Kur dingo vyrai?

Kiekvieną šeštadienį „Lietuvos ryte” galite perskaityti pažinčių skelbimų. Prieš atsiliepdama į kurį nors iš jų ne viena mergina ar moteris kartu su draugėmis, aišku, turi paplepėti ir apie tai, kur dingo jaunikiai, kodėl tenka naudotis pažinčių skelbimais.

Kadangi tokį klausimą daug kas mėgsta svarstyti, dera šioms diskusijoms parūpinti faktų bei patarimų, kur ir kaip galima rasti besislapstančius jaunikius. Paprastai tokios diskusijos prasideda prisiminus, kad dešimčiai Lietuvos moterų tenka devyni vyrai, o tiksliau – 8,9 vyro. Šiuos skaičius žino ne viena moteris ir ne vieną motterį jie gąsdina. Kartais mergina netgi patiki, jog nebesutiks savęs verto gyvenimo draugo, ir manydama, kad geriau bet koks vyras nei jokio, visiškai be reikalo skuba atiduoti ranką ir širdį pirmam to paprašiusiam.

Ar iš tikro moterims tenka liūdėti dėl jaunikių trūkumo, o vyrai gali džiaugtis dideliu trokštančių įkurti šeimos židinį nuotakų pasirinkimu? Atsakymas į tokį klausimą yra ir taip, ir ne. Jau pasiaiškinome, kad jų pradeda trūkti tik vyresniame amžiuje. Todėl įdomiau pakalbėti apie tai, ar Lietuvoje trūksta gerų jaunikių?

Lietuvoje dažniausiai tekka gana jaunos merginos. Statistiškai vidutinės nuotakos amžius yra 23,6 metai. Vyresnieji mano, jog šiame amžiuje pažinčių, draugysčių ir siūlymų tekėti neturėtų trūkti. Merginos tai nuomonei dažnai nepritaria. Šalia kitų abejotinos vertės jaunikių jos pastebi ir per dešimt tūkstančių vyrų, praradusių lai

isvę, ir prisimena, jog moterų pataisos įstaigose akivaizdžiai mažiau. Jos taip pat mano, kad 3-5 proc. vyrų gali labiau domėtis kitais vyrais negu moterimis. Ir pastebi, jog moterų, artimai bendrauti mieliau besirenkančių kitą moterį, tebus tik 1—1,5 proc.

Vidutinė statistinė mergina tikisi ištekėti už keleriais metais vyresnio, keliais ar keliolika centimetrų aukštesnio, panašaus išsilavinimo, dirbančio ir gerai uždirbančio vaikino. Todėl ji visų pirma pastebi, kad trūksta vaikinų miestuose, o kaime jų kone 11 tūkstančių daugiau nei merginų. Dar didesnes problemas ji mato lygindama vaikinų ir merginų išsilavinimą. 1990 metais 100-as vaikinų, besimokančių universitetuose, galėjo rinktis draugę iš 108 studenčių, o 2002 m. jau iš 146-ių.

Iš vyro tikimasi ne tik aukštesnio intelekto, bet ir svaresnio materialinio indėlio aprūpinant šeimą. Deja, didesnė vaikinų nei merginų bedarbystė irgi numenkina kai kurriuos kandidatus į jaunikius. Tarp jaunų, t. y. jaunesnių nei trisdešimt metų, bedarbių vyrų yra apie 55 tūkstančius, o moterų — tik apie 34 tūkstančius. Šie skaičiai greitai keičiasi, ir ar jie šiandieną tikrai tokie, jau būtų neatsargu tvirtinti.

Galgi be reikalo feministės skundžiasi vyrų valdžia. Ji, gal ir būdama vyrų rankose, tais pačiais vyrais nepasirūpino, o drauge ir išsilavinusioms bei darbščioms merginoms sumažino galimybę rasti jų vertą gyvenimo draugą.

117 thoughts on “Kur dingo vyrai?”

 1. Na Mįsle,tu ir išradinga o gal ir teisi.Taip męs kažko tai tikimės bet tu teisi.Geri,padorūs ir rūpestingi – šeimose.O lieka kas lieka…Juokinga jei nebūtų graudu…Bet mes moterys ir vis dar viliamės,tikimės,kad pasiseks….

  Reply
 2. Elsana, reikėtų priminti, kad vidutinio amžiaus vyrams prasideda klimaksas. Jo pradžią galima nustyti pagal tai, kad pradėjo 10-20 m. jaunesnių merginų ieškoti. Ir tai ne mano sugalvota. Apie tai rašoma net normaliuose vyrų žurnaluose pvz., Men' s health. Jiems tai paskutinis šansas įsitikinti, kad dar neprarado vyriškumo. Ir čia svarbu tik jaunas kūnas (o ne jo dvasinės savybės) ir to kūno atliekama sekso technika. Kaip kurie taip ir sako: mano 45m. žmona puikiai atrodo, tai duokit man 20 m. jaunesnę. Jie pasirengę už tai pinigus mokėti. Net mano tėvas turi 20 m. jaunesnę moterį, mano vienmetę. Nesvarbu, kad pagal išvaizdą ji galėtų man motina būti. Paso duomenys leidžia jam nuolat girtis, kad ji tokia jauna ir jis ją varinėja. O pažintys internetu šią užduotį palengvina. Čia daugybė vyro išbadėjusių moterų. Nė mokėti nereikia. Pigu…

  Reply
 3. Oi, moterys, man jau pagailo taip talžomų vyriškių. Juk pačios juos tokius išauginam ir sukuriam. Savo išankstiniu nusistatymu irgi. Kaip šauksi, taip atsilieps. Dažniau nusišypsokim jiems – ir jie atrodys nepalyginamai šaunesni:) Neišsigąskit, berniukai, jos tik burba, o iš tiesų laukia jūsų šilumos:)

  Reply
 4. Todėl kad kiekvienas galim apie save sukurti skelbimą, kur paminėtume tik savo geras savybes, o kitką nutylėtume 😉

  Reply
 5. Sventa teisybe,nes visi vyrukai iesko 10-20 metu jaunesnes.Na ,o jei man 50,tai ko as galeciau tiketis? :))) Is savo eksperimento tik galiu pasakyti,kad normaliu laisvu vyru nera,taigi ir nebedalyvauju visuose virtualiuose zaidimuose.Na,o kas nenusivyle,beliko palinketi sekmes.

  Reply
 6. visa tai yra zinoma ir gal jau skaityta, bet man atrodo cia yra gryna tiesa :), tad nepakenks, o gal net ir idomu bus perskaityti:

  "apie lyciu nelygybe… "

  Jei paminėsi, kad ji gerai atrodo – tai seksualinis priekabiavimas.
  Jei nutylėsi – tai vyriškas abejingumas.

  Jei tu iškeli ją ant pjedestalo, kad apsaugotum nuo žiurkių rasės – tu šovinistas.
  Jei tu sėdi namie ir užsiimi namų ruoša – tu ištižėlis.

  Jei dirbi per sunkiai, niekada nelieka jai laiko.
  Jei dirbi nepakankamai – tu netikėlis ir valkata.

  Jei ji dirba sunkų nuobodų darbą už mažą atlyginimą – tai išnaudojimas.
  Jei tu dirbi sunku nuobodu darbą už mažą atlyginimą – tai turi "pakelt užpakalį ir susirast geresnį".

  Jei tave paaukština anksčiau nei ją – tu "šiknalaižys".
  Jei atvirkščiai – tai lyčių nelygybė.

  Jei tu ją stumtelsi – tai žmonos mušimas
  Jei ji tave – tai savigyna.

  Jei ką nors nuspręsi be jos – tu šovinistas.
  Jei ji be tavęs – ji nepriklausoma moteris.

  Jei tu paprašysi jos padaryti ką nors, kas jai nepatinka – tai dominavimas.
  Jei ji tavęs paprašys – tai paslauga.

  Jei tau patinka moteriškos formos ir seksualūs apatiniai – tu iškrypėlis.
  Jei ne – gėjus.

  Jei tu nuperki jai gėlių – tu kažko nori.
  Jei ne – tu negalvoji apie ją.

  Jei jai skauda galvą, ji pavargusi.
  Jei tau – tu jos nebemyli.

  Jei dažnai nori mylėtis – tau tik seksas galvoj.
  Jei ne – tu turi kitą.

  Taigi isvada: reikia kazkaip rasti visamekame ta aukso viduri… kuri surasti beveik neimanoma. Labai sudetinga su tuom viduriuku. Svarbiausia, jei tu turi noro ji pasiekti, tai dar nieko nereiskia. Kitoje puseje gali buti noras, supratimas ar siekiai kitokie.. 🙂

  Esmines priezastis pamineciau – bujojantis egoizmas, geranoriskumo trukumas.

  Jei galvojate, kad cia parasyta ne i tema, pamastykite giliau…

  Pagarbiai,

  A.

