Ar tikrai vyrams labiau patinka liesos?

Šiandien norėčiau su Jumis padiskutuoti mums, merginoms, vis ramybės neduodančia tema – svorio tema. Amžinas priešas – veidrodis ir klausimas sau “ar aš ne per stora?”. Oi koks baisus celiulitas! Krūtinė kaip lenta, kojos kaip kaladės, o pilvas kaip balionas ir t.t. Kuriai nekyla tokių ir panašių savęs nemylėjimo priepuolių? Kiek žinau, kartais kyla visoms.

Tai visgi ar mūsų trūkumai tokie svarbūs? Ar vyrams iš tiesų patinka tik tobulos figūros moterys? Jaučiuosi gana kompetentinga diskutuoti šia tema, nes pačiai teko pabūti tiek storesniųjų, tiek liesesniųjų pusėje. Kažkada svėriau daugokai ir buvau gan apvalutė. Po to ne dietos, bet sunkūs išgyvenimai nusinešė tiek svorio, kad šiuo metu sveriu 14 kg mažiau nei mano kažkada pasiektas maksimumas.

Kaip reaguoja vyrai į apkūnesnę merginą? Dažnai priklauso nuo amžiaus – tolerancijos mastas tiesiogiai proporcingas vyro amžiui. Žinau, nes anksčiau susilaukdavau daugiau dėmesio iš vyresnių nei iš bendraamžių. Bet šiaip jau kažkoks iškreiptas žmonių požiūris. Yra toks visiems girdėtas kūno masės indeksas (KMI), pagal kurį nustatoma, ar žmogus turi antsvorio. Bet matyt manekenės bei TV ekranų gražuolės kažką apvertė vyrų galvose ir dailios figūros paslaptimi tapo… liesumas. Aš nemeluoju – dažnai gražia laikoma ta moteris, kuri pagal medicininį įvertinimą sveria per mažai ir tai kelia grėsmę jos sveikatai. O normali moteriška figūra suvokiama kaip antsvoris! Vyrai, ar aš teisi? Ar, pavyzdžiui, 175 cm ir 70 kg svorio mergina Jums atrodo graži ar galėtų būti lieknesnė? 

Taigi nieko paguodžiančio, merginos, nepasakysiu… Dabar, kai neturiu apetito, vyrai kviečia į pasimatymus gal dvigubai dažniau. Na ir kas, kad anksčiau labiau mėgavausi gyvenimu ir jo malonumais (tarp jų ir maistu) su kaitresne ugnele…

Comments are closed.