Vyro zodiako ženklas

Ne paslaptis, vyrai – amžini vaikai. Motiniškos globos jiems reikia iki pat žilos senatvės. Mes, moterys, jais besirūpindamos, stengiamės perauklėti savo mylimuosius, jų kompleksus ir žalingus įpročius nugename giliai į pasąmonę.

Jie prisitaiko prie mūsų troškimų, prisidengia maloniomis kaukėmis, bet, deja, nuo prigimties nepabėgsi. Stiprioji lytis lieka ištikima savo vyriškoms silpnybėms. Kad geriau suprastum savo mylimąjį – sužinok, kokius privalumus ir trūkumus jam lėmė žvaigždės.

Avinas

Jo kaukės: Sukuria įspūdingą tikro vyro įvaizdį. Atvirai demonstruoja draugiškumą, tvirtai spaudžia ranką, beatodairiškai drąsus ir netikėtai dosnus.

Jo silpnybės: Nemoka pasakyti „ne“ draugams. Jam stinga kantrybės išklausyti ilgas kalbas, daryti neįdomius darbus. Pernelyg rūpinasi savo sveikata ir režimu. Nemoka paklusti. Jis gali staiga pradingti ir vėl pasirodyti nė neketindamas paaiškinti to priežasties.

Trūkumai lovoje: Nekantrus.

Rekomendacijos: Pamėgink už jo energijos pertekliaus ir egocentrizmo įžvelgti mažą baugštų berniuką, kuriam reikia globos.

Jautis

Jo kaukės: Parodomoji prabanga ir komfortas. Darbštuolis šeimos žmogus. Ūkiškas vyras su pretenzijomis į gerą skonį. Atkaklus.

Jo silpnybės: Užsispyrimas ir negebėjimas atsispirti malonumams. Baimė atsidurti po moters padu. Jį nuolat traukia padrybsojimas ant sofos. Ką nors pataisyti žadės ir ruošis visą šimtmetį. Pasuoja prieš intelektualesnius pašnekovus. Dievina skaniai pavalgyti, bet nuolatiniai desertai jam – ne į sveikatą.

Trūkumai lovoje: Linkęs į primityvų seksą.

Rekomendacijos: Šiam vyrui nuolat trūksta švelnumo, glamonių.

Dvyniai

Jo kaukės: Žavesys ir išmintis. Jis išradingas ir originalus. Laukiamas svečias bet kokioje kompanijoje. Savas bičas.

Jo silpnybės: Pažada daugiau nei gali ištesėti. Nenustygstantis vietoje, vienu metu vaikosi du zuikius. Nežino ko nori. Jame nuolat gyva prieštaravimo dvasia, priešinasi autoritetams.

Trūkumai lovoje: Nenurimstantis.

Rekomendacijos: Jam vertėtų pagelbėti nustatant savo gyvenimo tikslus, o paskui nuolat kontroliuoti kad siektų ko užsimojęs. Dvyniams reikia dvejopos meilės, bet nebūtinai dviejų moterų. Pamėgink išspręsti šį galvosūkį.

Vėžys

Jo kaukės: Perdėm jausmingas santykiuose su moterimis. Gali švelniai rūpintis, tapti gera aukle. Tai vyras, kuriam patinka ilgi ir nuoširdūs pokalbiai.

Jo silpnybės: Ilgai laižosi žaizdas, nuolat grįžta į praeitį. Bijo tapti atsiskyrėliu. Prisiriša prie senų rūbų ir dėvi juos metų metus. Labai pažeidžiamas. Nedaugiažodžiauja, prisimena visas nuoskaudas, niurzga, kaprizingas.

Trūkumai lovoje: Sutiks mylėtis tik estetiškoje aplinkoje, geriausia – jo mamos sutvarkytame kambaryje.

Rekomendacijos: Palik jį ramybėje kai jis pyksta ir užsisklendžia savyje. Nepavyksta jo ištraukti iš kiauto? Apsimesk kad negaluoji.

Liūtas

Jo kaukės: Daili, ryški išorė ir rūbai. Jam svarbu išlaikyti širdžių ėdiko reputaciją. Jis mėgsta demonstruoti savo romantinius polinkius, karališką dosnumą ir aristokratiškas manieras.

Jo silpnybės: Bijo nepagarbos ir dėmesio stokos jo personai. Turi mėgstamą krėslą, laikraštį ir konjaką, kuriuos atėmus išmušamas iš vėžių. Jeigu jam nepasiseka pritapti visuomenėje – tampa apgailėtinu.

Trūkumai lovoje: Net lovoje dairosi prabangos ir spindesio.

Rekomendacijos: Leisk jam suprasti, kad jis – tavo karalius. Ir nepamiršk, kad pati esi karalienė. Svarbiausia – nuolat juo žavėkis ir girk.

Mergelė

Jo kaukės: Aiškus loginis mąstymas ir sistema visame kame. Paslaugus ir punktualus. Puikiai susitvardo.

Jo silpnybės: Visų pirma jis turėtų aiškiau suvokti savo gyvenimo principus, ir tik paskui siekti tikslų jais besivadovaudamas. Savo loginio mąstymo vergas. Bijo atsakomybės, nes iš prigimties linkęs atsakyti už visus ir už viską.

Trūkumai lovoje: Seksas jam – ne tiek malonumas ir pasimėgavimas, kiek būdas „nuleisti garą“.