  Reply
 7. Tikra tiesa del vyru trukumo Lietuvoje,pone profesoriau.Dalis prasigerusiu,dalis bomzu,dalis neturiciu galimybes prieiti prie kompiuterio,dalis nenorinciu mokytis,tobuleti .
  Gyvenimo tempas sparteja ir sparteja .Vis maziau laiko lieka susitikti su artimaisiais,draugais , niekur nesinori eiti, nesinori su bet kuo bendrauti apie bet ka . Tiesiog esame perdaug pavarge nuo darbo,itampos,stresu ir paselusio gyvenimo tempo .
  Bet ateina savaitgalis,sventes ir jei jautiesi vienisas,nesuprastas,nemylimas – bandai ieskoti kazko : vieni vienadienio nuotykio -sekso, kiti- uzsinori kazko nepaprasto , grazaus ir ypatingo – pvz. 40-50 m. vyras noretu moters : jaunos , grazios, meilios , darbscios, rupestingos , mokancios skaniai gaminti ir karstos kaip gera prostitule lovoje . Puiku – niekas mums nedraudzia svajoti ir tai labai geras budas atsipalaiduoti ir atitrukti nuo gyvenimiskos rutinos ir nors akimirka pagyventi iliuziju pasaulyje . Juk zmogui reikalinga viltis . Viltis – tai variklis , kuris vercia mus judeti pirmyn i tiksla .
  Visa mes trokstame tu paciu zmogisku vertybiu : supratimo,pripazinimo, švelnumo ir meiles. Tik daznai pamirstame viena taisykle – norint ka nors gauti – reikia paciam duoti , nes niekas nieko ir niekam neduoda uz dyka .
  Autoriui-geraspasirinkimas:
  Sutinku su viskuo -tik tai galima pritaikyti abiems pusems .Lyciu nelygybe ' prasideda tada ir ten , kur baigiasi meile arba tai buvo tik meiles iliuzija . Jeigu zmogui lemta surasti savo antra pusele – tai atsitinka be abejo labai retai – tuomet tos ribos tarp lyciu isnyksta , nes partneriai ir likimo draugai atiduoda vienas kitam visa savo geruma, svelnuma , supratima ir meile .
  Sutikti savo gyvenimo drauga – tai labai didele dovana ir ne kiekvienas jos vertas del to ne kiekvienas ir gauna sia dovana, bet viltis …………..

  Reply
 8. kokia cia problema atradot? jei vyras neprieina tai jus prieikit prie patikusio. nejau merginos tik laukt tesugeba kol jas nukabins? ir jus darykit ka nors. vyrai juk nykstanti rusis 🙂

  Reply
 9. Man atrodo, kad visos problemos yra mumyse pačiuose. Nėra taisyklės kaip bendrauti, tai priklauso nuo mūsų savitarpio supratimo ,kultūros ir mokėjimo gyventi drauge.Labai svarbu mokėti kitą pusę isklausyti, uzjausti,buti atidziam ir visuomet sakyti tiesą.
  Pastebėjau, kad vyresnio amžiaus vyrai yra labai pasyvūs. Jie laukia iniciatyvos iš moters, o mes iš vyrų ir gaunasi užburtas ratas.

  Reply
 10. Mielieji, gerieji, brangieji vyrai,
  manau, kad daugelis jūsų, sulaukę 50-ies, galvojate, kad nusipelnėte gyventi geriau; na ir prasideda ieškojimas to "gerumo": būtinai jaunesnės, būtinai gražesnės, būtinai tokios, kuri darytų įspūdį draugams. Dievulėliau, kai atvyksta toks "erelis", labai gerai galvojantis apie save, pamatai, kad jam tik slėptis po pernykščiais lapais belieka: intelektas nulinis, mąstymas ribotas, toliau savo kiemo nelabai ką matęs, o jau "honoras" neišpasakytas.
  Kažkada L. Lavaste gerai aprašė apie tuos vyrukus iš skelbimų, darydama savo eksperimentą.
  Ko gero yra taip, kad normalūs vyrai turi savo šeimas, arba, jei išsituokia, tai antrą pusę susiranda ne per skelbimus, o per draugus, pažįstamus. Įtariu, kad skelbiasi tik visiški nevykėliai arba turintys psichologinių problemų.
  Kadangi jūs jau įrodėte, kad vyrų LT žymiai mažiau (ypač vyresnio amžiaus), tai surasti tokiu būdu tikriausiai neįmanoma. Aišku, yra ir moterų, kurios mano vertesnės esančios ir šokančios aukščiau bambos… Tikiuosi nesanti viena jų ir padėtį vertinati realiai; bent taip teigia mano draugai….

  Reply
 11. Visi komentarai cia teisingi.Ne vieno negaleciau isbraukti.Bet vistiek noreciau papyldyt.
  Mes daznai bijom pasakyt ko norim.Arba dar pilnai nesuvokiam ko norim.Man 45 metai.O pastebejau ,kad mano bendraamziai vyrai nori susipazint su jaunesnemis.Ar sunku tai pasakyt?Imies yniaciatyvos ,ta musu slunkiu lietuvi kalbini.Jis atsako,nes gana mandagus,taip ji mama mokino.Bet jis tau abejingas,o tu tikies ,kad dar viena laiskeli parasys,ir dar viena ir pakvies i pasymatyma.o kiti is vis skundziasi internete ,kad ju nemyli niekas ,o pakviest susitikt net neketina.
  Uz tai ir sakau:nebijokime sakyt ko norime.Tuo labaiau per interneta-kompiuteris juk neraudonuoja.Jei norim surast drauge ar jaunesne ar vienmete ar vyresne-ar sunku tai pasakyt.Ar norit turet tik drauge kavos isgert,televizoriu paziuret,i teatra nueit,po miska pasivaiksciot ar gyvent kartu – REIKIA TIK PASAKYT !

  Reply
 12. Nerstas…Kova uz kiekviena vyriazmogi,neziurint nieko…Dauguma moteru turi issilavinima,uzima postus ir sukaupusios per gyvenima kazkoki turta…ir kam akimis ir kuno kalba gaudyt kazkokius nevykeliu likucius ir dar del to dusauti.,..na aritmetiskai neuztenka tu vyruku ir nepadauginsi ju…naudokites vedusiais,prie semu priristais ir patikimais vyrais…ir vargo nematysit ir saves nezeminsit…tik viska protingai,kad vyrukui nenesinoretu is seimos iseiti…

  Reply
 13. Tai ką parašė "geraspasirinkimas" yra tiesa, kuria nevisi supranta. Apie tokį vyrą aš visa gyvenime svajojau bei svajoju…

  Nuoširdžiai Jūsų,
  A.P.P.

  Reply
 14. Visiskai nepritariu tam, ka pasake Kas is to. Naudodamasi vedusiu vyru nezemini saves…? Keistas poziuris. Naudodamasi vedusi tarsi vagi. Atimi jo laiko trupinius is JOS, tos tikros zmonos. Ir zinai, kad svarbiausia niekada nebusi. Argi tada galima jaustis vertinga..? Zmogus turi zinoti, kad kazkam yra svarbiausias. O jeigu pasitenkina trupiniais, manau, nevertina saves. Na, as nekalbu apie tuos liudnus atvejus, kai tas vedes vyras pamilstamas. Taciau jei tycia rinktis vedusi – na jau ne.

  Reply
 15. Aš manau, kad žmonėms paliktiems antros pusės perkopus 40 metų yra sunkiau partnerį susirasti, nei tiems , kurie palieka. Aš likau viena, nes vyras išėjo pas kitą – klasikinis atvejis. Galima būtų pasakyti : nuo gerų moterų vyrai neiišeina . Jau pradedu galvoti, kad taip ir yra. O štai paliktas vyras – jis gi turėtų irgi taip manyti. Tai suvedus viską – išeitų mes tos paliktos antros pusės esame likučiai… Ir reikia tokiam tokio ieškoti. baisu… O vienatvės bijoma …. Man šiuo metu visai negera nuo tos minties – ar būdama 48 metų jau iki mirties teks kęsti tą nepilnumo jausmą…

  Reply
 16. Taip – yra taip šiandien, taip, vyrų mažiau, bet ir jų žemas lygis, aš tik galiu kalbėtis su tais vyrais, kurie prilygsta man, ir barbarizmai, ir keiksmažodžiai man nepriimtini… o apie ką?
  Juk apie orą visą pokalbį nekalbėsi…
  Liūdnos temos irgi nepriimtinos… Apie ligas irgi nereikia, nes organizmo išsivalymas yra kiekvieno asmeniškas reikalas, ir tokio paties kitame žmoguje nėra, net ląstelės kiekvieno skirtingos, net ir atliekant bandymus, ir duodant ir vyrams, ir moterims tokį patį maistą – ląstelės lieka skirtingos. Todėl rasti kompromisą abiems pusėms labai svarbu… Nuo to priklauso ką ir kaip atliekame, ką išmokstame gyvenime – ir pagaliau kaip gyvename, kokį gyvenimo būdą turime šiandien…

  Reply
 17. O kodėl iš viso reikia kažko ieškoti? Kai reikės, tai ir pats atsiras, o jei neatsiranda, reiškia, galima apsieit. Kokia čia tragedija, ar nėra daugiau ką veikti, kaip vyrui barščius virti ir šlepetes padavinėti? Matau čia tik viena liūdną dalyką – kai jaunos šeimos padaro neteisingą sprendimą ir skiriasi. neįsivaizduoju, kaip išgyvenčiau savo tėvų skyrybas, o štai mano vaikams teko. mano vyras subrendo šeimai tik trečiojoje santuokoje, pasimokęs iš klaidų. Ar ne per brangu? Todėl, merginos, tikrai netekėkite, kol nesate įsitikinusios, kad su tuo žmogum norite turėti ir auklėti vaikus. Santuokoje gyventi reikia ir kai meilė baigiasi, tai įmanoma tik abiejų pastangomis. O dėl internetinių pažinčių – tai teoriškai viskas gerai, tai tik pasiskelbimas, bendrauti "išfiltravus" netinkamus, reikia gyvai. Bet praktiškai, deja, internetu naudojasi didesnioji dalis nevykėlių, tokių, kurie nemoka gyvai bendrauti, arba tokių, kuriems "ko nors" trūksta šeimoje. Ar jums tokių reikia?

