Apie tuštutes ir ne tik

Sveiki mielieji. Džiaugiuosi sulaukusi dar vieno tinklaraščio įrašo iš DarniPora.lt svetainės lankytojos. Vardas pakeistas, o įrašas paliktas Jūsų teismui:

“Perskaičiau čia patalpintus kelis blogus ir nusprendžiau pati pasidalinti mintimis. Jau kurį laiką esu vieniša ir kad ir kaip norėčiau save apgauti vienatvė ir svajonės apie romantinius santykius mane kartais verčia elgtis beprotiškai. Susitikusi su vyrais, kurie galbūt net nėra man subalansuoti, pradedu statyti svajonių pilis ir iš karto bandau juos kuo stipriau prisirišti, o šie bėga nuo manęs kaip nuo maro. Atrrodo nesu nei per daug neišvaizdi nei kokių didelių trūkumų turinti. Aišku, kaip ir kiekvienas mirtingasis nesu tobula, bet noriu meilės.

Kai kurie be antrosios pusės nepraleidžia nei kelių mėnesių, juos graibsto visi ir kviečia į pasimatymus, bet aš ne iš tų populiariųjų. Turiu eiti į kavinę ar klubą ir dėti daug pastangų, kad save parduočiau.

Jei esu apsirengusi kasdieniškai, niekada nesu gavusi komplimento. Niekas neužkalbina gatvėje ar nepakviečia šokti klube. Negi aš niekam nepatinku tokia, kokia esu? Ir vyrai rašo tik tada, kai į aanketą susikeliu erotiškas nuotraukas arba tas, kuriose atrodau gerokai gražiau nei kasdienybėje – smarkiai pasidažiusi, su didesne iškirpte ir aukštakulniais.

Norėčiau, kad pamiltų mane, o ne gražų viršelį. Norėčiau nebijoti rytą atsikelti ir lovoje vartytis kartu be makiažo. O kai susidedu nuotraukas, kur

riose atrodau kaip kasdieną, parašo tik paskutiniai liurbiai (atleiskit už išsireiškimą).

Tikriausiai dabar madingos tuštutės.

Esu turėjusi nemažai romantinių pasimatymų trukusių keliolika valandų, apsilankydavau ir pas žavius pasimatymų kavalierius namuose, bet nesileisdavau sugundoma ir neatsiduodavau. Bet kitą savaitę nebesulaukdavau skambučio. Atrodytų nuostabus bendravimas ir puikus tarpusavio supratimas. Daug juoko, viskas sklandžiai. Bet negi niekas neieško rimtų santykių arba manyje nemato potencialios merginos? Kodėl viskas gražiai pasibaigia neprasidėjus?.

Kartą išvis turėjau patirtį, kokios būna tik pasakose. Ėjau namo iš vakarėlio. Mano draugės jau buvo išėjusios, nes namuose jų laukė šeimyninis gyvenimas, o aš užsibuvau dėdama vilčių į vieną gerbėją, kuris pašokdinęs ir pavaišinęs gėrimu sėkmingai pasišalino. Nebuvo labai sėkmingas vakaras, todėl nusprendžiau prasieiti peščiomis ir pasigerinti sau nuotaiką bent pasivaikščiojimu po naktinį Vilnių. Man beeinant susstojo taksi ir jo keleivis pasisiūlė pavežti. Bevažiuojant jis įkalbino mane apsilankyti pas jį namuose (jie buvo visai netoli manųjų). Aš neatsispyriau, nes tiesiog širdis daužėsi, kaip norėjau nuotykio, žavaus vyro kompanijos ir jau mintyse svajojau, kaip eisim į pasimatymus ir kaip bus patogu, kad taip netoli vienas kito gyvename. Jis buvo išsilavinęs, gražus, turtingas ir tikras džentelmenas. Vaišino mane vynu, paskiau šokome. Plepėjome iki paryčių. Žinoma kvietė į savo lovą, bet įsiprašiau į svečių kambarį. Rytą gavau pusryčius. Paskiau pavežė tuos pora met

trų iki namų ir pabučiavo į galvą. Buvo miela iki pirštų galų. Apsikeitėme kontaktais. Ir laukiau. Nieko – tyluma.