Rekomendacijos: Jei sugebėjai bent kurioje nors vienoje srityje pakeisti jo nuomonę – vadinasi, paskui tave jis seks ir į pasaulio kraštą.

Svarstyklės

Jo kaukės: Graži šypsena. Jis pakeri savo žavesiu ir moka nusileisti.

Jo silpnybės: Nuolat svajoja ir laukia, kad problemos išsispręs savaime. Nemoka sakyti „ne“. Pamatęs ryškesnę moterį praranda protą. Estetas iš prigimties. Jo nuotaika gali sugesti net pajutus iš virtuvės sklindantį kepamos žuvies kvapą.

Trūkumai lovoje: Sekso metu jis nori vadovauti ir savo pozicijų neužleis partnerei.

Rekomendacijos: Visus sprendimus priiminėk pati. Ir nemėgink jam pasirodyti su chalatu ir suktukais plaukuose! Gražūs rūbai, skoningas interjeras, tobuli stalo serviravimo įgūdžiai – ir jis jau tavo!

Skorpionas

Jo kaukės: Skvarbus, rodos, nė nemirksintis žvilgsnis. Jėga ir patikimumas. Psichologas iš prigimties. Išlieka tvirtas prieš bet kokius likimo smūgius.

Jo silpnybės: Neatsilaiko prieš moterišką flirtą ir koketavimą. Trokšta turėti viską arba nieko. Vadovaujasi sava morale, kuri gali gerokai skirtis nuo visuotinai priimtų normų, taigi linkęs nesilaikyti įstatymų. Dažnai jį kamuoja sielą draskantys vidiniai prieštaravimai.

Trūkumai lovoje: Jis trokšta meilės iki skausmo.

Rekomendacijos: Turėtum būti kantri ir visiškai jam atsidavusi. Turėk omeny – jis nieko nepamiršta: nei nuoskaudų, nei džiaugsmų.

Šaulys

Jo kaukės: Jis visur ir visada išlaikys respektabilumą. Linksmas ir besimėgaujantis gyvenimu. Turi daug ryšių, kurie padeda jam spręsti įvairiausias problemas. Dievina sportą. Ypač rodomą per televizorių.

Jo silpnybės: Jis nuoširdus ir teisingas – neslėps nuo tavęs nei savo buvusių, nei esamų jausmų, net jei jie tave skaudins. Amžinas viengungis sieloje, galintis lakstyti nuo žmonos prie meilužės ir atgal kol visiškai neišsikvėps.

Trūkumai lovoje: Užsiliepsnoja didžiuliu geismu, bet greitai perdega.

Rekomendacijos: Nė nemėgink jo pririšti prie namų ir šeimos. Verčiau pati parodyk, kad vertini savo laisvę. Ir nepamiršk pakurstyti aistros mažutėmis intrigomis: paslaptingais skambučiais, rašteliais, slaptais susitikimais.

Ožiaragis

Jo kaukės: Patikimas. Jo meilė – su garantija visam gyvenimui. Emociškai ir materialiai stabilus.

Jo silpnybės: Nesusituokęs jaučia netikrumą. Jam sunku reikšti savo jausmus ir švelnumą. Pats nuolat trokšta meilės. Paprastai laukia, kad jį vertins, jam dėkos, juo žavėsis. Labai veržiasi kontroliuoti šeimos biudžetą.

Trūkumai lovoje: Slaptas troškimas – kad jį truputėlį atstumtų ir suteiktų progą iš naujo užkariauti.

Rekomendacijos: Vargu ar pasiseks jį pavergti išoriniu grožiu – greičiau sužavėsi parodydama, kokia puiki šeimininkė ir mama iš tavęs išeitų.

Vandenis

Jo kaukės: Atsiribojęs svajingas žvilgsnis, tarsi jo mintys klajotų kažkur toli toli. Maži pokštai – tai ženklas, kad jis tavimi susidomėjo. Pasirengęs susibičiuliauti net su aršiausiais priešais.

Jo silpnybės: Beatodairiškai puola prie visko, kas nauja ir neįprasta – nesvarbu, ar tai žmogus, ar idėja. Jis abejingas materialinei gerovei, gali pasitenkinti minimaliais patogumais. Svarbiausia – nesijausti prisirišusiam prie ko nors.

Trūkumai lovoje: Intymiausiais momentais jo beribė fantazija gali tave nustebinti. Ne tik maloniai.

Rekomendacija: Neatidenk iš karto visų savo kozirių. Nuolat žadink jo smalsumą.

Žuvys

Jo kaukės: Džiugi šypsena ir svajoklio akys. Amžinasis romantikas. Tai širdingas žmogus, nuolat pasirengęs paguosti ir suprasti.

Jo silpnybės: Jam sunku nuolat būti realybėje. Kartais pamiršta net pavalgyti, abejingas patogumams. Atsidavęs savo idėjoms, draugams, mylimai moteriai. Už jo jumoro slepiasi liūdesys ir netgi kančia.

Trūkumai lovoje: Į meilės malonumus neria taip giliai, kad pamiršta viską aplinkui – gali pavėluoti ir į darbą, ir į lėktuvą.

Rekomendacijos: Tik nesišaipyk iš jo svajonės! Jis to neatleis. Verčiau puoselėk ją kartu ir pasistenk padėti ją įgyvendinti.