  Reply
 18. Vau… koks nerštas… Labai taiklūs geropasirinkimo ir Mįslės komentarai. Pasijutau laiminga moterimi. Išgyvenau visus meilės variantus: nuostabią, romantiška pirmąją meilę su P. Širvio eilėmis ir baladėmis po langais; gaivališką jaunystės aistrą, kai negalėdavome atsiplėšti vienas nuo kito; meilę, kai aš be proto mylėjau, o jam buvo tik įdomu; meilę, kai jis mane mylėjo, o as nelabai… Bet svarbiausia, kad jie visi buvo ir dabar yra išskirtiniai protu, intelektu ir siekiais vyrai. Kartais skaitau apie juos žurnaluose ar matau per TV ir linkiu jiems laimės. Sutinku su Skayva99 – sutikti savo gyvenimo draugą yra labai didelė likimo dovana ir ne kiekvienas ir gauna šią dovaną…Jeigu nepavyks, gražių prisiminumų užteks iki senatvės..

  Reply
 19. Nuo likimo nepabegsi. Taip vyrų mažiau negu moterų, bet man tai turbut šansu ir nerasta. Aš pagyvenusi ir be materialinės padėties, ir dar vaikas kuriam penki metai. Ir dar išsiskyrus, tiksliau palikus antraji vyra dėl nesaikingo alkoholio vartojimo. Taip vienatvė mane sliagę ir dauguma mane smerkia, bet nenoriu aukoti savo vaiku netikusiam gyvenimui ir aukotis žmoguo, kuriam šeima nieko nereiškia. Gyventi su vyrų dėl žmonių akiu. Tai kila klausimas: kam nuo to lengviau kitiems ar tai moteriai, kuri gyvena su tokiu vyrų?

  Reply
 20. Perskaičiau visus komentarus ir žinoma straipsnį. Moterų komentarų, kaip visada daugiau, mes aktyvesnės:))) aktyvesnės liežuviais malti, komentarus rašyti… (tame tarpe ir aš). Bandau taip pąmastyti, tarsi bučiau belytė, nei jis, nei-ji. Nors tikrai esu ji:). Atrodo visi esame vienoje žaidimo aikštelėje, deja, "kamuolį mušame" į vienus vartus. Nenorėdami matyti, nenorėdami girdėti, nenorėdami išgirsti ir įsiklausyti į tuos, kurie "žaidžia" t.p. į "vienus vartus" ir kodėl viskas taip….?

  Reply
 21. siais laikais moterys pasikeite kardinaliai
  anksciau moteris suprasdavo naturaliai kad vyry reikia rupintis kaip mazu vaiku tada ir bus viskas gerai
  dabar moteris isivaizduoja kad vyras turi namus tvarkyti tiek pat kiek ir ji valgyti daryti tiek pat
  o tada jau jis tampa istizelis ir moteriai istizeliai nepatinka tai ka daryti ?

  Reply
 22. Turiu konstatuoti liūdna faktą, kad labai mažai moterų, kurioms rūpi vyro intelektas. Daugeliui labiau rūpi vyro materialinė padėtis ir padėtis visuomenėje. Tad nereikia paskui skųstis, kad nemyli ir palieka.

  Reply
 23. Pazistu puiku vyra, – taktiskas, tikintis, mandagus, su humoro jausmu, dzentelmenas, veiklus ir idomus, apie 45 m. amziaus. Sakyciau, apie toki ir svajoju pati, tik deja tarp musu gana didelis amziaus skirtumas – man 27 m., tad esame geri draugai.
  Jei yra tvarkinga, savimi pasitikinti, prisiziurinti, linksma, ir mokanti anglu kalba moteris, galite man parasyti, duosiu jo telefono numeri 🙂

  Reply
 24. Tikrai lietuviski vyrai tinginiai ir alkoholikai .Geriau nuo ju kuo toliau..
  Galiu rekomenduoti savo buvusi vyra, 23 metai vyresnis uz mane.Uzsienietis , pilnai apsirupines , inteligentiskas ,aukstas , labai rupestingas , tvarkingas , nuostabus tevas ,puikiai gamina ..vienu zodziu daro viska .Gaila, neivertinau anksciau…
  Manau ,ji dar sudomintu tvarkinga , lieknesnio kuno sudejimo ne materialiste moteris nuo 35m., anglu k bent minimum, ismokys pats:).galit rasyt adresu bryancuvermman@yahoo.dk

  Reply
 25. Aciu Ira , butinai parasysiu, o jei du 5 ir 7 metu vaikai pas mane , jam nekliudys ?

  O Raimiui galiu pasakyti , kad protingos moterys renkasi apsirupinusius , o ne nudriskusius ''alfonsus" intelektualus , kuriais reikia rupintis.

  Reply
 26. …. man intelektas ir protas asocijuojasi su apsirūpinimu, normalia visuomenine padėtimi ir didesniais nei vidutiniai gyvenimo siekiais… Bent kitokių sutikti neteko. O jei jis intelektualus "alfonsas" , tai čia kažkas ne taip. Gal būt vaidina tokį, o kokia nors moteris, būdama mažiau intelektuali, priima jo svaičiojimą už tikrą pinigą.

  Reply
 27. Idomus tiek faktai, tiek komentarai. Gal isties mes vyrai greitu laiku isnyksim lyg kokie dinozaurai, nes moteris vyrai vis maziau domina, na nebent jau kai uzlipa karjeros laiptais ir pradeda aplinkui zvalgytis, kokio partnerio iki gyvenimo galo, kad butu kas nugara paglostas ar panasiai. Is ties visi stereotipai keiciasi is esmes ir moterys ne vien kad issikovojo lygias teises, bet ir palengva uzgozia vyrus. Kiek pastebejau, tai dauguma atsisaukusiu cia gan garbingo amziaus zmones, sunku tikrai ziuret kai tokiuose metuose tenka skirtis ar ieskoti kazko naujo, bet kodel… kas tai skatina…. ka ne taip darome, kad iki to tenka prieiti… Deja i siuos klausimus ir dar begales kitu mes pradedame mastyti per velai. Keista tiesa! Bet isties gal atitinka pasakymas, kad protas is uzpakalio vaiksto!? Ir as tikrai neneigsiu, bet ir man paciam taip buna, juokinga, bet tokia ta tiesa.

  Reply
 28. Issiskyrus , auginu du vaikus. Tikrai galiu tik patvirtinti ,kad musu vyrai dauguma apsileide tinginiai .ir visiskai negerbiantys moteru .
  Kodel as turiu grizus is darbo stoveti prie puodu , surinkineti vyro kojines is pakampiu ir dar klausytis moralu , kas blogai.Vyras Lietuvoj nori , kad moteris ir dirbtu , ir buiti tvarkytu , rupintusi vaikais. O jis pats turi buti gerbiamas ir mylimas uz tai kad toks yra.Uzsienyje vyrai vienodai rupinasi tiek darbu , tiek vaikais , buitim.
  As isvis pasislykstejus musu vyrais , gali jie ir isnykti del manes.

  Reply
 29. vyra pastoviam bendravimui ir taip galima rasti …tai kam gyventi kartu , nervus gadintis .Vienai daug paprasciau.Tik issiskyrus pasijutau tikra Moterim.

  Reply
 30. pritariu Aistei 32 del vyru uzsienieciu… pati maciau daug pavyzdziu ir turejau progos palyginti skirtumus, kurie yra isties dideli.. Aisku, bet kuriuo atveju nekalbama apie visus vyrus, bet dauguma – taip.

  Reply
 31. Duokit man idealų užsienietį, angliškai kalbu ne prasčiau už jį patį:) Merginos, kai išmoksit gerai angliškai, pamatysit, kad ir jie iš to paties molio drėbti. Ko jie čia ieško? Ogi to, ko namie seniai nebeturi. Tų moterų, apie kurias svajoja mūsų vyrai: turi būti ilgakoje blondinė, pakankami protinga, kad patylėtų, paklusni, gera šeimininkė, taupi, ideali sugulovė, rūpestinga vaikų motina, nesirgtų, nevystų, negertų, nerūkytų, motinos neklausytų, su draugėm neplepėtų, užsidirbtų kojinėms, bet karjeros nesiektų, knygų neskaitytų, jam į burną žiūrėtų, neklausinėtų, norus atspėtų, šlepetes padavinėtų… Tokių skaičius mažėja proporcingai kylant mūsų moterų išsilavinimui ir gerėjant jų galimybėms pačioms užsidirbti. bet dar yra, sprendžiant iš kai kurių komentarų, tik va bėda – grožiui priižiūtėti reikia pinigų: kremų. kirpyklų,, batelių, suknelių, masažų, makiažų,papuošalų, kalinių, prašmatnaus automobilio. Dar tam reikės laiko. Pagaliau paaiškės, kad tokia jam per brangi ir per sena, per nuobodi. Tada mes – ir vėl nuo pradžių. Įdomu, tie vidutinio amžiaus užsieniečiai juk ne iš dangaus- gal pasiteiravote, kas atsitiko jo pirmajai žmonai ir kur jo vaikai? Oi, atsargiai su tais užsieniečiais – jiems pinigai irgi ne iš dangaus krenta, jie sunkiai uždirba ir taip lengvai neišleidžia.Jie moka pasakyti – čia mano sąskaita, o ne tavo, kiek norėsiu, tiek ir duosiu. Kad nebūtų kaip Ingai Rinau.

  Reply
 32. …labai pritariu OIOIOI. Man kyla klausimas, ką toks žavus, malonus, sulaukęs 45 m. ir dar vis VIENIŠAS užsienietis veikia Lietuvoje. Greičiausiai po tomis geromis manieromis slepiasi kelios santuokos, nesugebėjimas gyventi su kuo nors ilgesnį laiką, koks nors finansinis aferistas, besinaudojantis apsvaigusių moterų pinigais ir pan. Tokių atvejų pilna spaudoje ir kitur. Galų gale vedybos su užsieniečiais visai nereiškia happy end-o. Ne taip lengva gyventi svečioje šalyje ir kultūroje be savo šaknų, artimųjų, draugų, darbo…Tuo labiau, kad vyro ir moters santykiai laikui bėgant natūraliai kinta ir buvimas kartu grindžiamas ne aistra ar meile, o supratimu, bendrais pomėgiais, pagarba, pagalba vienas kitam, vaikais….

