Ar tikrai vyrams labiau patinka liesos?

Šiandien norėčiau su Jumis padiskutuoti mums, merginoms, vis ramybės neduodančia tema – svorio tema. Amžinas priešas – veidrodis ir klausimas sau “ar aš ne per stora?”. Oi koks baisus celiulitas! Krūtinė kaip lenta, kojos kaip kaladės, o pilvas kaip balionas ir t.t. Kuriai nekyla tokių ir panašių savęs nemylėjimo priepuolių? Kiek žinau, kartais kyla visoms.

Tai visgi ar mūsų trūkumai tokie svarbūs? Ar vyrams iš tiesų patinka tik tobulos figūros moterys? Jaučiuosi gana kompetentinga diskutuoti šia tema, nes pačiai teko pabūti tiek storesniųjų, tie ek liesesniųjų pusėje. Kažkada svėriau daugokai ir buvau gan apvalutė. Po to ne dietos, bet sunkūs išgyvenimai nusinešė tiek svorio, kad šiuo metu sveriu 14 kg mažiau nei mano kažkada pasiektas maksimumas.

Kaip reaguoja vyrai į apkūnesnę merginą? Dažnai priklauso nuo amžiaus – tolerancijos mastas tiesiogiai proporcingas vyro amžiui. Žinau, nes anksčiau susilaukdavau daugiau dėmesio iš vyresnių nei iš bendraamžių. Bet šiaip jau kažkoks iškreiptas žmonių požiūris. Yra toks visiems girdėtas kūno masės indeksas (KMI), pagal kurį nustatoma, ar žmogus turi antsvorio. Bet matyt manekenės bei TV ekranų gražuolės kažką apvertė vyrų galvose ir dailios figūros paslaptimi tapo. liesumas. Aš nemeluoju – dažnai gražia laikoma ta moteris, kuri pagal medicininį įvertinimą sveria per mažai ir tai kelia grėsmę jos sveikatai. O normali moteriška figūra suvokiama kaip antsvoris! Vyrai, ar 

 aš teisi? Ar, pavyzdžiui, 175 cm ir 70 kg svorio mergina Jums atrodo graži ar galėtų būti lieknesnė? 

Taigi nieko paguodžiančio, merginos, nepasakysiu. Dabar, kai neturiu apetito, vyrai kviečia į pasimatymus gal dvigubai dažniau. Na ir kas, kad anksčiau labiau mėgavausi gyvenimu ir jo malonumais (tarp jų ir maistu) su kaitresne ugnele.

39 thoughts on “Ar tikrai vyrams labiau patinka liesos?”

 1. nenumanau, kaip vien iš skaičių spręsti, ar tokio ūgio ir tokio svorio moteris liesa, ar stora.
  o dėl patikimo – sako vyrai ne šunys, ant kaulų nepuola. bet juk mieliau yra gebėti apsikabinti damą, o ne vien ranką ant jos klubų uždėti. aš nedickas, tad man ir damos mielesnės kūdesnės. bet, kaip gyvenime būna, imi ir įsimyli tokią, kuri nelabai atitinka susikurtus grožio standartus (neneigsiu, tv įtakos tiems standartams turi). ir įsimylėjus jautiesi puikiai 🙂
  na, kol meilė nepraeina…

  Reply
 2. Rokai, o as cia toki klausima “ne i tema” tau uzduosiu: ar tiesa, kad vyrai labai daznai myli stipriai (gal net stipriau, nei moterys), bet… trumpai..?
  Pavadinkin si klausima replika i paskutini sakini 🙂

  Reply
 3. Na o apie grozio standartus… Nemanau, kad galima taip apsoliutinti, nes tikrai pazistu nemazai vyru, kuriems patinka putlesnes moterys ir merginos. Tad gal svarbu ne pacios proporcijos, o tai, kaip kunas priziurimas ir puoselejamas. Ir – kas jo viduje.