Kodėl taip atsitinka – niekas nežino. Kas jam nepatiko? Netiko? Gal rimtų pažinčių jis neieško? Bet kodėl tada tik tokie žmonės pasitaiko mano kelyje?. Galbūt todėl, kad esu per daug paprasta? O galbūt esu kažkoks moteriškos lyties brokas? Turiu defektą, kurio pati neidentifikuoju, bet visus vyrus tai atstumia?

Jau keturi metai ir du mėnesiai kaip neturiu rimtų santykių ir visi sutikti vyrai veikiau panašūs į klaidas ir gyvenimo pokštus. Ir netgi jie mane atstumia. Visos draugės mane palaiko, bet jaučiu jų gailesčio žvilgsnį nukryžiuojantį su žodžiu senmergė. O aš užvis labiausiai bijau likti viena.

Sandra”

Na komentaras čia taip pat galėtų būti platus – tiek pamokantis, tiek moralizuojantis, tiek užjaučiantis, bet visgi paliksiu tai mūsų lankytojams. O aš savo ruoštu priminsiu, kad drąsiai galite siųsti savo įrašus, kuriose galite papasakoti neįtikėtus atsitikimus, kaip tai padarė ši narė, arba pasidalinti savo mintimis ir patirtimi.

Laukiu istorijų! Labiausiai su laiminga pabaiga.

Kris

28 thoughts on “Apie tuštutes ir ne tik”

 1. Man atrodo, tu esi is tu moteru, kurioms lemta likti vienisomis, aisku neisizeisk. Bet pradek megautis gyvenimu, kai esi viena, o ne kazko laukt

  Reply
 2. VYRAI GI MGSTA IRGI GERAI PRALEISTI LAIKĄ SU GERA KOMPANIJA, BET JIE IRGI RENKASI… IR PO VISOKIŲ MORALŲ – KAI VARGŠĖS MERGAITĖS RAUDA Į PAGALVĘ DĖL SUDAUŽYTOS ŠIRDIES, JIE STENGIASI KUO GREIČIAU PRIIMTI SPRENDIMĄ IR NESUTEIKTI ERDVĖS VILČIŲ DĖJIMUI. PATIKĖK, JEI VYRUI KRISI Į AKĮ, JIS TIKRAI PASKAMBINS.

  Reply
 3. Oho, ir nuo kada gi vyrai tokie aktyvūs diskusijose? Jūs čia neįskaitote vieno svarbaus dalyko – mergina rūstauja ant savęs, o ne ant vyrų. Aš ją pilnai suprantu. Negi patys nenorite tikrų jausmų? Iš to man kyla klausimas – kiek laiko būti vienišam dar skaitoma normalu, kad negauti vienišiaus/senberbio etiketės, kaip rašo Sandra?

  Reply
 4. “Bevažiuojant jis įkalbino mane apsilankyti pas jį namuose (jie buvo visai netoli manųjų). Aš neatsispyriau, nes tiesiog širdis daužėsi, kaip norėjau nuotykio, žavaus vyro kompanijos ir jau mintyse svajojau, kaip eisim į pasimatymus ir kaip bus patogu,” Prikolas. Sedu i belekoki sustojusi automobili ir svaigstu apie meile iki paskutinio atodusio. Nors norejau nuotykio.
  Kazkaip is tos serijos “vaziavau meslo su salyga, kad jo negavau”
  Visos tustutes, o as va tokia neprasta. Ir tokia neprasta, kad sedu i nepazistama automobili. Veliau, uzuot pati parejusi “tuos kelis zingsnius” namo, lieka miegoti svetaineje. Dzentelmenas nesugeba palydeti Damos namo.