  Reply
 33. Diedui : o jei tai ne vienas tas diedas mano buves ,gaideli?
  6 metai gyvenu Londone su vyru uzsienieciu.Ir galiu pasakiti ,kad visokiu tu vyru visur yra.Tiek Lietuvoj tiek kitur. Bet teisybe jog dauguma musu vyrai tikrai nepasizymi nei rimtumu nei rupinimusi vaikais.
  Pazistu daug uzsienieciu seimu , gal saskaitos ir atskyros bet tai nereiskia kad vadovauja tas kas daugia usdirba.As pati dirbu8 savo mylima darba kirpikloje , vyras turi savo bizni , valgit man teko daryti vos kelis kartus ir tai pati norejau.Padavineti kojines manau cia absurdas save gerbentis vyras uizsienietis tykrai to neleis..Dauguma uzsieneciu ruosia maista vyrai. ir kas del ilgakojiu blondyniu , gal kam nors ju ir reikia cia up kaip pati save pateiksi taip ir prims.
  del pirmu zmonu jie isvis neskuba toktis kaip letuvoj, o su ex bendrauja ir vaikais rupinasi.Manau ,,OI OIOI,, tykrai nusivilus kazkokiu uzsenieciu reikia dar mokieti ir pasyrinkti zmogu pagal save ir nebuti jo islaikoma. o siaip cia ka rasot panasu i bobuciu pletkus.sekmes

  Reply
 34. Vaikeli, del taves pacios stengiasi 😀 Tekek uz uzsieniecio (geriausia anglo, as rimtai), kitaip busi pasmerkta kancioms, nematysi baltos dienos, skursi, tavo vaikai skurs jetau jetau

  Reply
 35. Simona, nors svaras siuo metu begediskai pigus, artimiausiu metu Londone nebusiu, apsikirpti neuzsuksiu, atleisk. Tavo gaidelis.

  Reply
 36. Diedai, mūsų laikais dar buvo žodis "meilė". Dabar jaunimas sako ne "mylėti', "pasimylėti", na, truputį gražiau negu mes "tai" vadindavom. Gal jie ir teisūs, kam taip į viską sudėtingai žiūrėti? Mūsų diedai tinka tik vaikams padaryt, po to juos reikia kuo greičiau išmesti, kad oro negadintų. Bet greitai ir to darbo jiems nebereikės: bus spermos duomenų bankas ir pasidarysi ką nori ir kiek nori. Gaila, nebesulauksiu tokio komforto. Tiek reikėjo vargti, kol pasidariau:) O paskui kol diedą iš namų išvijau. Ar irgi saviškį turguje parduočiau, kaip čia kai kurios siūlo, bet kad tokio nė veltui neims.

  Reply
 37. Na, boba, matau nelengvas tavo gyvenimelis, suprantu tave. Bet gal ir gerai, kad nesulauksi, i Roju musu neileidzia, surasi ten uzsienieti, atsigausi. Kol kas neskubek jo ismesti, pasistenk ji priversti tau vergauti.

  Reply
 38. Kokias cia nesamones rasot. Visi jie vienodi ir lietuviai ir uzsieneciai . isvis tu vyru balvonu nereikia is ju jokios naudos tik smirdi pasonej.As 10 metu prasikankinau su tokiu dvokalu .Tik dabar galiu atsigauti ir gyventi kaip normali moteris.
  MOTERYS MESKIT TUOS VYRUS ! VISI JIE MESLO KRUVOS !

  Reply
 39. Truputi keista klausyti vyrai: dvokalai, meslo kruvos alfonsai, tinginiai..ir tt. Daleiskim tai tiesa:) Klausimelis visoms rasancioms ir prisiregistravusioms svetaineje: tai ka jus cia veikiat ir ko ieskot (tu paciu alfonsu, smirdalu, dvokalu)?

  Reply
 40. Kažkaip skausmingai tie vyrai reaguoja. Jau tokie mimozos, vaje vaje…. Bet gerai, kad nors cypia, o tai pagalvotume, kad tikrai nebeliko:)
  Mes čia tikimės darnios poros, ar ne?

  Reply
 41. … štai ir sudainavome liaudies daineles "Visi jie tokie" ir "Visos jos tokios". Ne visi tokie ir ne visos tokios. Man savo eks vyro diedu, o tuo labiau dvokalu pavadinti liežuvis neapsiverstų. Psichologiškai sunkiai derėjome, bet gerbėme vienas kitą. Įdomu, ar santykių pradžioje negalima įžvelgti, kad būsimasis po kelerių metų taps "dvokalu" …ir t.t. Gal nereikia tekėti vos sulaukus 22 m. už pirmo pasitaikiusio, kuris akį pamerkia (ir pamerkia tikriausiai ne dėl simpatijos, o dėl to, kad posūkį rodo). O kas neišmokino sūnų kojinių surinkti? O mąstymas, kad jei jau marti, tai viską turi mokėti, būti daršti ir t.t…. , o jei jau sūnus, tai tegu tik ilsisi vaikas…

  Reply
 42. Jokiu cia vyru nera ir abejoju , kad kas cia ko iesko is tikruju , ..uzsiregistruoja pazaisti ir tiek.Nerimtas sitas saitas per daug paprastai galima tapti nariu , atkreipkit demesi i kai kurias kitu saliu pazinciu svetaines , ten tikrai reikalaujama daug daugiau nei mob, tlf nr. Bet todel bent kiek gali buti tikras , kad tau neparasys koks apsisaukelis…o cia vieni vaikai zaidzia.

  Reply
 43. Tikrai nesu feministė, bet pradedu tikėt, kad mano amžiaus vyrai yra arba ištižėliai, bijantys normalių moterų, arba nusigėrę, be pabaigos verkiantys, nes niekas jų nesupranta, arba nesubrendėliai, ieškantys jaunų mergaičių, kurios juos linksmintų dėl jų pinigų. Vidutinio amžiaus žaviai moteriai rast vienišą draugą – jokių šansų. Kiek suderinamų narių bebūtų – man neparašė nė vienas – nes aš stipri pasiturinti vidutinio amžiaus moteris, anot psichologo, galinti būt lyderė…. TAIGI VYRAI, AŪŪŪ, KUR JŪS, IEŠKANTYS MYLĖT TROKŠTANČIŲ TVARKINGŲ, ŽAVIŲ, NEPRIKLAUSOMŲ MOTERŲ. NEGI TIKRAI LIKO VIEN BAILIAI, KURIE TOKIE MENKYSTOS, KAD LYGIAVERČIŲ PARTNERIŲ BIJO?

  Reply
 44. galvojau – kodėl šioje svetainėje užsiregistravę vyrai neįsijungia į diskusiją ir priėjau prie išvados – ilgasis savaitgalis: vyrai užsiėmę – kas pasimatyme su eiline "kandidate", kas šventes "švenčia"… Sugrįš, išsiblaivys, atšvęs ir dar parodys, kad jie tikri vyrai. Apgins savo vyrišką garbę…

  Reply
 45. Net juokas paeme kai perskaiciau, kiek jau jus, moterys, prikurete pacios nebutu dalyku apie mano siuloma pazinti su uzsienieciu…. :))))
  Ir is viso liudnai atrodot su savo cinizmu, skeptisku ir neigiamu poziuriu i vyrus ir galimybes susipazinti. Apasisarvuokim, atsiribokim, uzsidarykim ir niekur neikim, saugokim save ir toliau verkslenkim, kad nera geru vyru, va tada bus geriausia turbut ;-)))

  Reply
 46. Miela, Romantika, labai smagu, kad pralinksminome. Gal ir sutirštinome spalvas. Juk nepažįstame to užsieniečio. Visur visokių žmonių yra. Pripažįstu, kad pagunda pasinaudoti pasiūlymu buvo. Bet, matyt, esu konservatyvi ir į internetines pažintis žiūriu atsargiai. Gyvenime irgi neskubu. O neigiamam požiūriui, matyt, yra pagrindas. Aš bent nežinau nė vieno gero ar nors paguodžiančio atvejo su užsieniečiu. Visi nei šiokie, nei tokie. Jeigu pasižiūrėtumėte į straipsnį apie niekam tikusius vyrus, tai pamatytumėte, kad jų autorė užsienietė – Beatrice Poschnrieder. Suklasifikuoti ne lietuviai – užsieniečiai.

  Reply
 47. sutinku su elsana: savaitgaliai ir jo lab ilgaisiais,mes vyrai užsiėmę – kas uzdarbiauja(xalturina),kas pasimatyme su eiline "kandidate", kas šventes "švenčia"… Sugrįš, išsiblaivys, atšvęs ir dar parodys, kad jie tikri vyrai.:) Apgins savo vyrišką garbę…aisku idomu buvo paskaityt kokius niekus jus cia apie mus tauzijat,bet veltis i sias beviltiskai kvailas diskusijas nematau reikalo..vistiek jus liksit teisios,na o mes vargu bau ar pasikeisim..sekmes..:)

  Reply
 48. Man gaila ne vyru , bet siu rasanciu moteru ..Pamastykit pacios , ar gali i jus tokias Nelaimingas , visais Nusivylusias atkreipti demesi normalus Vyras ??.. Jus budamos tokios tik ir traukiat visus nevykelius..Tad gal reiketu pradeti nuo saves .."Kur dingo moterys"?Aplink vien tik tarskancios senos vistos..

  Reply
 49. Na, jei jauna moteris leidžia sau vyresnes ir dar nelaimingas moteris pavadinti tarškančiomis senomis vištomis, tai galima pasvarstyti, kaip progresuos šie jos įgūdžiai metams bėgant….Nieko nauja mes čia nesužinome. Gyvenimo dėsniai nesikeičia : jaunos vištos tampa senomis.

