Internet reklamos kūrimo programinės įrangos analizė

Turinys

Įvadas ..............................3
1. Internet paieškų sistemų apžvalga..............................3
2. Internet paieškų sistemų galimybių detalus nagrinėjimas...........4
3. Internet reklamos kūrimo programinės įrangos analizė............8
4. Internet reklamos kūrimo programinės įrangos apibendrinimas.......15
5. Litereatūra..............................16

1. Įvadas

Norėčiau trumpai apžvelgti mano atliekamo darbo dalis.

Mano darbo tikslas yra išanalizuoti www.searchengineguide.com bei www.search.kiev.ua serverius. Išanalizuoti jų veikimą, kaip pateikiami paieškos rezultatai vartotojui, ar šie serveriai patogūs vartotojui ir t.t.. Pabandysiu atskleisti jų pliusus ir minusus, kas juose man patiko ar ne.

Taip pat šiame darbe pabandysiu detaliai išanalizuoti Internet reklamos kūrimo programinę įrangą, jos veikimą, teikiamus produktus, kainas bei prieinamumą vartotojams, ka adangi ši mano pasirinkta tema yra labai man įdomi, pabandysiu atskleisti visą galimą bei naudingą jos informaciją.

2.Internet paieškų sistemų apžvalga

Norėdama rasti tinkamą informaciją apie savo pasirinktą temą, turėjau susirasti reikalingą informaciją.Todėl naudojausi įvairaus tipo paieškomis. Kadangi mano tema labai plati radau labai daug informacijos apie ją. Naudojausi www.google.lt ,www.search.com ,www.altavista.com , www.seklys.lt , www.search.kiev.ua, www.searchengineguide.com bei kitomis paieškomis, bet geriausius rezultatus man pateikė www. cnet.com bei www.google.lt paieškos. Kitos paieškos nesuprato mano pateiktų užklausų arba pateikė kitokią informaciją, tai yra ne tokią ko okios aš ieškojau.

Trumpai apžvelgsiu paieškas internete:

Lietuviškų paieškų apibendrinimas:

Lietuviškos paieškos man nelabai patiko, išskyrus www.google.lt svetainę, kadangi jos visai nesupranta pateikiamų užklausų arba randa ne tą informaciją, kurios vartotojas ieško. Noriu paminėti, kad užsienietiškos paieškos randa daug daugiau informacijos bei daug ge

eriau supranta pateiktas vartotojo užklausas.
 Paieška Seklys, kurio adresas www.seklys.lt rado nedaug informacijos, bet jis pats aiškiausias, bet patikimumu nepasižymi.
 Paieška Delfi.lt, kurios adresas www.delfi.lt yra tikrai patikimas paieškos portalas, bet man ji nelabai patiko.
 Paieška Search.lt, kurios adresas www.search.lt suprastėjo nei buvo ankščiau, turiu omenyje savo greičiu bei pateikiama informacija
 Paieška Online.lt, kurios adresas yra www.online.lt manau, vartotojui ją sunku suprasti. Labai įdomus jos tinklapio išdėstymas.
 Paieška Google.lt, kurios adresas www.google.lt pasirodė labai patikima, kadangi visada pateikia teisingą į užklausą atsakymą, pasižymi surastos informacijos gausa, skirtingai nei kitos lietuviškos paieškos svetainės.

Tarptautinės paieškos:

Ne visos tarptautinės paieškos patenkina vartotojo reikalavimus, kadangi ne visų greičiai bei informacijos radimas vienodas, todėl vartotojas turi gerai žinoti kokią paiešką pasirinkti:
 Paieška Yahoo.com, kurios adresas www.yahoo.com pasižymi savo paprastumu bei paprastu tinklapio išdėstymu
 Paieška Al ltavista.com, kurios adresas www.altavista.com vienas iš greičiausių serverių, pasižymintis savo rezultatų gausa.
 Paieška Google.com, kurios adresas www.google.com pasižymi savo greičiu, turinti išplėstinę bei paprastas paieškas, bet kartais pateikia ne tą informaciją, kurios riekia vartotojui.
 Paieška Lycos.com, kurios adresas yra www.lycos.com yra viena iš pirmųjų paieškų, bet atliekant paiešką pasitaiko pasenusių nuorodų.
 Paieška webcrawler.com, kurios adresas yra www.webcrawler.com pasižymi savo mažumu, bet pateiktų rezultatų stabilumu.

