Suderinamumas pagal zodiako ženklą

Avinas

Tinkami partneriai: Liūtas, Avinas, Tauras, Šaulys, Vandenis, Žuvys. Sunkiai sugyvena su Vėžiu, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu.

Jautis Tinkami partneriai: Mergelė, Ožiaragis, taip pat Žuvys, Avinas, Vėžys. Sunkiai sugyvena su Liūtu, Skorpionu, Vandeniu.

Dvyniai

Tinkami partneriai: Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas, Svarstyklės, Jautis. Sunkiai sugyvena su Mergelėmis, Šauliais, Žuvimis.

Vėžys

Tinkami partneriai: Skorpionas, Žuvys, Vėžys, taip pat Liūtas, Mergelė, Jautis. Sunkiai sutaria su Ožiaragiais, Svarstyklėmis, Avinais.

Liūtas

Tinkami partneriai: Šaulys, Avinas, taip pat kitas Liūtas, Svarstyklės, Vėžys, Dvyniai. Sunkiai sugyvena su Vandeniu ir Jaučiu.

Mergelė

Tinkami partneriai: Jautis, Ožiaragis, taip pat Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas. Sunkiai sugyvena su Šauliu, Žuvimis, Dvyniais.

Svarstyklės

Tinkamiausi partneriai: Vandenis, Dvyniai, taip pat tinka Šaulys, Liūtas, Mergelė. Sunkiai sugyvena su Ožiaragiais ir Avinais.

Skorpionas

Tinkamiausi partneriai: Žuvys, Vėžys, taip pat tinka Šaulys, Ožiaragis, Mergelė, Svarstyklės. Sunkiai sugyvena su Vandeniais ir Taurais.

Šaulys

Tinkami partneriai: Liūtas, Avinas, taip pat tinka Ožiaragis, Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas. Sunkiai sugyvena su Žuvimis, Mergelėmis, Dvyniais.

Ožiaragis

Geriausi partneriai: Jautis, Mergelė, taip pat tinka Žuvys, Vandenis, Skorpionas, Šaulys. Sunkiai sugyvena su Avinu, Vėžiu, Svarstyklėmis.

Vandenis

Tinkamiausi partneriai: Dvyniai, Svarstyklės, taip pat Žuvys, Avinas, Šaulys, Ožiaragis. Sunkiai sutaria su Jaučiu, Skorpionu ir Liūtu.

Žuvys

Tinkamiausi partneriai: Skorpionas, Vėžys, taip pat tinka Avinas, Jautis, Ožiaragis, Vandenis. Sunkiai sugyvena su Mergelėmis, Dvyniais.

Comments are closed.