Nauji metai – nauja meilė

Sveiki, mielieji DarniPora.lt svetainės zuikiai puikiai!

Jau visai greit laikrodis išmuš 12 valandų ir dangų nuspalvins fejerverkų liepsnos. Tai džiugesio šventė, kai galime palikti nuoskaudas, nusivylimus ir nesėkmes praeityje ir atversti naują popieriaus lapą. Sakysite – tai simboliška ir niekas nesikeičia išskyrus kalendoriaus lapelį? Gal Jūs ir teisūs, bet tai gali būti atspirties taškas.

Atsimenu, kai buvau maža mergaitė, gyvenau aukštame monolitiniame pastate Vilniaus centre. Per naujus metus atsisėsdavau ant palangės ir grožėdavausi fejerverkais. Jie buvo tikrai reikšmingas įvykis mano gyvenime. Ir kitą rytą atrodydavo viskas kitaip. Dabar kitą rytą atsikeli ir galvoji apie kasdienius rūpesčius, apie tai, ko vakar nepadarei, apie tai, ką reikia padaryti. Bet stengiuosi vyti tas buitiškas mintis lauk.

Ne kartą man pasiteisino patarlė – “kaip sutiksi Naujus Metus, taip ir praleisi”. Jei sutikdavau su mylimu žmogumi, tai su juo ir būdavau. Jei sutikdavom atskirai arba susipykę, tai santykiai nutrūkdavo. Jei sutikdavau vieniša, tai ir vienišaudavau. Bet paguoda tame, kad tada, kai sukaupiau visas jėgas ir patikėjau tuo, kad galiu turėti mylimą žmogų, kad aš jį turėsiu, beveik net patikėjau, kad aš jį jau turiu, tada meilė pasibeldė ir į mano duris.

Taigi Jums linkiu, kad 2011 metai Jus pasitiktų su naujais iššūkiais! Linkiu gyventi svajonėmis ir jų siekti. Linkiu, kad Jūsų pastangos būtų įvertintos, o svajonės artėtų prie išsipildymo! Linkiu jaukių ir meilės spalvom nuspalvintų metų bei gražių sėkmės istorijų!

Einu gaminti naujametinio torto, žiebti bengališkų ugnelių ir galvoti norų, kurie būtinai išsipildys…

KRIS

Comments are closed.