10 dalykų, kurių nedera daryti vyrui, kuriam daugiau nei 30

Ar jums jau daugiau nei trisdešimt, bet jūs vis dar nešioja suplyšusius džinsus, valgote greitą maistą ir gyvenate studentų bendrabutyje? Galbūt pats laikas ką nors keisti? Pateikiame 10 dalykų, kurių nedera daryti vyrui, jei jam daugiau nei 30.

Vyras, kuriam daugiau nei 30 metų, neturėtų:

1. Valgyti greito maisto. Nesakome, kad turite tapti vegetaru ar sveikuoliu, tačiau turėtumėte atidžiau rinktis, ką valgote. Nepamirškite, kad namie gamintas maistas dažniausiai yra sveikesnis už greitą maistą. Ir tam, kad pasigamintumėte namuose, jums nereikia tapti virėju. Namuose suteptas sumuštinis gal ir nėra pats sveikiausias maistas, tačiau greičiausiai sveikesnis nei sumuštinis, pirktas greito maisto užkandinėje.

2. Rizikuoti vairuodamas. Rizikuodamas prie vairo rizikuojate savo ir kitų sveikata bei gyvybe. Juk jūs jau esate pakankamai subrendęs, kad beprasmiškai neberizikuotumėte.

3. Kiekvieną laisvą minutę žaisti kompiuterinius žaidimus. Jei prie kompiuterio kasdien sėdite po keletą valandas ar ilgiau ir nuolat žaidžiate kompiuterinius žaidimus, turėtumėte susirūpinti. Ar girdėjote apie priklausomybę nuo kompiuterio?

4. Miegoti ant sofos ir gyventi studentų bendrabutyje. Jei jums daugiau nei trisdešimt, jau turėtumėte turėti planą, kaip ir kokius namus ketinate įsigyti. Mažiausiai turėtumėte nuomotis būstą, kuris būtų apstatytas pagal jūsų skonį. Juk jei jums daugiau nei 30, turite gerai žinoti, ko norite ir kas jums patinka. Jei jūs dar miegate ant bendrabučio sofos, o ant jūsų spintos daugybė nuogų moterų plakatų, jūs greičiausiai dar nesate subrendęs. Bet juk jums jau daugiau nei 30!

5. Pasidaryti tatuiruotę. Nieko blogo, jei pasidarėte tatuiruotę jaunystėje. Tačiau jei įžengėte į ketvirtą dešimtį, pats laikas nustoti kvailioti.

6. Be saiko gerti. Žinoma, nieko baisaus, jei išgeriate tam tikromis progomis. Tačiau reguliarus ir dažnas alkoholio vartojimas jau yra laikomas alkoholizmu. Trisdešimtmetis – pats laikas pradėti apie tai galvoti ir savimi rūpintis.

7. Švaistyti pinigus. Dauguma turtingų vyrų yra turtingi, nes jie anksti pradėjo taupyti ir tinkamai investavo savo pinigus. Kiekvienas subrendęs vyras turėtų pasirūpinti finansiniu saugumu, tad jei dar nepradėjote taupyti, pats laikas pradėti.

8. Neturėti karjeros tikslų. Verta susirūpinti, jei jums daugiau nei trisdešimt ir jūs vis dar nežinote, ką norite veikti gyvenime. Pagalvokite, kokį darbą norėtumėte dirbti visą gyvenimą ir imkitės veiksmų.

9. Nesidomėti aktualijomis. Jaunimas – tai žmonės, kuriems 18-29 metai. Jei jums daugiau nei trisdešimt, galite pastebėti, kad aplinkiniai tikisi, kad į pasaulį žvelgsite kaip suaugęs.

10. Rengtis kaip paauglys. Kaip sakoma, sutinkame pagal rūbą. Tad turite visada atrodyti solidžiai, ne kaip gatvės vaikėzas, o kaip subrendęs vyras.

Comments are closed.