  Reply
 4. cia pasisakyt kaip ir reiketu daugiau vyrams apie merginu patikima ar nepatikima jiems 🙂
  bet is kitos puses ar nebus taip kad lieknesne mergina (ko gero velgi veikiama tu paciu standartu) jauciasi labiau pasitikinti savimi ir labiau uztikrinta tuo, kad jai pasiseks patraukti vyru demesi, todel vyrams ji naturaliai atrodo patrauklesne, nes visuomet smagiau bendraut su savo verte jaucianciu zmogum nei su kompleksu (tegu ir isikalbetu) maiseliu..

  Reply
 5. Jolita, turiu tau pritarti. Turiu tokiu draugiu – fantastiskos merginos, iniciatyvios, veiklios, protingos, zavios. Regis, viskas, ko reikia. tiesa – kiek apvalesnes. Siukstu nesakau, kad storos! Ir kai kalba pradeda eiti apie vaziavimus prie juru/ezeru/upiu, apie bendrus draugu vakarelius pirtyse ir baseinuose, jos kaip mat uzsiblokuoja. Ir sakyk ka nori – jokie argumentai neveikia. Nors pati, budama is tu lieknesniu, tikrai daznai noreciau buti ju vietoje vien del tu spindinciu akiu (visais tais atvejais, kai nera “gresmes” demonstruoti savo neva netobula kuna). Taigi pagrindinis standartas, kurio reiketu mokytis ir taikyti,- ismokti pasitiketi savimi tokia, kokia esi.

  Reply
 6. Monika, galim kalbėti be galo apie tai, kad svarbu, kas kūno viduje, bet dažniausiai į pirmą pasimatymą kviečiama išorė, o jau po to žiūrima vidun 😉

  O dėl kompleksų tai turiu pasakyti, kad jie iš niekur neatsiranda. Ar nepastebėjai, kokios replikos nuvilnydavo klasiokų ar grupiokų kompanijose, kai nusirengdavo apkūnesnė mergina..? Su amžiumi, žinoma, tiek vyrai išauga iš tokio elgesio (bent jau dauguma), tiek moterys turėtų atsikratyti tokių kompleksų. Deja, jaunystės psichologinės traumos daugelį taip ir persekioja visą gyvenimą.

  Reply
 7. Jolita, sutinku su tavimi. Tik kodėl žmonės, turintys kompleksų visada kaltinami patys, kad juos įsivarė? Juk dažnai aplinka smarkiai prisideda prie jų įgijimo.

  Reply
 8. Tiesa, is niekur jokie kompleksai nekyla. Bet taip noretusi kartais apdeti draugems patiketi, kad joms nera ko nerimauti 🙂 bet mes, moterys, tokios nepasitikincios paprastai..

  Reply
 9. Kviečiu tave, Agne, į pasimatymą. Pasistengsiu, kad “kairesne ugnele vėl mėgautumeisi gyvenimu ir jo malonumais”. Man tai tas pats, kad vietoj 90x60x90 po gyvenimo malonumų būsi 91x61x91.

  Reply
 10. Monika, bet jeigu sąžiningai, ar pati neturi kompleksų? Man rodos kiekvienas žmogus turi daugiau ar mažiau 😉 Draugėse nematom trūkumų, bet savyje…

  Reply
 11. as konkreciai turiu savo patirties siuo klausimu…ir galiu pasakyti, kad kai man pavyko atsikratyti dalies savo kuno svorio, tai kazkaip pradejo pastebeti tie, kurie anksciau nepastebedavo. o as nepasikeiciau…tik mano isvaizda. ir galim kalbeti kiek norim, kad svarbu zmogaus vidus, jo vertybs ir visa kita…bet faktas, kad i zmogaus vidu prades ziureti tik tada, kai isore labiau atitiks nustatytus standartus.