3.Internet paieškų sistemų galimybių detalus nagrinėjimas

Mano užduotis išnagrinėti www.searchengineguide.com bei www.search.kiev.ua serverius.

Visų pirma, norėčiau pradėti analizuoti www.search.kiev.ua serverį, tai ru

usiškas serveris. Man buvo sunku išnagrinėti šią paiešką, kadangi rusų kalbos nesuprantu, tai pasinaudojau šiais metais sužinota informacija ir pasinaudojau www.altavista.com vertimų paslauga (išsiverčiau visą informaciją į anglų kalbą).

Ši paieška man labai patiko, kadangi pateikta informacija joje buvo išdėstyta labai aiškiai. Tai yra teminė paieška, kadangi atlikus užklausą yra pateikti rezultatai bendrai bei jeigu nori arba tau yra reikalinga gali pasirinkti temą, pagal kurią tau pateiktų užklausos rezultatus.

мой ASearch (Mano paieška)- tai galimybė internetinio puslapio savininkams be papildomo stengimosi, didelio laiko praleidimo gauti galimas žinias iš pilno teksto.

Naudojimasis мой ASearch paslauga:

 Norint naudotis šia paieška, turi būti užsiregistravęs Asearch
 Priregistruota vieta Asearch paieškoje, tam kad rastum užklausos formą, pavyzdžiui url(mano paieškos vietos pavadinimas)
 Pagrindinis dalykas- turėti HTML formos kodą, pvz:

Papildoma informacija, kuri yra teikiama paieškoje:

 Galima nelimituoti paieškos tiktai savo vietoje, kurioje esi užsiregistravęs, tada paieška gali būti praplečiama viskam kas yra ASearch serveryje
 Paieška pagal vietą
 Paieška pagal antraštę

Yra pateikti ir HTML kodai, kurie:
 Padeda rasti paiešką dokumento dalyje
 Padeda rasti surūšiuotus rezultatus rėmelio formoje

Rekomenduojama modeliuoti rezultatus , tai leidžia vartotojui papildyti jų formalius elementus.
Ieškomos formos

ASearch- naujas projektas, kuris dar vystomas, ASearch kaip nuorodomis galima naudotis bet kokiu žemiau pateiktu piešinėliu.

• 88 x 31 (mygtukas)
• 100 x 100 (ieškomoji forma)
• 468 x 60 (ieškomoji forma)
• Ieškomas greitis

Bendradarbiavimas:

ASearch sistema noriai bendradarbiauja, dabartiniu metu ji įvykdo vartotojų pateiktas programas si

iekdama pagerinti principus bei padėtį:
Veikiančias vartotojų programos:
 Projektas ASearch- ieško naujienų, kurios yra pateikiamos tiesioginiuose internetinio puslapio straipsniuose.
 Projekto informacija išdėstoma serverio reklaminiuose plotuose vykstant papildomoms sąlygoms.

Paieškos ASearch darbo išdėstymas (serveryje esančios partnerių programos )

 Projekto „ASearch darbo išdėstymas“ randa informaciją apie „vakansii/reziume“, be to bendradarbiauja paieškos bazėje pateiktais vartotojų nurodymais.
 Informaciniai projektai serveryle yra išdėstomi papildomai nustatytuose reklaminiuose plotuose.

Naujos vartotojų programos yra paruoštos:
ASearch – paieška yra plečiama Ukrainos katalogų vartotojams:
 Ši paieška skirta Ukrainos katalogų vartotojams, kuri teikia informaciją apie verslo kūrimą, be to turi gerą bendradarbiavimo ryšį, tai yra ryšį su jos vartotojais.
 Serveryje esantys informacijos reklaminiai plotai yra papildomai nustatinėjami.
Taip pat tik šioje paieškoje galima rasti teikiamų prekių, tai yra vartotojų elektroninių programų parduotuvės, aukcionų serveriai ir daugelis kitų prekių. Šis paieškos projektas nustato visą informaciją apie siūlomas prekes, tarpininkauja su pardavėjais.

