Vyrų trūkumai moterų akimis

Amerikiečių seksologai iš Čikagos universiteto atlikę apklausas paskelbė, kas poras labiausiai erzina seksualiniame gyvenime.

Egoizmu vyrus dažniau kaltino moterys, besipiktindamos, kad šie pasimylėję tuojau pat užmiega.

Apie 20 proc. apklaustų moterų nepatenkintos, kaip vyrai glamonėja jų krūtis, 30 proc. jaunesnių nei 35 metai moterų erzina partneriai, kurie visą naktį ieško taško “G”, o beveik 20 proc. prisipažino, kad joms labiausiai nepatinka, kai viduryje glamonių bėgama į tualetą.

Beveik 40 proc. moterų pyksta, kai vyrai net lovoje atsiliepia mobiliuoju telefonu.

15 proc. moterų nepriimtinas “greitas” seksas, 10 proc. nemėgsta grubaus seksualumo.

95 proc. vedusių vyrų teiigė, kad antrą kartą vestų tą pačią moterį. 80 proc. vyrų nesiskundžia seksualiniu gyvenimu, bet daugumą jų stebina, kad moterys gali ilgai negalvoti apie seksą. 60 proc. vyrų prisipažino, jog žmonos juos pakeitė iš esmės, o 90 proc. – kad į gerąją pusę.

Paklausti, kodėl susiranda kitą moterį, dauguma atsakė, kad nepajėgia susidoroti su pareigomis, o ne dėl to, kad nesiklosto santykiai su žmona.

0 thoughts on “Vyrų trūkumai moterų akimis”

 1. Na kam visi šitie plepalai? o plepalai todėl, kad nieko negali suprasti!
  Ką apklausė tie seksologai – šeimas ar šiaip bet kokias susimetusias poreles, koks jų amžius, kiek iš jų buvo moterų jaunesnių nei 35 metai, iš kokio procento suskaičiuoti vedę vyrai ir tie vyrai, kurie seksu nesiskundžia, kas tie dauguma, kurie ieško kitos moters dėl nepajėgumo susidoroti su pareigomis ? ? ? ? ?

  Reply
 2. tikrai nesutinku kad parteriai tie “vyrai” neistikimi tik del to kad nepajėgia susidoroti su pareigomis. net juokinga daros is tokio sakynio 😀
  Sunkiausia ištikimybę išsaugoti sekasi tiems žmonėms, kurie nėra tikri dėl savo seksualinio patrauklumo. Ypač tai pasakytina apie paauglius bei senstančius vyrus.

  Neištikimi vyrai paprastai būna artistiški, demonstruojantys save. Nemoka klausytis moters. Kalba tik apie savo sėkmę. Mėgsta girtis esą geri meilužiai. Meilė jiems iš tiesų yra kovos laukas: jiems nuolat reikia pergalių.

  Kita lovelasų “rūšis” – mamyčių sūneliai. Jiems moters idealas yra mama, todėl jie nuolat ieško. Jie turi parengę visą sąrašą savybių, kokia turėtų būti moteris.

  Reply
 3. Neištikimi vyrai pirmiausia būna pavydūs vyrai, nes mano, kad ir jų žmonelės irgi tuoj tuoj juos išduos, kaip ir jie patys. Aš turėjau vieną tokį gašlų bendradarbį, kuris beveik kas vakarą atsivesdavo po naują gražuolę seksiukui. Pats buvo labai gražus ir stiprus įtakingų tėvelių sūnelis. Kartą per Naujametinį vakarėlį visų akivaizdoje jis žiauriai sumušė savo labai dailią žmoną, nes ši pašoko su kitu vyru. Tai buvo 1985 metais. Daug vargo turėjo kiti vyrai, kol juos atskyrė. Buvo sugadintas bendradarbių Naujametinis vakaras. Jo naktinės sugulovės irgi būdavo labai gražios moterys ir tokios mielos jaunutės tarybinės mokinukės: 10-tokės, 11-tokės. Tėvai visada parūpindavo jam atliekamų babkių, todėl ne vien grožiu jis buvo populiarus tarp moterų – ir gan žiauraus būdo vyras buvo. Šiaip jau agresyvūs vyrai yra populiarūs tarp moterų.

  Reply
 4. Pigmaleonai, seksiukas turbūt yra Jūsų sūnelis ar draugelis, o babkės – geros pažįstamos?…
  Kam tos familiarybės, negi Jūs koks -niolikametis?

  Reply
 5. Miela Danute, senstant žmogus kvailėja – tai liečia ir mane, Pigmaleoną. Juk nebeįtikinsi taip lengvai save “Vive moi!”- kai daug kas jau tik “C’est fini!” Belieka tik padėkot, anot Barbelivien Didier: “à toutes les filles que j’ai aimé avant”

  Reply
 6. Na, vis tiek nuostabu! kad daug užsienio kalbų mokantis vyras – atrodytų, apsiskaitęs, kultūringas – turi šitokį mane, moterį, erzinantį trūkumą: gimtojoje kalboje (o turbūt ir kasdieniame gyvenime) taip mėgsta paauglišką žargoną…
  Ta pati 🙂

  Reply
 7. Madame, ne mokantis, o tik išdykaujantis! Na, gal šiek tiek ir suprantantis, juk mes dabar Europos tautų bendrijai priklausome, tiesa? Tad reikia kažkiek mokėti ir tų kalbų, ar ne taip? Ir, žinoma, sutinku, kad vyrai teigia, kad antrą kartą vestų tą pačią moterį, buvusią žmoną, tik kur kas jaunesnę. Ir aš taip pat, bet, deja, deja, nėra tokių, nes visgi mes visi kažkiek ir skiriamės, nesvarbu, kad esame nuobodžiai panašūs ir neoriginalūs – vyrai ir moterys.

  Reply
 8. Sakote, kad dauguma vestų tą pačią, ir psichologai taip sako, o žinau keletą tokių istorijų, kai viskas po antrų
  vedybų baigėsi tuo pačiu, skyrybomis. Tie, kurie nebuvo išsiskyrę, tai tik jie ir gali, man atrodo, taip teigti.
  O man irgi nutiko įdomiai. Į DP mane “atsitempė” mano buvęs vyras, sako, nagi, pabandom, dėl smagumo…. Ir buvo smagu. Nes sistema man jį pasiūlė su pačiais pirmaisiais tinkamais 🙂 Ir šitoks suderinamumas! Na ir kas? Visgi nenorėčiau, kad istorija pasikartotų.

  Reply
 9. God, panarsykit internete, tyrimu paieskokit, tai ir rasit visa konkrecia info :))) Cia tik straipsnis :)))

  Siaip zavu, kai vyras ir moteris kalba apie seksa, vienas kitam, o nes seksologui pasipasakoja, ko noretu is partnerio, nors is kitos puses – turbut ne kiekvienam gali atsiverti, yra skirtingu charakteriu. :))))

  Reply
 10. Ziuriu, jog cia testai ir kt rasliava yra netinkama… ta prasme ju turinys, isvados ir t.t. neatitinka tikroves is esmes… deugelis ju kertasi savo turiniu.. zopike? nea cia jau ZOPA ;D

  p.s. Inga, gerai kalbi… apie intymuma reikia neiseinant uz poros “sienu” kalbetis… tam ir yra intymumas, kuris savo prasme yra priesiskas viesumui…

  Reply

Leave a Comment