Google AdWords

Google – Interneto paieškos sistema, įkurta Google Inc. kompanijos, kurios būstinė yra Mountain View (Kalifornija, JAV). Paieška vykdoma tarp interneto puslapių, naujienų grupių, internete esančių vaizdų bei kitų internetinių resursų. Google taip pat siūlo ir papildomas paslaugas.
Firmos įkūrėjai – Laris Page ir Sergejus Brinas (1998 rugsėjo 7 d.). Tą pačią dieną bandomoji versija buvo pasiūlyta rinkai. Google vardas siejamas su žodžiu “Googol” (gugolas), kuriuo vadinamas skaičius, sudarytas iš 1 ir šimto nulių. Google vartoja šią frazę, kad atspindėtų kompanijos misiją, kuri yra “sutvarkyti pasaulio informaciją beei padaryti ją laisvai prieinama ir vartojama.”
Google servisų sistema veikia keletoje kompiuterių saugyklų, kurių kiekvieną sudaro keletas tūkstančių sąlyginai nebrangių kompiuterių, kuriuose veikia specialiai pritaikyta Linux versija(žr. Goobuntu). Nors kompanija nepateikia išplėstinės informacijos apie įrangą, manoma, kad 2005-aisiais buvo naudojama apie šimtą tūkstančių kompiuterių su Linux programine įranga.
Google AdWords – tai priemonė rodyti savo skelbimus Google reklamos tinkle.
Kaip tai veikia?
Jūs kursite savo reklamas ir pasirinksite raktažodžius (su jūsų verslu susijusius žodžius arba frazes).
Kai naudodami vieną iš jūsų raktažodžių žmonės ieško Google, šaalia ieškos rezultatų gali būti rodoma jūsų reklama. Taip reklamą pamatys tie, kuriuos jūs jau dominate.
Žmonės gali paprasčiausiai spustelėti jūsų reklamą, norėdami pirkti arba daugiau apie jus sužinoti. Tai taip paprasta!

Nuo šiol jūsų reklamą matys žmonės, ieškantys Google. Net jei ja

au esate nurodyti Google ieškos rezultatuose, AdWords padės rasti naujų lankytojų, naudojančių Google ir mūsų reklamos tinklą.

Reklamos tipas apima:

Redaguokite savo reklamas ir koreguokite biudžetą, kol pasieksite norimo rezultato. Taip pat galite naudoti įvairiausio formato reklamas ir netgi išversti jas į konkrečias kalbas bei pritaikyti tam tikroms geografinėms vietovėms.
Nėra nurodyta, kiek mažiausiai turite mokėti, be to, neribojamas laikas. Kadangi nustatyta kainos už spustelėjimą pasirinktis, turėsite mokėti tik tuo atveju, jei žmogus spustels jūsų reklamą. Vadinasi, kiekvienas doleris iš jūsų biudžeto išleidžiamas naujų klientų paieškai.
AdWords Privalumai
Google AdWords siekia suteikti efektyviausią reklamą nepriklausomai nuo verslo apimties. Mes pažadame Jums padėti įgyvendinant klientų paieškos poreikius, suteikdami Jums šias galimybes:
Pasiekti žmones ieškančius Jūsų produktų ar paslaugų
Pilnai valdyti Jūsų skelbimams skirtą biudžetą
Lengvai sukurti ir reedaguoti skelbimus
Matyti skelbimus Google paieškoje jau po kelių minučių nuo sukūrimo.
Mes taip pat stengiamės suteikti kuo draugiškesnį ir sumanesnį aptarnavimą koks tik įmanomas. Jūs galite tikėtis greito atsakymo į e-paštu užduotus klausimus, dažniausiai per vieną darbo dieną. Taip pat 24h/7d Jūs galėsite peržiūrėti ataskaitas, kurios padės stebėti Jūsų reklaminę akciją. Apie tai, ką AdWords gali Jums pasiūlyti, skaitykite žemiau.
Mūsų reklaminės programos sėkmė yra pagrįsta mūsų klientų sėkme. Taigi, mes stengiamės padaryti viską ką galime, kad Jums padėtume gauti kuo da

augiau naudos iš Jūsų skelbimų ir suteikti geresnių perspektyvų kiek įmanoma efektyvesnių investicijų keliu. Mes Jums pateikiame raktinių žodžių patarimus, išlaidų planavimą ir įrankius, kurie padės valdyti įkainius ir nukreipimo adresus kiekvienam raktiniam žodžiui. Visada dalinamės nauja patirtimi, ir aprūpinsime naujausiais Google AdWords privalumais.
Pati efektyviausia reklama perduoda aiškią žinutę tiksliai adresuotai auditorijai. Nustatę į ką norite kreiptis, parenkate tinkamus raktinius žodžius ir sukuriate skelbimus, kurie apie Jūsų produktus ir paslaugas informuos galimus klientus. Google AdWords redakcijos nurodymai padės Jums sukurti efektyvius skelbimus, kad padidintumėte pardavimus ir pasiektumėte savo tikslus.
Visi Redakcijos nurodymai yra pagrįsti dviem esminiais principais, kurie jau padėjo tūkstančiams reklamuotojų:
Aiškiai ir tiksliai apibūdinkite savo svetainę.
Pabrėžkite išskirtines savo prekių ar paslaugų savybes.
Mūsų pagrindinis tikslas yra Jūsų sėkmė, ir mes tikime, kad ją užtikrinti mes galime pasidalindami mūsų vartotojų sėkminga patirtimi. Norėdami sėkmingai reklamuotis Google ir vis augančiame skelbimų tinkle, Jūs turite laikytis šių nurodymų.
Kartais, kai reikalingas tik mažas pataisymas, kad Jūsų skelbimas atitiktų Redakcijos nurodymus, AdWords specialistas gali pataisyti skelbimą už Jus. Tokių smulkių pataisymų pavyzdžiai galėtų būti: šauktuko nuėmimas, nuėmimas ar pridėjimas papildomo tarpo, gramatinės klaidos pataisymas. Tačiau, Google neprisiima atsakomybės, jei skelbimas nebus pataisytas, ir dėl to jis bus atmestas. Todėl prašome atidžiai laikytis Redakcijos nurodymų, ka
ad būtumėte tikri dėl skelbimų rodymo.
Planuodami skelbimus, nepamirškite šių teksto apribojimų. Mes tikime, kad trumpi išsireiškimai suteikia geresnį įspūdį ir taip prisideda prie sėkmės.
Skelbimų pavadinimai ribojami iki 25 simbolių.
Dvi skelbimo turinio eilutės ir rodomas URL gali turėti po 35 simbolius.

Leave a Comment