Ši paieška nuolat dirba norėdama įtikti abiem pusėm(tai yra vartotojo bei paieškos).

Paieškoje galima rasti:
 Daugiau kaip 9000 laisvos vietos, taip pat 19000 sąntraukų tokių kaip: aprašymas, scheminių aprašų apie įmones, Pokalbio kambarių, forumų ir daug kitų.

Kaip jau minėjau anksčiau, ši paieška man labai patiko, kadangi pagal pateiktą užklausą joje pateikiama bendra informacija, be to galima pasirinkti pagal pateiktas temas tau reikalingą informaciją.

www.searchengineguide.com paieška

Search Engine Guide yra visiškai išrutuliuotas internete informacijos variklis.
Šis serveris yra su

uskirstytas į keturis lygius.

Atsidariusi pagrindinį Search Engine Guide langą, iškarto pateikti keturi paieškos lygiai, tai labai patogu šios paieškos vartotojui, kadangi tai sutaupo darbo laiką.
Šios paieškos lygiai yra pateikti tokioje struktūroje:
Search Engine
News
Search engine news from across the Internet is posted each day. Plus, an archive of over 4600 articles. Search Engine
Marketing
Learn about search engine optimization, pay per click, link popularity and other marketing methods for your site. Internet Search Engines
2849 search engines categorized by topic. Find deep web resources & information on using search tools. Search Engine
Books & More
Find books & reports, consultants to help you improve your rank, copywriters, graphics designers, and more.

 Search Engine News (Lokomotyvios paieškos naujienos) yra skirta naudotis kiekvienai dienai. Papildomai dar yra straipsnių žinynas, leidžiantis tyrinėti bet kurią su šiuo lygiu susijusią temą. Straipsniai yra suskirstyti kategorijomis bei surūšiuoti pagal datą, tai palengvina vartotojo darbo galimybes.
 Search Engine Marketing (Lokomotyvios paieškos rinkodara) ji gali pasiūlyti efektingus suradimo metodus internetiniuose puslapiuose. Ši paieška suteikia priėjimą prie kolektyvinės paieškos iš visų Search Engine Marketing temų su naujaisiais straipsniais bei naujausių įrankių pranešimais.
 Internet Search Engines (Lokomotyvi internetinė paieška) yra skirstanti pagal temas paieška tai yra ieškomi žinynai pagal bendrus bei tam specialius lokomotyvus. Šios paieškos internetiniai puslapiai pramoginiai sąrašai ir įrankiai tyrinėjami įvairiausiuose internetiniuose puslapiuose, progresyviose paieškose bei gali pateikti pamokas apie įvairius įrankius bei technologiją.
 Search Engine Books & Services (Lokomotyvios paieškos knygos ir paslaugos ). Šios paslaugos katalogas yra vieta, kur galima surasti smulkesnę informaciją ar pasiūlymus apie rinkodaros poreikius. Nesvarbu ar vartotojas ieško smulkesnių pranešimų apie studijas ar šiaip optimistinių pasiūlymų susijusių su internetiniais puslapiais, visa tai galima rasti šioje Search Engine Books & Services kataloge.

Šiame serveryje yra aprašoma, kaip naudotis paieškomis, kaip pateikti užklausas, kad rastų reikalingus bei norimus rezultatus.
Norėdama atlikti paiešką turėjau užpildyti tokį pateiktą paieškos lauką:

Search over 4,600 search engine articles in our database dating back to 1995.
Search By Date: YYYY-MM-DD By Source: sourcedomain.com

Must contain all words Can contain any words

Find similar words Find exact words
Number of Results:

Browse articles by category.

Ši paieška, man nelabai patiko, kadangi ja naudodamasi nelabai supratau kai kurios joje pateiktos informacijos, turėjau daugiau laiko praleisti išanalizuodama kaip ja naudotis.

Taip pat ši paieška man nepatiko todėl, kad pateikusi rezultatus, ji nerodo surastų rezultatų skaičiaus, tai mano manymu, yra didelis šio serverio minusas.