  Reply
 5. Man ši išpažintis patiko visų pirma tuo, kad priminė daug kitų panašių gyvenime girdėtų skundų…
  Nemoralizuojant, bet:
  1. Kol bijosi likti viena, tol ir bus tau ant kaktos parašyta šita baimė. Kai kitas žiūri į tave tokiomis nuolankiomis veršelio akimis kaip į savo išvaduotoją iš visų baimių ir kompleksų, pasiryžęs įsikibti ir nepaleisti, tai norisi bėgti nuo jo neatsigręžiant. Žmonės visada stengiasi nebūti supančioti kito.
  2. Nereikia vadinti tuštutėmis moterų, kurios stengiasi būti gražios. Mano laikais tokios vadinosi ,,prisižiūrėjusios”. Jos gali būti lygiai tokios pačios vidumi, dvasingumu ir protu kaip ir tu, tik priedo prisižiūrėjusios. Vadinasi – išvaizdesnės ir labiau pastebimos. Vyrų akimis, manau, tai pliusas.
  3.Nuo kada kavinėse, klubuose ir netgi naktį gatvėse tikimasi sutikti vyrą rimtiems santykimas??? Na aišku – niekada nesakyk niekada, bet, spėju, tikimybė itin nedidelė. Net jeigu vyras vienišas ir ,,beveik rimtas”, kaip jam turi atrodyti moteris, naktį lipanti į mašiną? Šiąnakt į jo mašiną, ryt į kitą, po to į trečią, o gal čia moteris, kuri kasnakt svetimose mašinose būna?
  Akivaizdu, kad šįkart abiems reikėjo nuotykio, kuris ir negalėjo kitaip baigtis.
  4. Aišku, ima pavydas toms, kurios visur kviečiamos, populiarios, dėl kurių varžomasi… Bet dažnai tai yra kaukė. Dažnai tai vienkartinis dėmesys, kuris nieko bendro neturi su tikrąja gyvenimo laime. Tavo tikslas – sutikti savąjį žmogų. Būk protinga. Negriebk bet kurio, lyg tai būtų paskutinis vyras, likęs žemėje. Rinkis iš tų, kurie tau tinka ir patinka. Mažiau nepamatuotų iliuzijų. Ir viskas su laiku bus gerai.
  Tikrai nuoširdžiai linkiu sėkmės.

  Reply
 6. Tik dabar pamačiau išspausdintą savo istoriją. Komentarų panašių ir tikėjausi. Galbūt labiausiai vertingi Ugnelės patarimai. Žinau, kad tikėtis klube sutikti kažką rimto kvaila, bet kur gi slepaisi tie išrinktieji? Namie prie kompiuterių?

  P.S. O dėl sėdimo (cia tas draugas kuris neturi pinigeliu paskambinti rašė) – kartais iš nevilties, jaunystės ilgesio, pakvaišimo padarai žmogus kažką beprotiško visa širdimi jausdamas, kad turi tai padaryti. Bet aš tikrai įsėsusi į jo mašiną negalvojau, kad kad jis taip elgiasi su visomis, kad visas su taksi vežasi pas save. Aš galvojau, kad jis ssustojo, nes jam patikau. O aš įlipau, nes jis man patiko. (na čia taip buitiškai labai pasakius)

  Reply
 7. “kartais iš nevilties, jaunystės ilgesio, pakvaišimo padarai žmogus kažką beprotiško”
  Baidares sraunia upe, parasutas, kopimas i kalnus ir tt.
  “Bet aš tikrai įsėsusi į jo mašiną negalvojau, kad kad jis taip elgiasi su visomis, kad visas su taksi vežasi pas save.”
  nera cia ka pridurti:
  “Net jeigu vyras vienišas ir ,,beveik rimtas”, kaip jam turi atrodyti moteris, naktį lipanti į mašiną? Šiąnakt į jo mašiną, ryt į kitą, po to į trečią, o gal čia moteris, kuri kasnakt svetimose mašinose būna?”
  “Jau keturi metai ir du mėnesiai kaip neturiu rimtų santykių ir visi sutikti vyrai veikiau panašūs į klaidas ir gyvenimo pokštus.” Pirmiausia savyje klaidu ieskok uzuot kitus vertinus.

  Reply
 8. “Net jeigu vyras vienišas ir ,,beveik rimtas”, kaip jam turi atrodyti moteris, naktį lipanti į mašiną? Šiąnakt į jo mašiną, ryt į kitą, po to į trečią, o gal čia moteris, kuri kasnakt svetimose mašinose būna?”

  Kaip jis gali vertinti? Vienas sakys nerimta, o kitas pamatys vidų ir pasakys, tai likimas. Aš laukiu to, kuris pagalvotų, kad tai likimas…

  Reply
 9. Niekas neabejoja, kad esi grazi. Taciau nera idealiu zmoniu. Isiklausyk ka tu pati rasai:”Ir netgi jie mane atstumia”
  Tokia tavo kaina “bet visus vyrus tai atstumia?”
  Pati klausi ir pati nenori girdeti.