  Reply
 50. As save priskyriau prie tu senu vistu taip pat …., jau greit 40., tik tarsketi nemegstu.O nelaimingomis pacios save darot. Ar 20 ar 60 metu reikia jaustis Jaunai sirdimi ..ir neniurzgeti , kad visi jie tokie ar anokie . Niekur nedingo tie vyrai , pacios moterys suvyriskejo.Joms nereikia vyru. Ir kam cia bereikalingai diskutuoti.

  Reply
 51. Iš tikrųjų pagirtina pozicija, bet kartais tas "reikia" nesuveikia. Kai pagalvoji, neretai moterys atrodytų neįveikiamus dalykus įveikia, nuovargis kaupiasi, o atsiremti nėra į ką, nes dažniausiai visiems (savam vyrui , iš kurio tikiesi daugiau, nei iš kitų, irgi) savi marškiniai labiau rūpi. Tai ir patarškam… jausmus išventiliuojam. Bet aš tame matau ir pozityvų dalyką. Jeigu žmogus išreiškia savo nepasitenkinimą ar jausmus, mes jį pažįstame. suprantame, kas jį domina, kas nepatinka, galų gale ko tikėtis. Jei vertiname vieni kitus, galime ieškoti kompromisų. O jei prasideda suokimas ir saldžios kalbos, tai tik lauk nemalonumų. Man atrodo, kad p. Navaitis kažkur rašė apie tas moteris, kurios, atseit, jokių reikalavimų vyrams neturi. O po to prasideda kontrolė, kišenių tikrinimas ir t.t.

  Reply
 52. straispsnis keistas,ar kada gyvenote tarp kitos tautybes zmoniu?-tai va kur atsakymas !!!-ten moterys gerbia vyrus kaip ir vyrai moteris,kiekvienas yra savo vietoje(esme paprasta-lietuvos moterys perdaug jau reikalauja tiek is vyru tiek ir is saves,reikia jausti pasaulio pulsavima((jei esate moterys-tai ir bukite jomis)) kas ir del ko gyvename)jei butu moterys paprastesnes ir nesipustu-tai ir vyrai i jas kitaip ziuretu,jei moterys visko imasi pacios-tai vyrai ir numoja i jas ranka sakydami:pacios susitvarko,kam mes joms bereikalingi.

  Reply
 53. Argosai , gyvenau ir ilgokai tarp kitos tautybes zmoniu , kalbu apie Europa.Ir galiu pasakyt , visur visokiu yra.Tiesa ta, jog moterys ten daugiau savarankiskesnes , veiklesnes ir dauguma ju vengia santuokos ar gyvenimo kartu su partneriu , jos pilnai apsirupina pacios.

  Reply
 54. Gal ponia Ruta teiktusi pasakyti ka ji cia veikia jei vysi vyrai MESLO KRUVOS ,kaip kad pareiskete. Jei ieskote sau gyvenimo drauges, tai tam yra skirtos lezbieciu svetaines. Ten ir reiskite savo nuomone kokia jus tobula ir kokie anot Jusu vyrai netike.

  Reply
 55. Ponia Amenvyrams, speju kad jus ieskote antikines vyro skulpturos? Deja tueriu jus nuvylti. Cia lankosi gyvi normalus vyrai. Vienokie ar kitokie, bet gyvi ir turintis jausmus. O jusu antikines vyru skulpturas galite uzsisakyti internete. Tik noriu priminti kad jie kainuoja daugiau ir turi privaluma.Net apspiaudyti neparodys jokiu jausmu ir necips kas jus labai erzina. 🙂

  Reply
 56. Ponia Elsana. Noriu neikiriai jums priminti sena patarle, ir tikiuosi kad Jus gerbiamoji atsizvelgsite i jame paslepta gylia minti. Ji skamba taip ( Nespjauk i sulini, nes gali tekti is jo gerti net pasilaizydamas) O vyru kokiu jums reikia yra.Tik kiekvienas is musu sutinkame toki zmogu, koki mes esame to verti.

  Reply
 57. Dekoju Ponia Gintare uz jusu issakyta minti ne todel kad ji gyna vyru garbe, bet ir primena kad visi vyrai ir berniukai atejo is moters, tai is tu paciu kurios ji taip niekina ir nespranta kad viskas yra susije. Tad Dar karta Aciu ponia Gintare uz jusu Moteriska izvalga. 🙂

  Reply
 58. Tikrai prirariu nuomonei, kad siuolaikine moteris tik tarskantis samtis. Norinti tureti ligiu teisu su vyrais, taciau pareigu kur kas maziau negu vyras. Uzdejus ant moterisku paciu dar lygia dali vyriska pareigu nasta, tada atsiranda dejones ir aimanavimai. Kalti visi kiti -valstybe, valdzia, nedemesingi vyrai, arba socialiniai gyvenimo tarspniai, kurie ju nuomone leme tokia sunkia jusu dalia. Ir tada atsiranda disbalansas noriu vyro, taciau as jo neuzkalbinsiu, noriu paselti naktiniame klube, bet juk nepadoru moketi uz vyra ir t. t… Taip taip kalbu apie normalius vyrus, o ne apie "nasarnikus". Merginos jus pacios sugriovet balansa tarp vyro ir moters… Jus suvyriskejot, taciau ir noredamas atdodyti grazios per atitinkama laikotarpi greiciau "pasenote" Tai ar ne jusu nepamatuoti siekiai griauna Jusu grozi ir moteriskuma?

  Reply
 59. Ir taip skaičiau ir kitaip, bet vis tiek nieko nesupratau. Matyt intelektas per žemas. Kokios vyrų pareigos čia turimos omeny? O disbalansas tarp vyro ir moters atsiranda tada, kai gimsta vaikai. Ir kuo daugiau vaikų, tuo daugiau disbalanso moters nenaudai. Tada ir pasimato, kuris vyras yra normalus, o kuris "našarnikas".

  Reply
 60. Man visada keista skaityti pa??in??i?? skelbimus laikra????iuose. Atrodo, kad ten visi vyrai tiesiog tobuli. Bet kod??l tada jie ie??ko moters per laikra??t???

  Reply
 61. Vieni sako, jei tau skirta sutikti žmogų, tai taip ir bus. Vadinasi gali nieko ir nedaryti. Kiti sako, kad atsitiktinumų nebūna, vadinasi turi ieškoti. Kur? Rašoma pvz., eikite ten kur vyrai renkasi. Eiti žiūrėti futbolo rungtynių, jei man neįdomu, kažkaip juokinga. O ir negarantuota, kad tave kas nors pakalbins.Susipažįsti su kokiu vyru, patiki juo, o pasirodo jis dar su keliom draugauja. Aš iš prigimties nemėgstu melo, ir su keliais vyrais vienu metu nebendrauju. O taip norėtųsi tam vieninteliam padovanoti daug meilės, švelnumo.Bet deja atrodo, kad niekam to nereikia.

  Reply
 62. Lietuvoje problema ne vyrų trūkumas, bet bendravimo trūkumas.Vyrai bijo prieiti ir užkalbinti patinkančią merginą, o gal tiesiog jie tokie darboholikai,kad realiomis moterimis nebeturi nei laiko nei noro domėtis, todėl pažinčių tinklapiuose tiek daug neįpareigojančių santykių beieškančių, atsakomybės ir įsipareigojimų vengiančių vyrų.
  Kai nuvažiuoji į užsienį, tai vyrai vienas per kitą veržiasi, kuris pirmas pakvies puodeliui kavos, pasijunti moterim, o Lietuvoj…rodos eini gatve ir pasipuošus ir pasidažius, niekas neprieis, neužkalbins, na, geriausiu atveju akimis nulydės ir viskas!Todėl tiek daug Lietuvos moterų geriau linkę rinktis užsienietį, nei laukti nesulaukti to pabranginto lietuviško princo, kuris net komplimento žmoniško dažnai suregzti nesugeba,gražiausioje merginoje tesugeba įžvelgti trūkumus esamus ar tariamus.Susidaro įspūdis,kad mūsų vyrai gyvena virtualiame pasaulyje ir realios moterys jiems tiesiog nublanksta prieš nusintetintas žurnalų gražuoles.Ir apskritai, kažkas su tais Lietuvos vyrais netaip – nevyriški jie kažkokie, nesubrendę, mamyčių nuslopinti, ypač 20-30mečių karta.

  Reply
 63. Man 45, išsiskyrusi, išsilavinusi, suaugę vaikai, stabili materialinė padėtis. Kokios mano galimybės rasti tinkama partnerį Lietuvoje? Bandykime atmetimo būdu, vardydami visai netinkamus:
  gėjai, vedę, jaunesni nei 5 m., girtuokliai, narkomanai, be užtikrinto pragyvenimo šaltinio, mažaraščiai, be gyvenamojo ploto, kriminaliniai nusikaltėliai, esantys ir buvę seimo nariai, kėgėbistai, policininkai, partijų aktyvistai, nestabilios psichikos, sunkūs ligoniai ir neįgalūs, seksualiniai iškrypėliai, nemokantys lietuviškai, susipykę su vaikais ir giminėmis, tinginiai, snobai, paleistuviai.
  Ratas gerokai sumažėjo? Čia buvo tik visai netinkami, dar pridėkime tuos, kurie nedomina: pavyduoliai, teisuoliai, nevalos, impotentai, "moterų vietos žinovai", be humoro jausmo, blogi tėvai, mamyčių sūneliai, plepiai, namisėdos, telenautai, internautai, egoistai, pamaivos, neprognozuojami po taurelės, storuliai, vegetarai, blogos muzikos klausytojai, be nuomonės, visais klausimais turintys savo tvirtą nuomonę, čepsintys ir kalbantys neartikuliuota kalba. Kas liko?