4.Internet reklamos kūrimo programinės įrangos analizė

Mano pasirinkta tema yra „Internetinės reklamos kūrimo programinės įrangos analizė“. Pasirinkau šią temą, todėl, kad mano manymu, reklamos kūrimas internete yra aktualu visoms organizacijomis, kadangi interneto tinklapis yra rinkodaros instrumentas. Tai yra vienas iš kanalų įmonės komunikacijai vykdyti, jis nėra nei geresnis, nei blogesnis už kitus įmonės naudojamus tradicinius komunikacijos kanalus: TV, radiją, lauko reklamą, spaudą. Kiekviena įmonė, priklausomai nuo savo veiklos srities ir vadybos principų, daugiau ar mažiau vykdo komunikaciją su sau įdomiomis tikslinėmis grupėmis. Todėl kaip jau minėjau reklama yra labai svarbus šių dienų objektas bei aktuali visiems gyventojams, kadangi ji daro didelę įtaką prekių pasirinkimui. Manau, mano pasirinkta tema yra reikalinga bei įdomi.

Šio mano darbo tikslas yra išanalizuoti programines įrangas, susipažinti su programinės įrangos sudėtimi, programinės įrangos veikimu, patikimumu, kaina, jei tai yra mokama. Tikiuosi surasti man reikiamą informacija, prie jos lengvai prieiti, apžvelgti internetinės reklamos kūrimo programinių įrangų kainas.

Norėdama rasti tinkamą, tai yra man reikalingą informaciją naudojausi įvairiomis internetinėmis paieškomis, kadangi mano tema „Internetinės reklamos kūrimo programinės įrangos analizė“ yra labai plati, tai labai sunku iš daugumos pateiktos informacijos susirasti būtent man tinkamą informaciją. Drįstu teigti, kad jos yra labai daug ir ne visa informacija yra patikima arba tai gali būti tik reklama,tai yra pateikta prasta programinė įranga.

Pagrindinės mano paieškos yra www.google.lt , www.cnet.com bei kitos internetinės paieškos kaip www.altavista.com .

Internetinėse paieškose naudojau daug konkrečių užklausų, kaip pavyzdžių galiu paminėti:
 Banner
 Flash
 Internet advertising
 Advertising software

Bet pagrindinės mano užklausos, kurios padėjo man surasti tinkamą informaciją apie internetinė programines įrangas yra:
 Banner software
 Flash sotfware

Nors buvo pateikta daug informacijos tokios kaip Animated GIF Banner Maker 1.4 popular, Wildform Wild FX Pro 3.0, Animated GIF Banner Maker 1.4 popular, 3D Magic Mahjongg 1.01 new bei daug kitų, bet pabandžiau išrinkti man reikalingą.

Mano tema yra labai plati, turiu omenyje, kad internetinė reklama gali būti labai plati, tai yra įvairūs paveikslėliai (banners), mini filmai(flash), reklama gali būti sukurta ir multimedia, gali būti ir grafinis reklamos vaizdavimas ir taip toliau.

Todėl pasirinksiu paanalizuoti siauresnę internetinės reklamos kryptį, tai yra programinės visuomenės informavimo priemones, tai yra Macromedia Flash, pasirinkau vieną siūlomą versiją, kuri man labai patiko bei kuri plačiai apima šią sritį. Tai yra:

Macromedia Flash Player 7

Visą informaciją radau internetiniame puslapyje: http://www.macromedia.com/software/flashplayer/

Macromedia Flash leidžia projektuotojams sujungti kelias sritis į vieną, tai yra video, teksto, audio, ir grafinio vaizdavimo į vieną efektingą paskirtį. Macromedia Flash yra labiausiai pasaulyje paplitusi platforminė programinė įranga, siekianti 97% iš pasaulinio mąsto internetinių įrangų.

