimus dar keliems metams.

„Vilniaus kapitalinė statyba“, kurios 10

00 proc. akcijų priklauso tarybai, yra pagrindinis visų šalies sostinėje vykdomų darbų užsakovas, kurio apyvarta skaičiuojama dešimtimis milijonų litų.

Beje, šios įmonės direktoriaus pavaduotoju dirba buvusios tarybos narys liberalcentristas Stanislovas Šriūbėnas. Kartą pamėginęs užimti “Vilniaus kapitalinės statybos

Leave a Comment