Sveikatos eleksyras

Retėjantys plaukai, susilpnėjęs raumenų tonusas, glembanti oda, sumažėjusi energija yra tai, kas pirmiausia ateina į galvą pagalvojus apie senatvę. Susigrąžinti ir išsaugoti jėgas, pakelti raumenų tonusą, skatinti ląstelių atsinaujinimą galite keliais natūraliais ir visiškai paprastais būdais.

Atgaivinkite augimo hormoną darydami pritūpimus

Žmogaus augimo hormoną gamina posmegeninės hipofizės liauką. Kol žmogus jaunas ši liauka išskiria pakankamai didelį kiekį augimo hormono, kuris įtakoja kaulų ir raumenų vystymąsi. Po dvidešimt penktųjų metų, žmogaus augimo hormono gamyba pradeda silpnėti. Žmogus ima pastebėti kūno pokyčius: liesojo audinio mažėja, riebalinio daugėja, oda glemba ir plonėja, retėja plaukai, pasikeičia psichikos funkcijos, blogėja atmintis – visa tai vyksta dėl to, kad mūsų ląstelės atsinaujina ne taip greitai kaip jaunystėje. Žmogaus augimo hormoną galima paskatinti įvairiais sintetiniais maisto papildais, tačiau to daryti nerekomenduojama dėl galimo šalutinio poveikio, bendro diskomforto bei galimo cukraus kiekio kraujyje disbalanso. Galite paskatinti savo augimo hormono gamybą atlikdami pritūpimus, kurių metu dirba didieji žmogaus raumenys. Viename tyrime, atliekant pritūpimus, nustatyta, kad augimo hormono lygis padidėjo net aštuonis kartus. Pritūpimus atlikite rankose laikydami kokį nors sunkesnį daiktą (vandens butelį, knygą ar svarelius), nugarą laikykite tiesiai, lėtai pritūpę suskaičiuokite iki 10 ir grįžkite į pradinę padėtį. Būkite atsargūs, jeigu skundžiatės kelio skausmais.

Atkurkite savo plaukus

Yra augalų, kurie visame pasaulyje vertinami dėl savo senėjimą stabdančių savybių.

Veiksmingiausiai plaukų žilimą stabdantis augalas yra Kinijos žolelė Foti (dar vadinama Shou Wu). Bendras šio augalo pavadinimas – Polygonum multiforum. Šioje žolėje gausu kalcio, mangano ir geležies. Būtent minėtos mineralinės medžiagos išlaiko natūralią jūsų plaukų spalvą ir skatina augimą. Foti ekstraktas tradicinėje kinų madicinoje vartojamas ir kaip cholesterolį mažinanti, kraują maitinanti, kepenų ir inkstų ligas gydanti priemonė.

Plaukų slinkimą efektyviai stabdo vakarinių tujų eterinis aliejus (arbovitae). Šis aliejus maitina plaukų folikulus, skatina kraujotaką, tonizuoja galvos odą. Akupresūra padeda išlyginti veido raukšleles.

Akupunktūra galingai veikia visą žmogaus organizmą

Veido akupunktūros seansus atlieka tik profesionalas. Tačiau jūs pats galite išmokti atlikti akupresūrą, kuri veikia labai panašiai. Pirštais spausdami tam tikrus veido taškus, jūs pagerinsite veido raumenų tonusą ir paskatinsite kolageno gamybą. 1 taškas: GB 14 atpalaiduoja kaktą. 2 taškas: Yintang atpalaiduoja tarpuakį.

3 taškas: Taiyang padeda atsikratyti tamsių ratilų po akimis. 4 ir 5 taškai: LI -20 ir ST-3 naikina juoko raukšles. Stimuliuokite šiuos taškus kasdien ryte ir vakare.

Pakelkite energiją ir darbingumą

Magnis – svarbus, atsakingas už energiją, mineralas. Dauguma žmonių negauna pakankamai magnio, nes vartoja per daug druskos ir pieno, kurie „išplauna” magnio atsargas iš organizmo. Magnio galite gauti iš neskaldytų grūdų produktų (rudieji ryžiai, avižos, soros). Kasdien suvalgykite saują moliūgų, sezamo, saulėgrąžų sėklų, migdolų, braziliškų ar anakardžių riešutų. Jei nusprendėte vartoti magnio prisotintus maisto papildus, pasirūpinkite, kad šio mineralo per dieną gautumėte 500mg.

Nuovargis gali kankinti dėl B grupės vitaminų trūkumo. B grupės vitaminų galite gauti iš kiaušinių, žuvies (ypač vėžiagyvių), apelsinų sulčių, žalių lapinių daržovių (ypač špinatų), saulėgrąžų, sezamo ir kitų sėklų.

Natūralus stimuliatorius yra ženšenio arbata. Skirtingai nuo kavos, kuri stimuliuoja centrinę nervų sistemą, ženšenis energiją padidina švelniai.

Ilgaamžiškumą ir puikią savijautą padeda išsaugoti Chi, joga ir panašūs pratimai. Šie švelnūs pratimai skatina energiją, pusiausvyrą, padeda išsaugoti ramų protą. Daugelis atliktų tyrimų patvirtino, kad joga padeda sureguliuoti kraujo spaudimą, cukraus ir cholesterolio kiekį kraujyje, teigiamai veikia ir kitų organų veiklą.