  Reply
 12. o, pasirodo ir klausimų čia sulaukiau, ale pražioplinau laiku atsakyti…
  @Monika,
  negaliu atsakyti už visus vyrus, kaip jie myli. nes mes (tokie paprasti), esame skirtingi (socialine, kultūrine ir kitomis prasmėmis). jei kalbėti apie fiziologiją, tai taip, mes vienodi, mes “apie tai” daug galvojam ir t.t.
  bet ar mylim greitai ir karštai visi? nežinau. aš įsimyliu, t.y., susižaviu, greitai. kasdien – po kelis kartus (tai priklauso nuo gatvėje pamatytų merginų kiekio). bet realiai į širdį įsileidžiu ne iškart. mano širdis – ne tvarto vartai, vietos visoms neužteks… 😀 tačiau ir iš jos išleidžiu sunkiai, skausmingai…
  man tinka posakis “meilė trunka trejus metus” – bet ne dėl tokio pavadinimo knygos (kadais pats ją esu apžvelgęs skaityta.lt), o dėl kitų priežasčių. na nutinka taip ir nors tu ką… 🙂
  ai, bet čia juk apie grožį kalba buvo. tai apibendrinus jau išsakytas komentatorių mintis aišku, kad taisyklė “pagal išvaizdą sutinka, pagal protą palydi” tinka ir moterų/vyrų santykių pradžiai…
  negaliu nepacituoti internetinio folkloro:
  “protingas vyras ves gražią moterį, nes atsiras kitas protingas vyras, kuris ją nuvilios”… 🙂

  Reply
 13. Agne, aisku, kad turiu 🙂 tik siuokart kalbejomes apie svori, tai ir pasidalinau patirtimi apie tai, ka pastebejau susijusio butent su sia tema. Ir tai, ka pasakiau, jokiu budu nebuvo kritika mano draugems, ar priekaistas, kaip jos nemoka su kuo nors susitaikyti. Nes kitose srityse lygiai taip pat nepriimu kitu patarimu, nes juk keichiames tik tuomet, kai patys patikim, kad jau reikia, o ne kai kiti be paliovos ikalbineja…

  Reply
 14. Oho, Rokai! Ganetinai ilgai ir issamus atsakymas susikurpe! 😉 na o treji metai kazkokie prakeikti, matyt.. labai daug kam tai tampa lemiama santykiu riba.

  Reply
 15. Aš ir iš tų apvaliųjų…gal dar net per apvali.Bet baisiausia, kad ne vyrams noriu patikt, o pačiai sau…
  ir kaip tai nėra-pykstu pati ir tik ant savęs…

  Reply
 16. Kuo toliau, tuo labiau noriu pilvo šokių!!! 🙂
  Ten liesoms apskritai nėra kas veikti, nes pats grožis – kai yra kam (riebalams) ant kūno kratytis ir banguoti…
  Eikite šokti, visos apvaliosios ir storulės, išmoksite gražiai judėti. Man atrodo, kad tiems, kuriems svarbiausia išvaizda, labiau kliūva ne storumas, o nerangumas

  Reply
 17. Baisūs dalykai dedasi….:)) Kai buvau dvidešimties, negalėjau atplėšti akių nuo pilnų moterų.. Kuo daugiau krūtinės, šlaunų, užpakaliuko.. Daug moters, daug kūno.. O nuo trisdešimt trijų… Pastebėjau pirmus požymius, kad vis dažniau atsisuku ir nužvelgiu jaunas, lieknas paneles. Mažai moters, daug sielos?(truputį erzinu Jus) Tolerancija? Kokia tolerancija? Čia taip paprasta. Visoje santykių su moterimi paletėje kūnas nesvarbu, išskyrus vieną… Kol nereikia su Ja Mylėtis… Čia neprigudrausi…:) Nestovi man ant Tavęs ir viskas. Kad ir iš kurio galo vardinčiau Tavo dorybes ir sielos užmojų galybę, jis turi savo nepermaldaujamą nuomonę..:)) Kad ir kokias mirtinas nuodėmes bandžiau Tavyje surasti, kad ir kaip stengiausi Tavęs nepastebėti.. Vos sutikęs turiu pritūpti, nes kelnių užtrauktukas gali neišlaikyti..:)) Kažkas viduje keičiasi. Visai nelauktai, neprašytai. Galiu tik stebėti. Ir rinktis – meluoti sau ar ne. O gal jaustis kaltam? Čia moterys turėtų palinksėti.:)