  Reply
 64. Ir giliau mastyt nereikejo… "geraspasirinkimas" sudeliojo taskucius. Daug tiesos…Bet tiesa ir ta : vyru ( tikraja to zodzio prasme) TRUKUMAS!!!

  Reply
 65. Mįslės komentaras pralinksmino 🙂 Aš kai pagalvojau, tai pati į tokį sąrašą netilpčiau. Nėra tokių tobulų 🙂

  Reply
 66. Raimi, moterys galvoja, kaip reiks kartu gyvent, vaikus augint, todel joms svarbu, kad vyras butu visuomeneje isitvirtines, turetu normalias pajamas.

  Reply
 67. Net juokas paeme kai perskaiciau, kiek jau jus, moterys, prikurete pacios nebutu dalyku apie mano siuloma pazinti su uzsienieciu…. :))))
  Ir is viso liudnai atrodot su savo cinizmu, skeptisku ir neigiamu poziuriu i vyrus ir galimybes susipazinti. Apasisarvuokim, atsiribokim, uzsidarykim ir niekur neikim, saugokim save ir toliau verkslenkim, kad nera geru vyru, va tada bus geriausia turbut ;-)))

  Reply
 68. Daugelis iš čia rašiusių yra vyresnio amžiaus moterys, kurios susiduria su kita situacija. Papasakosiu apie save. Man 24 m. ir jau pora metų ieškau merginos, bet nesėkmingai. Na buvo trumpų bendravimų, draugavimų, bet viskas žlugdavo. Viskas vykdavo mano iniciatyva, ieškodavau merginų nejausdamas nei baimės, kad atstums ir su viltimi, kad kas nors pavyks. Per tuos metus susipažinau su keliolika merginų, bet ne su viena nieko nepavyko, nors kovodavau iš paskutiniųjų. Neseniai baigiau aukštąjį mokslą, gavau neblogą darbą, nusipirkau automobilį, dar tęsiu studijas, pats esu pakankamai simpatiškas ir protingas. Bet su merginomis niekas nesiseka. Toks įspūdis, kad esu antrarūšis, kad mane visos igonoruoja, nors bendrauju tik su paprastomis, vidutinės išvaizdos merginomis. Man atrodo, kad merginos ieško tik gražuolių. Tiesiog esu nusivylęs gyvenimu. Ir mano draugai neturi merginų. Kartais šauna mintis, ,kad jos išskrido į kosmosą… Ir man nereikia nei gražių, nei šaunių, nei kokių ypatyngų.. Gak ir aš kaltas, bet esmė tame, kad merginos mėgsta skųstis ir nemato realybės, realių vaikinų, vyrų ir pasirenka vienišės dalią, pasirengusios sulaukti princo.

  Reply
 69. Man tai keista kai cia bando “prastumti” savo drauga ar eks, viena galiu parasyti geros prekes ant lentynos neuzsibuna ir niekas ju betkam nedalina.
  Gyvenu ilga laika viena, gresia senmergyste, bet delto nesijaudinu nes ir vienatve turi savo privalumu, dauguma vedusiu man pavydi. Aisku labai norisi sutikti demesio verta vyruka bet kai sutinku, tai labai pasiilgstu viengungisko gyvenimo, nes kai isrinktasis nesistengia del musu santykiu, tipo ai cia ja suviliojau, kam cia vargti vistiek nedings, atsipalaiduoja, tai pamastau kam toks reikalingas.

  Reply
 70. Sakote kur dingo vyrai? O man iskilo kitas klausimas. ar cia moteris ateina kaip mazos mergaites pazaisti suaugusiu zaidimu, neva iesko gyvenimo draugo, o istikruju tik smalsauja ir daugiau jokiu realiu veiksmu nesiema. Turiu jau daug uzbaigtu klausimu maratonu praejes. Bet kaip matau moteru pasivumas o gal neatsakingumas toliau viesi. Toliau suntineja klausimus i kai nebeturi ka siusti ima ir isviso nustoja bendrauti. Gal moteris kurios tik zaidzia suaugusius zaidimus eikite i kokia one ir ten atsizaisyte vaidindamos suaugusias ir vidumi brandzias moteris. Renaldas

  Reply
 71. Rasai416 BRAVO 🙂
  Xm…isgimstam po truputi. Visi, nepaisant 10 prie 8,9. Issigimstam gal ne del to santykio…Bala zino. Man baisu, ziu: moteris kaip ir silpmesnis sutverimas, kuriuo reiketu pasirupinti. Bent taip kadu kades buvo. Rupinosi. Dabar gali palikti. Netgi tada, kai ji pagimdzius vaiku, kai galbut del to neigijusi atitinkamo issilavinimo ar neigijusi reikiamos darbines patirties. Moteri gali palikti ir ne tokiu skausmingu atveju – tada kai vyrui esant salia ji nesieke karjeros ir labiau rupinosi namais. Kas del siu galimybiu atsitiko? Moterys suprato, kad noredamos nelikti be cento, issimaitinti bet kuriuo gyvenimo momentu, turi siekti pajamu – igyti issilavinima ir daryti karjera. Pasekmes? Ji vyrui pasakys: taip, tu brangus, bet pirma man reikia apsidrausti. Ir paradoksas: ji ta pati trapi butybe nuo pat senu saknu, ji lygiai taip pat nori vyro kaip muro visomis prasmemis, bet siai dienai ji nebegali jam buti tik valgio gamintoja ir zidinio kurstytoja, ji neturi kada…O vyrai nebetenka stiprumo, jo dali perima moterys. Del to plysta daug sirduciu, bet evoliucija tokia 🙂

  Reply
 72. O kur dingo moterys? Simpatiskos, issilavinusios, padorios, mokancios myleti, aistringos, su vertybemis ir siekiais gyvenime. A? Kur dingo? Noriu nors viena tokia sutikti!

  Reply
 73. “Ir man nereikia nei gražių, nei šaunių, nei kokių ypatyngų. “- Vitalijau nekalbek kaip paskutinis looseris, gerbk save. Jei tu nesieki pacio geriausio, jei tau tinka bet kas, tinka vidutinybes. Tai tu save pozicionuoji kaip vidutinybe, kaip nevykelis kalbi. O moterims nereikia nevykelio. Ir nesvarbu koks tavo darbas siandien ir kokia tavo auto. Jei kalbi kaip luzeris- tai patikek protingos moterys ta mato. Ir looseriai niekam nerikalingi. Ir neverkslenk cia kad moteru nera. Ieskok pacios geriausios, protingiausios ir graziausios. Ir tikek kad tu toks esi. O kai isimylesi viskas bus nesvarbu. Ir dar nesamone rasai kad moterims reikia grazuoliu. Moterims reikia vyru kurie nezliumbia. O jei dar kazka sugeba, tai visai gerai. Ir dar. Jei jau nori merginos, ieskok nuo 25 metu. Nes kazkur nuo tokio amziaus LT merginoms atsiranda didesnis poreikis tureti vaikina. Nors didziajai daliai merginu visai neatsiranda poreikio bendrauti su vyru normaliai, jos tik sh mala internete. 🙂

  Reply
 74. Na va pasiskaičiau kokių vyrams reikia moterų, kokių moterims vyrų. Bet kodėl tada tokie nebūnam? Tingim ar kaip čia yra? 🙂

  Reply
 75. Zygfridai, pritariu nuomonei, kad moterų nežavi verkšlenantys vyrai. Jeigu jaučiu, kad vyras iš anksto nusiteikęs: “aš nevykėlis, mane vis tiek paliksi”, – nieko iš tokių santykių neišeina. Kažkodėl žmones, kurie leidžiasi stumdomi, norisi stumdyti…

  Reply
 76. Pavarot… ) norejot lygiu teisiu- gavot, kur dingo vyrai? dirba, kol jus cia kudakuojat ) nesenai vienoj anketoj buvo parasyta: ‘kodel normalus vyrai nebuna su normaliom moterim? nes normalios moterys pirma karta nesutinka, o normalus vyrai antra karta nesiulo.’ kaip pirstu i sikna ) laisvas gyvenimas yra geras tuom, kad niekas smegenu needa kasdien, jokiu problemu, isipareigojimu. Kur rast vyra? bare, kur geria alu su draugais po sunkios darbo dienos, stadione, kur ziuri fule/kesha ir pan.