Macromedia Flash Player ypatinga:
 Turtingumas yra tame, kad suteikia vartotojams patirtį sujungdamas aukštos charakteristikos media.
 Sklidimas – patikslinamas plačiausias pasaulinio naudojimo platforminės įrangos turinys.
 Standartai- sverties veikimo esami sugebėjimai bei infrastruktūros per Flash Player industrinius standartus palaikymus.
Flash Player veiksmingumas bei prieinamumas:

Macromedia Flash Player prieinamumas sudaromas iš jo naminės valdymo sistemos į Flash interfeiso pagrindinį suteikimą bei intuityvumą, kad galėtų vartotojai valdyti muziką, temperatūrą, apsaugą i kitus objektus būdami namuose
Macromedia Flash Player suteikia vartotojui sąlygas pristatyti aukšto vartojimo nuosekliausią turinį. Nepaisanti OS bei klientų techninių priemonių reikalavimų Macromedia aprūpina plėtojamais ištekliais , kurie gali padėti patobulinti vartotojo patirtį.

Ši reklamos, tai yra Flash‘ų kūrimo programinė įranga teikia savuosius produktus jos vartotojams.“Jie visi yra čia. Nuo augančios braižo grafikos iki garsų, visa tai jūs galite rasti Macromedia įrankiuose, serveriuose, prezentacijose bei visus atsakymus, kurie jums reikalingi “.
Pradiniai ir sąveikaujantys Media įrankiai:
1. Studio MX 2004New!- kryptinis tinklas su integruotais įrankių komplektu apimančių Dreamweaver (svjonių audėjų), Flash, Fireworks bei FreeHand
2. Studio MX 2004with Flash ProNew!- viskas sudėta į Studio MX 2004, plius Flash Professional progresyvūs gabumai įskaitant ir plėtojimo pagrindo formas ir aukšto kokybės video.
3. Dreamweaver MX 2004New!- kuriantis profesionales internetines vietas ir jų taikymą.
4. Flash MX 2004New!- brangių sąveikaujančių stažų kūrimas.
5. Flash MX Professional 2004New- plėtojamas pažangus trumpų video turinys

6. Fireworks MX 2004New- tai dizainas, grafikos optimizavimas bei sujungimas internetiniame puslapyje.

Bei daug kitų produktų, kuriuos galima pasirinkti Macromedia Flash Player 7 programinėje įrangoje. Norėdama, sužinoti daugiau informacijos apie šia programinę įrangą pasirinkau paanalizuoti vieną jos produktą:
Macromedia Flash MX Professional 2004

Flash MX Professional 2004 programinės įrangos profesionali versija apima visas savybes bei naudas, taip pat apima progresyvų funkcionuotą kūrimą, moderniausių, sąveikaujančių turinių, turtingų internetinių pritaikymų, aukštos kokybės video bei lengvą patarimų išdėstymą.

Programinės įrangos pritaikymas:
 Kuria pritaikymą su artimomis formomis, susiedamas plėtojimą su aplinka
 Kuria sudėtingas dialogines sistemas su ActionScript 2.0
 Koordinuoja komandos planus, vartojimo viduje
Video įranga ypatinga tuo:
 Teikia plačiausiai auditorijai Flash Player (video veikimo programą).
 Papildo dialoginį ir unikalų įdiegimą.
 Tiesiogiai kuria Flash video iš profesionalios video programos, redaguodamas tam tikrus, reikalingus įrankius.
 Aukštos kokybės vykdymas: platesnis rėmų pasirinkimas.

Kadangi kaip jau minėjau, mano aprašomas darbas yra internet reklamos kūrimo programinės įrangos analizė pasirinkau palyginimui dar kitokio tipo programinės įrangos kūrimą, kad pastebėtume skirtumus tarp jų.Tai yra plakatinio tipo reklama internete, kuri vadinasi „Animated GIF Banner Maker 1.4 popular” (Animacinio plakato gamintojas 1,4 popular)

Adresas: http://download.com.com/3000-2186-10218352.html

Animated GIF Banner Maker- programinė įranga, skirta animacinių GIF plakatų kūrimui failuose , joje yra daugiau kaip 30 grafinių failų, įskaitant BMP, JPG, GIF PNG, TIF, WMF, EMF, TGA, DIB, SGI, PSX ir daugiau. Ji taip pat rekonstruoja GIF į AVI bei atvirkščiai AVI į GIF, išgauna animaciją iš GIF į BMP, JPG ar BMP animacijas.

