Vyrai ir moterys: kaip rasti bendrą kalbą?

Bendravimo problemų gali kilti kiekvienuose santykiuose. Kartais jums gali atrodyti, kad negalite suprasti savo partnerio. Bet ar tikrai stengiatės suprasti? Ką daryti, jei neberandate bendros kalbos su savo partneriu? Pirmiausia nurimkite.

Pateikiame 6 patarimus, ką daryti, jei jums ir jūsų partneriui kyla bendravimo sunkumų.

1. Susitaikykite, kad jūsų santykiuose yra problemų. Pirmasis žingsnis, kurį turite padaryti, jei norite išspręsti bendravimo problemas savo santykiuose, tai pripažinti, kad jūsų apskritai santykiuose yra problemų. Iš pradžių gali būti sunku sau tai pripažinti, bet galiausiai pasijusite geriau.

2. Daug kalbėkites. Viena iš didžiausių kliūčių, dėl kurių žmonės patiria bendravimo problemų santykiuose, yra nemokėjimas ir nenoras daug kalbėtis. Jei stengiatės daugiau ir apie viską kalbėtis su savo partneriu, stengiatės išsaugoti jūsų santykius.

3. Priimkite kitokį požiūrį. Jei jūsų partneris turi kitokį požiūrį, pasistenkite ne tik jį priimti, bet ir išbandyti. Pavyzdžiui, jei jūsų partneris mano, kad geriau gėlę statyti ant stalo, o ne ant palangės, pabandykite bent dienai ją pastatyti ant stalo. Galbūt ir jūs imsite manyti kitaip? O jei visgi manysite taip pat, galėsite bent jau būti tikra dėl savo nuomonės.

4. Nebijokite ieškoti pagalbos. Jei esate laimingi kartu, dar nereiškia, kad jūsų bendravimas idealus. Jei pastebėjote, kad jums kyla sunkumų bendraujant, nebijokite kreiptis į specialistus.

5. Išmokite klausytis. Jei jums kyla problemų bendraujant, greičiausiai nemokate klausytis vienas kito. Nesistenkite partneriui įrodyti, kad tiesa tikrai jūsų pusėje. Verčiau išgirskite, ką jis jums sako.

6. Nesupykite, jei išgirdote konstruktyvios kritikos. Jūsų partneris turi teisę pasakyti, ką iš tiesų galvoja apie jūsų poelgius ir jūs negalite dėl to pykti. Žinoma, kritika turi būti pasakyta be įžeidinėjimų.