  Kiekvienas mato tiesa is savo tasko, cia rase auksciau, lygiom teisem ‘uzgoziat’… […] man pvz. yra maloniau praleist kas kiek laiko su kita mergina, nei galiausiai ora stumdyt.. taip taip, pagal Jus busiu mergisius, alkoholikas, tai Jums netinku, isrinktosios… 😉

  ir dar, nuo kada policininkai tapo tokiais lox’ais, kad ieina i netikeliu sarasa??? )

  geriausiai neieskokit musu, ismirem… )

  Reply
 77. to Andrzej rašė:
  2008 11 19 6:39 pm

  As galiu pasakyti kur dingo vyrai. Normalus siulaikiski vyrai dirba ir kala babkes po min 12 val kas diena. O kaip nekala babkiu tai leidzia laika su moterimis, arba geria, arba dar kazka daro. Is esmes normalus vyrai kazka daro visa laika. Ir moteru pas juos netruksta. Tik Jus super duper merginos labai padorios neva laukiate ju, bet jie turi kaveikti… O jei tiesa pasakius normalus vyrai dul**na visas is eiles K**vas, nes jie ne P****ai, o Jus normalios merginos sedite prie kompo. Ir susirasinejate su loxais 😀

  Reply
 78. Idomus faktas. Cia vienas is man buvusiu atsitikimu, nusprendziu uzkalbinti mergina sedincia kavineje tarp draugiu, jauciuosi kiek neramiai nes bijau uzkalbindamas nesusivelti. Taigi uzkalbinu tikedamas pratesti pazinti, meginu koki baijri numesti ir apsildyti tokiu budu pokalbi, na ir ka manote merginos matau savo zvilgsniais atstume mane, dar paminedamos jog tuoj ateis kazkas, tenka atsitraukti. pats saves nelaikau murziumi ar siaip kaip jus merginos sakote bomzu, nelaikau saves bjauriu taciau ir nelaikau saves grazuoliu, o vis tiek atstumia. ir cia ne vienas megintas pavizdys. Po viena merginos nesedi, o sedi su draugemis ar buna kur nors siaip. Tai tenka bendrauti ir tarp merginos draugiu, o taip tenka buti atstumtam. Be to ne viena karta teko matyti kai vaikinukas megina taip pat uzkalbinti merginas, taciau tos tuoj pat atstume ji, o kai jis nueina jos pradeda saipytis is jo. tai veliau praeina noras is viso meginti susipazinti su merginomis, nes jos rimtai visai neziuri, o poto stai tokiuose puslapiuose raso jog vyrai visai neprieina. Vyras tiesiog pavargsta meginti susipazinti, o po to ir uzsisedi, aptingsta… Cia vienoj knygoj skaiciau jog negalima meginti susipazinti vienu ir tuo paciu stiliumi, nes del to nesiseks, kad megink nemegines… merginos ziurisi tik vyro su auksiniais sarvais ir baltu kokios nors markes zirgu 🙂 Na ka manot apie tokia mano nuomone?

  Reply
 79. O man tik pasvajoti,kad prie manes koks vaikinukas prieitu,uzkalbintu.. Daznai einu viena i kavines,bet.. niekada taip nera buve,kad koks vaikinas prieitu..:(( Ir man nesuvokiama,kaip gali merginos sitaip ziauriai atstumineti jas uzkalbinusius vaikinus.. As niekada taip negaleciau pasielgti.

  Reply
 80. Ponios, gal baikit verkt, kad vyrų nėra. Pačios ir užkalbinkit jums patinkantį, nes aš asmeniškai užsip…sau kariaut. Neįmanoma jūsų užkalbint, nes jūs visos tokios maladiec, tokios gražios, pasidažiusios… O jei dar su draugėm sėdit, tai iš viso žiūrit į tą vargšą vyruką kaip iš kosmoso. O nesu aš bomžas – dirbu, studijuoju, save išsilaikau ir vargo nematau, tik vat dar norėtųsi kažko šalia

  Reply
 81. Viska perskaiciau,ir sudomino mane paskutine Dariaus zinute…Is tiesu,as vis sakau,kad vyrai nekalbina,na bet is tiesu yra siek tiek kitaip,kazkodel kalbina ne tie,kurie noretume,o svarbiausia jie labai susikompleksave,stai pavyzdys,sedi klube ir matai kaip i tave ismeigtos vyru akys,randi skaitykim kelis patinkancius,kurie neatitraukia nuo taves akiu,bet koks paradoksas,jie niekad prie taves neprieina,versiju daug,galbut del to,kad mano,jog as jiem per gera,o gal JIS pats per prastas,tiesiog noreciau is tiesu daugiau iniciatyvos is JUSU vaikinas…kartais pagalvoju,kad juos baugina pavyzdys,kai jie pamato,koki vyruka kalbinant mane skaitykim ir jis uz keliu sekundziu nueina nieko nepeses,speju,kad juos tai labai isgasdina…kelis kartus ir pati uzkalbinau,bet nemanau,kad taip yra gerai,kadangi pasirodyti gali labai prieinama,o toks ivaizdis jau tikrai nepades…na pasidalinkit nuomonemis:)?

  Reply
 82. O man norisi isskirti visus tikrus isdestytus faktus, punkteliais:
  – musu tautos zmones per daug konservatyvus, uzdari ir isdidus.
  – rimtos draugystes prasideda nuo 25m.
  – kaip bebutu gaila, turime nusistovejusi ir sena kaip pats pasaulis stereotipa- vyrai yra lyderiai. Tad kaip bekeistume gyvenimo ir viso pasaulio taisykles, instinktyviai jauciame vyru stipruma ir itaka. Nei feminizmas, nei lygiosios teises negali to isstumti.

  Reply
 83. Misle surase visus netinkamus, ir pati atsake i temos klausima. ar yra vyru? o Moteru yra? kiek yra moteru tiek yra vyru.elementaru. tokiu kaip Misle pilna.tai savimi patenkintos ir per daug gerai galvojancios bobeles. vyras turedamas gyvenamaja vieta ieskos moters galincios keisti ja ar bent kurti kazka kartu,o ne kraustysis pas tokia furija. tokia dazniausiai nores kad susipazinus tas vyras atsisveikintu su visais pazistamais ,draugais ir draugemis.nes dabar ryskiausia zvaigzde orbitoje ji pati ir nieko aplinkui daugiau:)))
  butu juokinga ,jei nebutu graudu.
  ir tokios kaltins kitus viskuo ,save uzmirsdamos. niekas joms nedraudzia pirmoms uzkalbinti patikusi vyra.bet jei uzkalbins jas vyras,tai daznas atvejis -jis bus isvadintas chamu ir savimi pasitikinciu kuiliu,kuriam tik vienas galvoje(nors tai buna dazniausiai ne galvoje:))

  Reply
 84. Gyvenime svarbiausia apsistatyti protingom moterim. Čia mano gyvenimo kredo. Kaip sake jei neklystu Zigfridas, tas kuris dirba, laiko neturi 🙂 Stengiantis gerai užsidirbti, tenka dirbti nemažiau negu 12-14 val į parą. Kai savo svajones realizuoti bandai, tenka prie to gerai paplušeti. Vyrų ir moterų yra apytiksliai po lygiai. Kitokia kalba yra su homo sapiens madermes zinduoliais. Dar vienas dalykas, tie vyrai kur yra , yra tikrai kokybiški, nes reikalavimai keliami nera tokie jau maži. Klausimas, ar visada jos atitinkate?

  Reply
 85. Vaikinai, jei norite susirasti normalių merginų, ieškokite medikių. Jau pats profesijos pasirinkimas daug ką pasako.

  Reply
 86. “tikri vyrai”….hm . Moterys , kodel nepripazystat jog visos esat iskelusios savo reikalavimu kartele auksciau , negu reikia realybeje? Nebuna idealu . Jums nereikia vidutiniu vyru , jums princus duok…ir butinai su pinigais . Kodel nepagalvojat , kad tokiu reikalavimu kelimu jus paprasciausiai atbaidot vyrus . Vien mintis jog tu “jai” reikalingas del pinigu , tavo statuso ar tavo rysiu , privercia ziureti skeptiskai .

  Reply
 87. Pirmiausia tai trūksta turtingų ir intelektualių vyrų. Pamirštama, kad vyrą irgi reikia užsiauginti, susikurti, drausminti, išpuoselėti, jei ne sau, tai kitai moteriai, gal savo marčiai. Moterys visai nustojo auklėti ir drausminti savo sūnus ir per daug užsižaidė tomis vaikų pseudoteisėmis, kurios skirtos vyrų jei ne sunaikinimui, tai nunykimui skatinti. Šiuolaikinės motinos tik besaikiai lepina, kvailina ir pataikauja, žemina save vergaudamas, o po to klykia, kad nėra normalių, atsakingų, kultūringų, išsilavinusių ir dvasingų vyrų. Tie pseudoliberalūs žaidimai pirmiausia moterims atsirūgs. Taip auklėdamos berniukus, motinos juos žlugdo, sunaikina, kaip vyrą. Akla meilė yra baisi meilė, jos pasekmės tragiškos ir nerami, nesaugi pačių senatvė. Jokių pareigų, jokių namų ruošos darbų sūnūs namie nebeturi, o tik pramogas, malonumus ir šiltnamio sąlygas, kai pasaulis yra šiaip jau žiaurus ir negailestinas silpnesniam ir nulėpausiui.

  Reply
 88. Gerai suprantu Kestucio zodzius.Nesenai esu viena, nesenai pradejau bendrauti internete. Pasijutau naivuole ir neismanele. Ir kas labiausiai mane nustebino, – super racionalus moteru poziuris i vyrus. Geriausiai tai iliustruoja “pamokymas”: “is vyru daugiau problemu, nei naudos, todel juos reikia laikyti tik vietoj vibratoriaus”. Ziauru.

  Reply
 89. Nemažą dalį vyrijos sudorojo rinkos ekonomika ir “prichvatizacija” bei super aukšti dabartinių moterų reikalavimai, emancipacija, kiti – degradavo, o dar kiti išliko ir džiaugiasi gyvenimu, kuria, stato ir myli moteris.

  Reply
 90. Perskaičiau Kęstučio, Juliaus ir nemažai kitų vyrų (visų neišvardinsi) pasisakymus ir kažkaip ramu pasidarė – yra normalių vyrų Lietuvoje.

  Reply
 91. ir vel tas materializmas! tai jus cia jieskot ko nors ar ar investicinius planus kuriat! as cia abiem lytims!gerai kad manes ir nezinot pliurpalai

  Reply
 92. Rasau is savo patirties.Isties ,kai kurie vyrai ,netgi perkopia per 50m.dairos gerokai jaunesniu moteru.Taciau nesusimasto,ka su jomis veiks.Dauguma tokiu”myli”tik akimis,daugiau jau niekas nebesigauna.Na zinoma, apsirupinia financiskai,kai kurioms tik to ir reikia,tai ir “kencia”,turedamos pasonej dar kita, pajegu vyruka.Man jau greit 50m.,jauciuos ir atrodau tikrai puikiai,taciau vyriskiams po 40m. pasirodo jau problemos atsiranda sexse.Taip jau sesti metai,net toj plotmej nebeatrandu tikru vyru.Na bandau dairytis i jaunesnius ir zinot ,visai neblogai sekas,nes yra vyru ,kuriems patinka vyresnes ir jie noriai bendrauja.Tad ,kai pasiziuriu i savo metu”vyruka”,tai jam tik sleptis po pernyksciais lapais.Taip,kad moterys,jei vyrai i jaunesnes,tai mes i jaunesnius….