  As tau kaip vyras pasakysiu. Vidurnakti nebent bedos istikta girdeciau kalbant is sirdies. Susimasciau ar as tikrai noreciau veztis i namus moteri kuria pazistu “15min”. Bala nemate. Pamatyti tos moters vidu, per pirma nakti? Manau dauguma vyru net nepatiketu moterimi kuri sitaip iseda i automobili.
  “Aš laukiu to, kuris pagalvotų, kad tai likimas…”
  Tavo likimas priklauso nuo tavo kelio kertancio taksi. Turetu tikti ir troleibusas. Nepriklausomai kas juo vaziuoja. Burtazodis “tavo grazus vidus”. Tiesa pasakius “girdziu”, kad nebesvarbu kas pasakys.

  Priimk Ugneles sugaista laika, sutaupysi savaji.

  Reply
 10. kol turesi tiksla “sumedzioti” ji kuo greiciau, tikrai nerasi, nes tavo tikslas pagauti gerai matomas. net pati nepastebi, kaip tavo tikslas verziasi i virsu. O mes vyrai irgi zinome, kaip jauciasi moterys po keliu susitikimu nutraukus santykius…taigi jei matau, kad gal nesu uztikrintas 100% begu nuo tokios, kad nebutu nuoskaudu, priekaistu… O kai nekreipi i nieka demesio, esi linksma, atsipalidavusi, tikrai gali sudominti

  Reply
 11. Va va Savas74 prielaida man gana logiška, bet visgi, jei bėgs jie visada, tai gali nutraukti santykius su moterimi, kuri gali visai tikti tolimesniam gyvenimui ir bendrai ateičiai, dėl to, kad jis nėra tikras? Pažįstu nemažai porų, kurie dėl santykių dvejojo, bet vistiek jų nenutraukė, o dabar laimingai susituokę…

  Reply
 12. Na nzn.. liudna.. bet tokie zmones niekada netures antru pusiu.. na gal tures metus du, po to atsibos ir pabegs.. kai ismoksi jaustis pilnavertiskai ir bunant vienai, tai tada gal..

  o pigi preke niekam neidomi, dazniausiai pagalvoji kad su broku 🙂

  Reply
 13. Nenusimink,vistiek sutiksi savo antra pusele.. Man panasiai… as sulaukiu demesio,bet ne is tu vaikinu is ,kuriu noreciau… tdl ir esu viena.. Gal todel vis isileidziu savo buvusi kai jis pasibeldzia i mano duris,nors po nuostabaus vakaro jis net neparaso, bet zinau,kad pati kalta esu… visi vaikinai man tik ir zarsto komplimentus, bet man vis kas nepatinka juosia…manau man tai atligis,kad iskaudinau zmogu ,kuris mylejo mane,bet as neprarandu vilties,kad atsiras mao vienintelis.. gal ir naiviai skamba,bet… Pabandyk atkreipti demesi i tuos vaikinus,kurie salia taves ir neuzsikelk dideliukriteriju, naudokis progomis kol sustiksi savo pusele..

  Reply
 14. Sveikute, panasiai yra ir man, tik manes vengia del to, kad turiu dukryte. Sunku atrasti rimta zmoguti, o taip noriu seimos…

