Ko nori moterys?

Jau nebekeista, kad moterys aktyviai dalyvauja politikoje, užima svarbius ir reikšmingus postus. Šiandien moterys yra stiprios, nepriklausomos ir žino, ko nori iš gyvenimo. Nepaisant to, joms vis dar patinka vyrai, šalia kurių jos gali jaustis saugios, mylimos ir gležnos.

Galbūt jūs manote, kad visi šie patarimai, kuriuos skaitysite, tik smulkmenos. Bet patikėkite, smulkmenos kartais gyvenime būna labai svarbios. Įgyvendinti šiuos septynis punktus neužima nei daug laiko, nei reikalauja daug pastangų. Tačiau jei šiuos dalykus pamiršite, ji jausis apleista ir nemylima. Jei moteris jaučiasi nemylima ir nereikalinga, ji pradeda priekabiauti, tampa irzli, o tai veda prie daug rimtesnių problemų. Pasistenkite, kad ji jaustųsi ypatinga, ir ji jums atsidėkos labiau nei galite įsivaizduoti.

1. Bučiuokite ją be priežasties. Aistringas bučinys moterims gali būti toks pat svarbus kaip ir seksas. Jei ją bučiuojate be jokios priežasties, jai suteikiate ne tik malonumą, bet ir parodote, kad ji žavinga, seksuali, mylima. Pabučiuokite moterį be jokios priežasties ir ji šypsosis jums visą dieną.

2. Šokite su ja. Jei iš daugelio kitų jūs išsirenkate ją ir pakviečiate šokiui, ji jaučiasi ypatinga. Deja, dauguma vyrų nemėgsta šokti. Na, jei jums nepatinka šokti, nebūtina lankytis naktiniuose klubuose, galite pašokdinti ją tiesiog namuose, kai išgirstate per radiją grojančią jos mėgstamą dainą.

3. Apsirenkite tinkamai. Moterims patinka neapsileidę vyrai, bet čia svarbiausi visai ne drabužiai. Pasirūpinęs savo apranga jūs parodysite jai, kad ji yra kažkas, dėl ko verta stengtis. Be to, tinkamai apsirengęs jausitės patrauklesnis – juk kitaip jaučiatės vilkėdamas kostiumą ir sportinius marškinėlius?

4. Skirkite jai dėmesio. Kai esate kartu, žiūrėkite į ją. Ir tik į ją. Pagal akių kontaktą moteris sprendžia, kiek ji patinka vyrui. Jei jūs nepalaikote su ja akių kontakto arba palaikote jį per trumpai, ji paprasčiausiai pamanys, kad jums nepatinka.

Parodykite, kad apie ją galvojate. Pavyzdžiui, paskambinkite jai, pavyzdžiui, per pietų pertrauką ar kai turite laisvą minutę. Žinoma, nebūkite įkyrus – jei per dieną nusiųsite 10 elektroninių laiškų ir dar 10 kartų paskambinsite, 11 kartą ji gali ir nebekelti telefono ragelio.

5. Prisiminkite svarbias datas. Gimtadienis ar kokia kita sukaktis – svarbiausios datos turi būti pažymėtos jūsų kalendoriuje, kad niekada jų nepamirštumėte. Dažniausiai moterys tiksliai prisimena su jūsų santykiais susijusias datas (pavyzdžiui, kada susipažinote, prisipažinote meilėje ir kitas vyrams nereikšmingas datas), tad jei pamiršite kurią nors iš šių svarbių datų, ji gali ne juokais nuliūsti.

6. Kartu imkitės kokios nors veiklos. Moterys nori praleisti laiką su vyru ir už miegamojo ribų. Nesijaudinkite, jums nebūtina kartu žiūrėti futbolo. Tačiau jei pjaunate žolę kieme, paprašykite jos padėti. Stenkitės prašyti jos pagalbos visada, kai tai tik įmanoma. Taip ji žinos, kad ja pasikliaujate ir norite, kad būtų šalia.

7. Pasiūlykite aplankyti jos šeimą. Moterims patinka, kai jai patinkantis vyras sutaria su jos draugais, bet ji tiesiog dievina, jei jam patinka būti su jos šeima. Juk moteris kurdama šeimą daugelį dalykų perima iš savo šeimos, ir jei vyrui patinka jos šeima, tuomet patiks ir tai, kokia ji bus žmona, namų židinio saugotoja.