Moters grožis

Ne vienas vyrukas susivilioja, atrodytų Jums iš šalies, nepatrauklia moterimi, bet jam ji pati gražiausia ir geriausia.

Kur slypi paslaptis? Vyrams patinka moteris, kuri spinduliuojna  pasitikejimu. 

Ar kada žvelgei į modelį, esantį ant žurnalo viršelio, sakydama sau, kad nuo šiandien pradedi laikytis dietos ir po pusmečio atrodysi taip pat?

Ir tikriausiai ne kartą vyleisi, jog negalėsi sužavėti patinkančio vaikino, nes esi per stora, per žema, ant kaktos iškilo spuogas ir t.t. Visa tai yra gryniausia nesąmonė!

Milijonai moterų kenčia dėl nepasitikėjimo savo išvaizda, tačiau visa problema yraa tavo GALVOJE! Tu esi pati seksualiausia!

Jei vis dar manai, kad numetusi kokių 15 kg susirasi svajonių vyrą ir tapsi pačia laimingiausia – klysti. Laiminga gali būti ir dabar! Netiki?

Taip vadionamą idealų grožį gali sukurti makiažas, geras stilistas ir moderni „Photoshop“ programa. Bet realybėje šie burtai nėra visagaliai.

Mielos skaitytojos, jūs esate gražios! Mylėkite, GERBKITE, tausokite save ir jus mylės kiti. Gyvenimo tikslas neturi tapti būti gražia ir susirasti vyrą. Visų pirma, siekite būti laimingos!

0 thoughts on “Moters grožis”

 1. geriausia nepersistengti. Svarbu sau patinki arba keistis dėl savęs, kad sau patikčiau, o ne dėl kitų. Jei jausiesi savimi patenkinta, tai ir kiti matys tavo vidinį grožį. Svarbiau ne saldainio blizgantis poperėlis, o tai kas slypi po tuo popierėliu, ką mes rasime išvynioję saldainį 🙂

  Reply
 2. Nejuokaukit, užtenka jau. Vaikščiosi savim patenkinta, tokia viena ir būsi visą gyvenimą :)Nėra vyrų, galinčių pamatyti vidinį grožį, paistalai………Arba sugebi iš savęs padarytu lėlytę, patinkančią vyrams, arba esi viena. Kitaip nebūna ir nėra ko apgaudinėti savęs. Na, nebent nuo to pačiai geriau, bet tikrai tai nepadės niekam patikti……..

  Reply
 3. Tikrai moters grozis, ne jos pasitikejime savimi. Ta kalbu kaip vyras.
  Yra daugybe savimi pasitikinciu moteru, i kuriu puse net ziuret nesinori. Neapsigaukit

  Reply

Leave a Comment