Programinės įrangos apžvalga:

Jei vartotojui reikia sudaryti paprastą GIF plakatą iš meninio vaizdo ar video, jis turi susirasti plakato reikalingus įrankius. Tai yra nepalanki sandūra GIF redagavimui, bei užimanti daug laiko. Vartotojas gali naudoti meninį vaizdą iš daugumos paplitusių formatų, tokių kaip BMP, GIF, JPG, TGA, PNG, ICO bei PCX, taip kaip rekonstruojant AVI failus. Vartotojas taip pat gali išsirinkti meninį vaizdą iš kitų GIF failų, bet redaguojant GIF meninius vaizdus nėra palanku. Kai jis nustatoto rėmų dydį, kontūrus bei rėmus. Meniniai vaizdai, kurie netelpa į nustatytus meniniam vaizdam dydžius yra iškraipomi. Taip pat ir ši Animated GIF Banner Maker programinė įranga turi tas pačias problemas, tų pačių GIF bei didelių AVI failų, tai yra didžiausias minusas kalbant apie šią programinę įrangą .

Animacinių GIF plakatų leidėjas yra programinė įranga, kurianti animacinius GIF plakatų failus iš grafinių failų, kurie yra tinkami Windows 98, ME, NT, 2000, ar XP sistemoms. Su šia programine įranga galima kurti animacinius plakatus (banner) su jų meniniu vaizdavimu. Tai taip pat padeda redaguoti animacinius GIF failus, paverčiant juos iš AVI į GIF bei atvirkščiai, paverčiant iš GIF į AVI, išsaugant GIF rėmus taip pat kitas progresyvias jų savybes.

Kaip sudaryti animacinį GIF iš AVI?

Reikalinga tiktai sekti instrukcijomis, kurios yra aprašomoje programinėje įrangoje:

1.Paleisti animacinę GIF Banner Maker programinę įrangą.
2.Kai programinė įranga pasileido, paspausti meniu punktą “AVI to GIF Converter .” iš ryšinio meniu „Tools“
3. Tikslai vykdyti nurodymus aprašytus „Convert AVI to GIF”

Ši programinė įranga sutvirtina meninių vaizdų formatus, tokius kaip: *.bmp, *.gif, *.jpg, *.tga, *.png, *.ico, *.wmf, *.emf, *.sgi, *.dib, *.icb, *.pcx, *.pcd, *.psp, *.pbm, *.pgm, *.psd, *.ppm, *.psg, *.vst, *.vda, *.tif, *.wbmp, *.rle . Šie formatai išplečia meninio vaizdo GIF rėmus į bmp, jpg, gif failus .

Animated GIF Banner Maker 1.4 popular įsigijimas:
Yra du būdai užsisakyti šia programinę įrangą:
1. Per pasaulinį puslapį World Wide Web- tai yra registruojantis greičiausias bei lengviausias būdas. Užsakymų puslapis yra saugus, garantuojama konfideciali vartotojo informacija.
Užsakymų kainos:
a) Vienetinis užsakymo licencija, tinkanti vienam kompiuteriui, kurios kaina yra 29 doleriai.
b) Užsakymas dviems licencijoms, tinkančioms dviems kompiuteriams, kurių kaina 45 doleriai
c) Užsakymas dešimčiai licencijų, tinkančių dešimčiai ar daugiau kompiuterių.
d) Užsakymas pagrindinėms daugiau negu dešimt licencijų, kurios yra tinkamos nenustatytam skaičiui kompiuterių, tai yra vienai įmonei ar organizacijai.
2. Telefoniniai užsakymai ar užsakymai naudojantis fax‘o paslaugomis.

Induvidualios licencijos gali būti užsakomos naudojantis telefoninėm ar faxinėm paslaugomis kaip on-line užsakymai. Tik išdėstant vartotojo užsakymą reikalinga kiekvienam užsakymui pasakyti reikiamą numerį.

Jeigu vartotojas turi teisingai instatliuotą Banner Maker programą, kuri sėkmingai pasileidžia, tada jis jau gali kurti pirmus animacinius plakatus.