  Reply
 15. visos (gražios vidumi ir isore, grazios tik vidumi arba grazios tik isore (gražios blogos mergaites)) tikimes grazios ir laimingos santykių pabaigos. naktį į sustojusi nepazystamojo automobili neliptau tai jau tikrai, o tuo labiau kai namai cia pat.Sandrai kaip ir sau pasakysiu gana grauztis, kankinti save del vyru, kurie po gražaus susitikimo, gražiai namo isleide, net nemegina palaikyti pokalbio. jau geriau jie iskart susitikimo metu pareikstu, kad nedeti jokiu vilciu, kad po to nesikankinti.
  zinojimas kokia yra lietuvos gydentoju demografine statistika pagal lyti (vyru daug maziau nei moteru), moteru reprodukcinis amzius, branda yra mums moterims kaip peilis, kuris pjauna mus vis astriau su kiekvienu nepavykusiu bandymu kurti santykius su zmogumi, kuris oatiko, bet jam nepatikom. todel pirmutine reakcija yra kaltinti vyrus,kurie abejoja ar nori rimtu santykiu, ar tas zmogus, kurio ieskojo, bei nemoka pasakyti tiesos ir kuria iliuzijas. po dar keliu nepavykusiu susitikimu su patinkanciu zmogumi, seka saves kaltinimo, ieskojimo kas negerai manyje reakcija. kas svarbiausia, suradus atsakyma kas gali nepatikti manyje ir ko paciai reikia, tai pasistengti ieskoti sprendimu budu – ar taisyti klaidas, ar jas vel daryti arba pasistengti suvokti, kad gal viskas su manim gerai, nesu kaip laisko autore raso “tustute”, tik gal reikia pailseti, pasukti noru laiva kitu kampu, arba gal ne i tuos vaikinus lygiuojames, ir nerutinaisutikta grazu vyra reikia vertinti kaip potencialu gyvenimo partneri, gal jis tinkamas i paprastu draugu rata.

  Reply
 16. atsiprasau uz padarytas rasybos klaidas :)ir bandau jas istaisyti
  ” nebūtinai sutikta grazu vyra reikia vertinti kaip potencialu gyvenimo partneri, gal jis tinkamas i paprastu draugu rata”
  beje kai kas rase, kad galbut tokioms moterims lemta likti vienisoms. tad atsakau, ateis ir i musu kiema svente, gal net greiciau nei isivaizduojama kitu akimis ir gal but visai netiketai nelauktai.

  Reply
 17. Viskas akivaizdu pernelyg vertini save…..(AROGANCIJA)….. ir visiskai nevertini tu vyru su kuriais susitikdavai….Kaip nebegti no tokios?!!!!!!Kol neismoksi teigemai vertinti savo gyvenime tai ka tu vadini “”liurbiais”” ir buti uz jos diekinga busi viena ,be tau skirto liurbio…..;0)…..

  Reply
 18. keli metai tik viena? o ka daryti jei tarkime as visa gyvenima viena ir net vilciu nera ka nors sutikt, nes niekas demesio nekreipia. apie ejima i kavines, sokius, tai net zemintis neketinu, ir sienu nenoriu ramstyti. va cia tai sunku. bet aisku, pripranti ir viskas. juokinga skaityti kai vienoms metai kiti yra tragedija.

  o siaip tai siais laikais sekso kultas isaukstintas, ir jei nesi panasi i “prostitute”, susipazinti maziau sansu.

  Reply
 19. Na ką aš galiu pasakyti… Aš irgi ilgą laiką viena esu, tačiau išmokau gyventi ir būti su pačia savimi. Iš pat pradžių laižiausi žaizdas po išsiskyrimo, paskui pradėjau mėgautis savo draugija ir šiaip labai daug ką nuveikiau. Tačiau, kaip bebūtų, žmogus pats sau yra nepakankamas, todėl pradedu jausti, jog trūksta kokio nors mielo padarėlio mano gyvenime (čia apie vyriškos giminės homo sapiens kalbu :)) Vienok blogiausias vaizdas yra, kai tenka pastebėti tas užsifrustravusias vienišes, kur žūtbūt reikia “ženicho”. Daug gerų patarimų čia skambėjo, todėl galbūt pasikartosiu: Sandra, atsipalaiduok ir mėgaukis gyvenimu. Didžiausia klaida – tai gyventi atidėtą gyvenimą, kai vis save bandai įtikinti, jog kai nutiks tas ar anas, vat tada tai jau bus laimė. Kitas žmogus tau jos nesuteiks, neuždėk atsakomybės kitam žmogui už savo laimę, nes tai vidinė būsena, kurią pirmiausia turi atrasti pati savyje, nesvarbu, ar viena esi, ar su padarėliu. Taip kad baik šlifuoti tuos klubus (nebent eini su kitu tikslu, nei susirasti vyrą iki grabo lentos) ir ieškok savirealizacijos kitur. O tuštutės irgi žmonės 😀 Jos, beje, labai gudrios tam tikrais klausimais, taip kad kas neturi įgimto moteriško gudrumo, gali iš jų daug ko pasimokyti. Sėkmės!

  Reply

Leave a Comment