19 bjaurių dalykų, kuriuos daro moterys

Dama paprastai yra labai kultūringa, grakšti, mandagi, prieš valgydama visada nusiplauna rankas, valgo lėtai, pasidėjusi ant kelių servetėlę. Galbūt daugelis moterų tai daro svečiuose, tačiau namuose, ypač jei gyvena vienos, kartais elgiasi tikrai kvailai ir net bjauriai. Na, galbūt jos dėl to šiek tiek gėdijasi, tačiau vis tiek tai daro… Juk niekas nemato…

Taigi pateikiame 19 dalykų, dėl kurių moterys gėdijasi, bet vis tiek tai daro:

1. Vienu metu žaidžia telefonu ir žiūri „Nusivylusias namų šeimininkes“. Tiesa, kitą dieną darbe pasipiktinusios kolegėms išrėžia, kad tik bukos moterys žiūri tokius bukus serialus.

2. Prigamina didelį dubenį salotų ir valgo tiesiai iš dubens, kad nereiktų plauti papildomos lėkštės. Tai gali atrodyti labai kvaila, tačiau jos sutaupo net visas dvi minutes, per kurias išplautų papildomą lėkštę.

3. Jei lėkštė nėra labai purvina, nenaudoja indų ploviklio, o tiesiog išskalauja ją vandeniu. Gal tai ir nėra labai blogai, jei indais naudojasi ji viena.

4. Rankas plaunasi su muilo atliekomis, kurias taip gaila išmesti.

5. Valgo tiesiai iš šaldytuvo arba lovoje ant kelių pasidėjusios nešiojamą kompiuterį. Kartais to net negalima pavadinti valgymu, tai greičiau primena rijimą.

6. Geria tiesiai iš butelio. Jos geria limonadą tiesiai iš plastikinio butelio, pieną iš pakelio ar užsukus draugei net gurkšteli vyno tiesiai iš butelio. Taip daug patogiau, nes po to nereikia plauti stiklinės.

7. Užuot išnešusios šiukšles, koja jas sugrūda šiukšlių kibire, kad daugiau tilptų. Na, net jei šiukšlės neneštos jau kelias dienas ir bute sklando keistas kvapas, juk visada galima papurkšti oro gaivikliu. Juk tai padaryti galima daug greičiau nei išnešti šiukšles.

8. Trupinius, esančius ant stalo, nuvalo tiesiai ant grindų. Maltos kavos likučiai, duonos trupiniai ar net riešutų lukštai – visa tai akimirksniu atsiduria ant grindų. Žinoma, po to jos viską sušluoja (po kelių dienų tikrai). Tačiau ar ne tvarkingiau būtų visa tai nuvalyti tiesiai į šiukšlių kibirą?

9. Nešioja tas pačias kojines keletą dienų iš eilės ar net savaitę. Ir dar kažkas drįsta dėl to priekaištauti vyrams?

10. Ilgai (labai ilgai) neskalbia rankšluosčių vonioje. O kam skalbti, jei galima vieną dieną valytis viena puse, kitą – kita, trečią – vėl ta pačia…

11. Neperka tualetinio popieriaus, jei namuose dar yra likę popierinių rankšluosčių ar vienkartinių servetėlių.

12. Plaukų šepetyje palieka gumulą savo plaukų ir jų neišmeta į šiukšlių dėžę. Radęs tokį plaukų šepetį, partneris ar draugė gali ilgam prarasti norą šukuotis.

13. Kelias dienas miega ant krauju išteptos paklodės per „tas“ dienas. Kam keisti, jei kitą dieną vėl gali ištepti. O gal šios dėmės joms primena, kad jos – vis dar vaisingos… Tai tikrai kvaila ir bjauru.

14. Vakarienei kartais valgo bulvių traškučius su riebiu padažu. Šis patiekalas dar skanesnis, jei valgomas lovoje. Jei jau pasirinkote tokią vakarienę, desertui rekomenduojame kuo riebesnį sumuštinį su riešutų sviestu. Tiesa, po to nepamirškite paskambinti geriausiai draugei ir kelias valandas verkšlenti, kokia jūs stora…

15. Miega su meškiuku. Jo vardas dažniausiai būna Tedas. Na ir kas?

16. Glosto savo krūtinę ar makštį, kai žiūri televizorių. Dažniausiai tai vyksta tiesiog nesąmoningai, bet kaip malonu…

17. Kartais valgo dvigubą vakarienę. Na, jei pirmasis patiekalas buvo nieko vertas, reikia valgyti antrą. Žinoma, jei vakarienei pasirenkate traškučius su riebiu padažu, mažai tikimybės, kad neprireiks antros vakarienės.

18. Vonioje prie veidrodžio priklijuoja savo nuotrauką. Juk reikia kažkuo pasigrožėti iš ryto…

19. Dešimt kartų (ar daugiau) iš eilės klausosi tos pačios dainos.

Comments are closed.