Apie tuštutes ir ne tik

Sveiki mielieji. Džiaugiuosi sulaukusi dar vieno tinklaraščio įrašo iš DarniPora.lt svetainės lankytojos. Vardas pakeistas, o įrašas paliktas Jūsų teismui:

“Perskaičiau čia patalpintus kelis blogus ir nusprendžiau pati pasidalinti mintimis. Jau kurį laiką esu vieniša ir kad ir kaip norėčiau save apgauti vienatvė ir svajonės apie romantinius santykius mane kartais verčia elgtis beprotiškai. Susitikusi su vyrais, kurie galbūt net nėra man subalansuoti, pradedu statyti svajonių pilis ir iš karto bandau juos kuo stipriau prisirišti, o šie bėga nuo manęs kaip nuo maro. Atrodo nesu nei per daug neišvaizdi nei kokių didelių trūkumų turinti. Aišku, kaip ir kiekvienas mirtingasis nesu tobula, bet noriu meilės.

Kai kurie be antrosios pusės nepraleidžia nei kelių mėnesių, juos graibsto visi ir kviečia į pasimatymus, bet aš ne iš tų populiariųjų. Turiu eiti į kavinę ar klubą ir dėti daug pastangų, kad save parduočiau.

Jei esu apsirengusi kasdieniškai, niekada nesu gavusi komplimento. Niekas neužkalbina gatvėje ar nepakviečia šokti klube. Negi aš niekam nepatinku tokia, kokia esu? Ir vyrai rašo tik tada, kai į anketą susikeliu erotiškas nuotraukas arba tas, kuriose atrodau gerokai gražiau nei kasdienybėje – smarkiai pasidažiusi, su didesne iškirpte ir aukštakulniais.

Norėčiau, kad pamiltų mane, o ne gražų viršelį. Norėčiau nebijoti rytą atsikelti ir lovoje vartytis kartu be makiažo. O kai susidedu nuotraukas, kuriose atrodau kaip kasdieną, parašo tik paskutiniai liurbiai (atleiskit už išsireiškimą).

Tikriausiai dabar madingos tuštutės…

Esu turėjusi nemažai romantinių pasimatymų trukusių keliolika valandų, apsilankydavau ir pas žavius pasimatymų kavalierius namuose, bet nesileisdavau sugundoma ir neatsiduodavau. Bet kitą savaitę nebesulaukdavau skambučio. Atrodytų nuostabus bendravimas ir puikus tarpusavio supratimas. Daug juoko, viskas sklandžiai. Bet negi niekas neieško rimtų santykių arba manyje nemato potencialios merginos? Kodėl viskas gražiai pasibaigia neprasidėjus?…

Kartą išvis turėjau patirtį, kokios būna tik pasakose. Ėjau namo iš vakarėlio. Mano draugės jau buvo išėjusios, nes namuose jų laukė šeimyninis gyvenimas, o aš užsibuvau dėdama vilčių į vieną gerbėją, kuris pašokdinęs ir pavaišinęs gėrimu sėkmingai pasišalino. Nebuvo labai sėkmingas vakaras, todėl nusprendžiau prasieiti peščiomis ir pasigerinti sau nuotaiką bent pasivaikščiojimu po naktinį Vilnių. Man beeinant sustojo taksi ir jo keleivis pasisiūlė pavežti. Bevažiuojant jis įkalbino mane apsilankyti pas jį namuose (jie buvo visai netoli manųjų). Aš neatsispyriau, nes tiesiog širdis daužėsi, kaip norėjau nuotykio, žavaus vyro kompanijos ir jau mintyse svajojau, kaip eisim į pasimatymus ir kaip bus patogu, kad taip netoli vienas kito gyvename. Jis buvo išsilavinęs, gražus, turtingas ir tikras džentelmenas. Vaišino mane vynu, paskiau šokome. Plepėjome iki paryčių. Žinoma kvietė į savo lovą, bet įsiprašiau į svečių kambarį. Rytą gavau pusryčius. Paskiau pavežė tuos pora metrų iki namų ir pabučiavo į galvą. Buvo miela iki pirštų galų. Apsikeitėme kontaktais. Ir laukiau. Nieko – tyluma.

Kodėl taip atsitinka – niekas nežino. Kas jam nepatiko? Netiko? Gal rimtų pažinčių jis neieško? Bet kodėl tada tik tokie žmonės pasitaiko mano kelyje?… Galbūt todėl, kad esu per daug paprasta? O galbūt esu kažkoks moteriškos lyties brokas? Turiu defektą, kurio pati neidentifikuoju, bet visus vyrus tai atstumia?

Jau keturi metai ir du mėnesiai kaip neturiu rimtų santykių ir visi sutikti vyrai veikiau panašūs į klaidas ir gyvenimo pokštus. Ir netgi jie mane atstumia. Visos draugės mane palaiko, bet jaučiu jų gailesčio žvilgsnį nukryžiuojantį su žodžiu senmergė. O aš užvis labiausiai bijau likti viena.

Sandra”

Na komentaras čia taip pat galėtų būti platus – tiek pamokantis, tiek moralizuojantis, tiek užjaučiantis, bet visgi paliksiu tai mūsų lankytojams. O aš savo ruoštu priminsiu, kad drąsiai galite siųsti savo įrašus, kuriose galite papasakoti neįtikėtus atsitikimus, kaip tai padarė ši narė, arba pasidalinti savo mintimis ir patirtimi.

Laukiu istorijų! Labiausiai su laiminga pabaiga…

Kris

Comments are closed.