  Reply
 93. moterys, pilančios purvą ant vyrų, nieko doro ir nesusiras, nes apie save yra super geros nuomonės, o apie vyrus…
  Nenoriu ginti nei vienos pusės. Tiesiog keista, kad moterys dejuoja, jog nėra normalių vyrų, visi prasigėrę, stuobriai ir t.t. ir panašiai. Ar į save savikritiškai žiūrėjot? Ar nepastebėjot, kad laikui einant pasikeičia Jūsų elgesys, manieros, sudedat ginklus, kuriais užkariaujat vyrą, o pačios tampat nusivylusiomis namų šeimininkėmis. Norit viską riboti vyrams ir tapti jų pasaulio centrais. Kodėl vyrai išeina? Gal dėl to, kad kažko pačios nepadarot? Nesidomit, ko reikia mums? Keliat savo reikalavimus aukščiau, nei realu? Taip nebūna. Būsit mylimos ir gerbiamos tiek, kiek pačios to nusipelnot ir sugebat pasiekti. Nereikia iš santykių daryti konclagerio.
  Nepatariu eiti į pažinčių svetaines su tokia piratiška vėliava, su nuostata, kad visi vyrai – kiaulės. Mes ne šventieji, bet ir Jūs ne motinos Teresės. Jei Jūs matote tik tokiu vyrus, susimąstykite, kodėl būtent tokius, o ne kitokiu traukiate…
  Sėkmės visiems beieškant

  Reply
 94. kiek komentaru…visi jie teisingi…visi raso savo filosojas…noreciau visus perskaityti..bet meile likvidi.
  as mastau taip kaip rashe “optimiste”- bet manau reikia tiesiog daugiau veikti- maziau mastyti. siuolaikinio zmogaus problema yra tai kad jis per daug masto ir analizuoja.

  Reply
 95. istikruju svarbiausia yra zinoti savo verte, o vyru ir moteru visokiu yra: ir vyrai ir moterys kartais kelia per aukstus tikslus, taipogi ir vyrai ir moterys nepasitiki savimi ir visi jie daro klaidu (apie santyki nekalbu) taciau yra faktas, kad vienam vyrui tenka devynios moterys lietuvoje. Kai kuriuose komentaruose skaiciau, kad nebeliko padoriu vyru,o liko tik likuciai, todel belieka lietuvos moterims prisitaikyti prie esamos konkurencingos aplinkos ir eiti i “medziokle”. Patarimas jums moterys nesedeti prie kompiuteriu ir nelaukti kol prie jusu prieis svajoniu princas, o paciom isirinkti jusu reikalavimus tenkinanti vyra.

  Mano nuomone yra siek tiek kitokia: manau mes (zmones)neturetume buti uzprogramuoti kaip robotai susirasti sau antra puse ir susilaukti palikuoniu, manau tai musu visuotines kulturos mums iskiepyta ideja, o be to zemes populiacija daugiau nei pakankama, todel nereikia ieskoti tobulu vyru ar moteru, reikia tiesiog gyventi sau ir nepaisyt stereotipu. Mylekite save 😉

  Reply
 96. Nuomonių gana nemažai ir įdomių ,ir juokingų,bet atsirinkti galima,jei netingėsite-paskaitykite,aš draugavau 2 metus,ištekėjau už to pačio būdama 18 metų,pragyvenau su tuo pačiu 40 metų ,tai buvo iki to,kol vyras mirė,dabar likau našlė,gyvenimo patirties iš tikrųjų turiu arba galvoju ,kad turiu nemažai,nebūkite netolerantiški vieni kitiems,neįžeidinėkite vieni kitų,pabendraukite atvirai tarpusavyje,neskubėkite vertinti kito žmogau trūkumus,nepagalvoję apie savuosius,gerbkite kitų nuomones,gerai apmąstykite,ką norite pasakyti,gal po viso to suprasti bus lengviau,ar tas žmogus tau tikrai tinkamas,pagalvokite apie save,kodėl dabar esate viena,ar vienas,gal esate patys kažko kalti,neskubėkite vertinti kitų,o viską apmąstę,dar kartą pagalvokite ar teisingai elgiatės,tik tuomet priimkite sprendimus,daug ir atvirai bendraukite,būkite nuoširdūs.Ačiū už dėmesį,linkiu visiems tikros meilės,laimės,ir abipusio supratimo.Jei kam nepatiko ,aš iš kart ATSIPRAŠAU už sugaištą laiką,sorry.Su pagarba.

  Reply
 97. Komentaras ausrikei… Jeigu paskaičius tavo komentarą, joks tikras vyras nebus sužavėtas moterimis apskritai… Nes tu VISUS vyrus suvienodini. Ne visi bomžai ir.t.t. O jei sutinki savo kelyje vien tik bomzus verta pradėti galvoti, kur pati vaikštai ir su kuo leidi laiką. Nes aš pats asmeniškai nesutinku bomziu ar bomžų savo gyvenimo kelyje. Pas mane normalus draugų ratas… Klausimas kas pas per.draugų ratas? Pries vienodindami visus susimąstykim, ar tikrai visi jau tokie.vienodi?

  Reply
 98. Sveiki, na vyru buna visokiu, yra kas iesko yra kas ne. Pvz. as is tu kurie bijo uzkalbinti patikusia mergina, ner drasos nors ka daryk. Bandziau per interneta bendrauti, toks jausmas, kad naujas zaidimas atrastas merginu, susirasai pora zinuciu, stengiesi kuo neutralesnis buti, kad ko netinkamo nepaklaustum, tai nebeatraso. Sako man pazistami mokykis, ko mokytis drasos neismoksi. Dar sako ateis laikas ir rasi, mmm taip sedtint namie tikrai pasibels mergina i duris ir sakys, labas zinau tu vienisas davai draugaujam 😀 . Naivu ir nesitiki, nemegstu lankytis baruose/diskotekose, ne mano stilius geriau turiningas pasisedejimas prie arbatos puodelio. Merginom reikalavimu kvailu nekeliu, svarbu nerukytu nes to pats nedarau. Stengiuosi temas pats inicijuoti, kai susipazistu su kuo ne tyleti ir laukti kas bus, bet po kurio laiko leidziu perimti vadzia ir merginom, bet ziuriu kazkaip nemegejos, informacija turi vos ne plestia plesti. Ir duomiuosi daug dalyku, nera taip, kad vien pliurpiu apie viena ir ta pati stengiuosi arba issiaiskinti kas patinka ar ir pats dometis tuo ka ir pasnekove megsta. Siaip vyrai nedingo, tik kitose vietose reikia pradeti ieskoti, arba kaip minejo sios temos pasnekovai bandyti pacioms “kabinti”. Zinau jus norit, kad senoviskai mes vyrai inicijuotume viska, bet laikai keiciasi, kaip ir visuomenes modelis, be to lygios teises (nepykit labai, kad paminejau). Vyrai patampa pasyvesni, nesu as psichologas ar kitoks ogas, mano nuomone vis del to internetas didele itaka padare, neiaskinsiu kokia daug straipsniu prirasyta galite pasiGooglinti mielieji 😛 O as noreciau musu mieluju merginu paklausti kokio vaikino jum reikia, pvz as moku ruosti valgi(ne tik kiausiniene :P), tvarkyti namus (nes vienas gyvenu), siuti, skalbti (ar galite patiketi! rankomis, nes tokiu prietaisu kaip skalbimo masina neturiu). O gal vis del to jum labiau svarbi vyro isvaizda ir pinigines storis?

  Reply
 99. Ka jus nusisnekat pagal relaius skaicius vienam wyrui lietuvoje tenka 9.5 moters !o ne 10ciai moteru tenka 8.9 vyro atsibuskite wienam wyrui tenka apie 10 moteru, cia tas straipsnis ka raso tai is wiso gryna nesamone lietuvoje dbr kazkur yra 2.5mln moteru ir apie 600 000 wyru tik ir tai kazin ar tiek bera.

  Reply
 100. Žinot, moterys, vyrai paprasčiausiai pavargo. Pavargo nuo nuolatinių pastangų, reikalingų patraukti jūsų dėmesį, užkalbint, juokint, bandyti daryti įspūdį, nuolat vestis jus į pasimatymus, mokėti už jus (pinigai taip lengvai tikrai nesimėto, o dažnas ėjimas į pasimatymus ilgainiui susideda…), ištverti įvairius atstūmimus, nuolat būti super drąsiems, nuolat stengtis kilti karjeros laiptais ir, apskritai, gyventi dėl jūsų, o ne dėl savęs. Kai mes tampame kiek vyresni, suprantame, kad realiai jums kur kas svarbiau tai, ką vyras gali jums suteikti, o ne tai, kas jis apskritai yra. Jums kur kas svarbesnis yra socialinis statusas, šeimos sukūrimas, vedybos, vaikai, nei kad pats vyras. Jūs į mus žiūrite kaip į pakeičiamus įrankius, kurie reikalingi tik tol, kol yra finansiškai, emociškai ir visuomeniškai parankūs ir naudingi.

  Atleiskit jūs mums, paprastiems vyrukas, tačiau mes pavargome. Kuo toliau, tuo labiau dėl jūsų stengtis tampa verta vis mažiau ir mažiau. Tiesiog… kam?

  MGTOW

  Reply

Leave a Comment