Dar vienas siūlomas Animated GIF Banner Maker programinės įrangos „Animacinis GIF OCX“ produktas, kuris yra animacinė GIF Veiklos kontrolė (animated GIF ActiveX control) skirta Visual Basic, Visual C++, Delphi, C++ Builder bei kitoms programoms.

Bruožai:
 Palaikymas daugumos GIF 89a standartų
 Auto dydis
 Plėtojama Visual C++ programoje
 Mažas, bet aktyvus X failas
 Rėmelių išsaugojimas į GIF arba BMP failus
Visų šių bruožų aprašymas:
VB animacijos GIF OCX yra animacinė GIF kontrolė teikiama VB, VC, DELPHI, C++ Builder programomis. Tai patvirtina dauguma GIF 89a standartų, įskaitant animaciją, atidėliotiną laiko tarpą. Ši programa turi daug bruožų įskaitant auto dydį, platinimą yra kitus. Ši kontrolė taip pat saugo GIF 89a į BMP ar GIF failus.

Sistemos būtini reikalavimai, norint naudotis animaciniu GIF Banner Maker, turi vartotojas turėti:
 Windows 98, ME, NT 4.0, 2000, XP arba vėlesnes versijas
 233 MHz procesorių (rekomenduojamas 400 MHZ, kad geriau vyktų programa)
 32 MB RAM (rekomenduojama 128 MB)
 5 MB laisvos kieto disko vietos, programos instaliavimui
 100 MB laisvos kieto disko vietos, laikiniems failų naudojimams
Teikiamų funkcijų sarašai:
 Animacinis GIF gaminimas iš grafikos skaitant bmp, jpg, gif, png ir kitus
 Išrinkti rėmus iš animacinio GIF ir išsaugoti juos į bmp, jpg, gif
 AVI konvertavimas į GIF
 GIF konvertavimas Į AVI
Norėčiau pateikti pavyzdį, kaip veikia ši programinė įranga:
Jeigu vartotojas persikėlęs bei yra įsiinstaliavęs teisingai Banner Maker ir sėkmingai pasileidęs programinę įrangą, jis jau gali sukurti pirmą animacinį plakatą:
Vartotojas turi paspausti įrankių juostoje esančius daugiau nei 2 paveikslėlių failus, geriau yra pasirinkti vidurinio dydžio BMP arba GIF failus. Tai reiškia, kad paveikslėlio plotis bei aukštis turėtų būti nuo 20 iki 500 vaizdo taškelių, kadangi kaip jau minėjau ankščiau, kitaip jei paveikslėlis bus didesnis, jis gali būti iškraipomas. Tai turėtų atrodyti taip:

(1) (2)

(3) (4)

(5) (6)

(7) (8)
O toliau vartotojas turėtų laikytis aprašomų instrukcijų.

5.Internet reklamos kūrimo programinės analizės apibendrinimas
Kaip jau minėjau savo darbe, reklamos kūrimas yra aktuali tema visiems gyventojams, todėl šiuo savo darbu pabandžiau išanalizuoti keletą skirtingų programinės įrangos kūrimo būdų. Analizuojant šią temą, sužinojau daug naujų dalykų apie reklamos kūrimo programinę įrangą.Norėdama sukurti savo reklamą interneto puslapyje, norėčiau pasirinkti Animated GIF Banner Maker 1.4 programinė įrangos produktą, kadangi, ji mane labiausiai sudomino bei jos kainos nėra labai aukštos. Man patiko šios programinės įrangos išsamus pateikimas vartotojams bei sudomino flash‘ų kūrimo procedūra bei aiškiai išdėstyta informacija.
Man patiko analizuoti šią temą, ji labai įdomi bei naudinga ateityje.

6.Literatūra

Analizuodama šį darą naudojausi šiais internetiniais puslapiais:
1. www.searchengineguide.com
2. www.search.kiev.ua
3. www.google.lt
4. www.search.com
5. www.altavista.com
6. www.seklys.lt
7. http://www.macromedia.com/software/flashplayer/

8. http://download.com.com/3000-2166-10247401.html

9. http://download.com.com/3000-2186-10218352.html

10. http://dating-exchange.com/

11. www.yahoo.com

12. www.lycos.com

13 www.webcrawler.com

Leave a Comment