  Reply
 18. Aš matyt kažko nesuprantu, bet man seksas ir išvaizda nelabai susiję dalykai. Visai ne grožyje lovos žaidimų kokybė 😉

  Reply
 19. As irgi nesu tikra, kad supratau, bet supratau, kaip meniska (tikrai patiko!) paaiskinima, kad buna sutinka mergina ir ji PATINKA, o kodel si konkreti patinka i jokias taisykles netelpa. Tiesiog taip yra, kad kazkuri konkreti patinka:)

  Reply
 20. O kokiom dar padėtim, Agne, nesinaudotum ieškodama antrosios pusės? Kol kas žinau tik vieną – tarnybinę. Negi tu Navaičiui prisiekei “ištikimybe”, pasirašydama darbuotojos etikos taisykles, kad neisi į pasimatymus su darnios poros lankytojais? Jeigu ne, tai kodėl tik ačiū?

  Reply
 21. aš taip pat priklausau apkūnių kategorijai,bet faktas tas kad vyrams lieknos draugės yra kaip papuošalas pasirodyti prieš draugus…ką pasakytų draugai,kai šalia “kataloginio” vaikinuko vos ne “bambalis su kojytėmis”….žinoma kad tikrai nieko paguodžiančio,o kad ta “manekenė” vos prasižiojusi spėja nuvelti kokią nesamonę,ilgai vaikinas to neištvers…o ir vyresnio amžiaus ypač verslininkai itin vertina lieknutes jaunas paneles,nes tai yra įvaizdžio dalis.Labai ydomu kas vyrams maloniau ar švelnus kūnas ar išsikišę šonkauliukai?

  Reply
 22. Vilma, paskaičiau Jūsų žodžius ir susimąsčiau. O kam mums tie kataloginiai vyrai? Ar mums jie reikalingi? Kaip jie elgsis su savo moterimis, jei jos pastorės, pagimdžiusios jiems vaikus? Ar susiras lieknesnę meilužę? Manau, kad mums to nereika…

  Reply
 23. Agne, bent jau normalios tvarkingos išvaizdos vyriškis jau panašus į kataloginį,jei dar prisižiūri,pasportuoja tai jau tikrai ne putlučių moterų antroji puselė…..aš noriu pasakyti,ar tikrai tos merginos niekas nepastebėjo,ar tikrai dėl jos niekas nedūsauja….aš manau kad vaikinams Tavo draugė yra perdaug protinga moteris,perstipri amenybė…..nu gal ir dūsautojai nėra tokie atkaklūs…juk visoms mums reikia kad mus “užkariautų”

  Reply
 24. Man atrodo, kad as per stora, bet drauge paklause, kas sake? as atsakiau: as pati taip manau… Iseina, kad tai yra tavo
  pacios poziurio problema, nes draugams vyrams mano kompleksija neuzkliuva, net sako komplimentus del moteriskos figuros. Pati visada maniau, kad yra tam tikro fizinio tipo vyras,kuris yra tavo skonio. Bet gyvenimas daznai labai pajuokauja… Tai kur tas skonis ?

  Reply
 25. Galiu pasakyti,jog tikrai ne visiems vyrams patika liesos. Draugės vyras gudėsi-“atiduočiau puse santuokos metų,kad žmona nustotų laikytis visų dietų,vėl būtų tokia kaip anksčiau-apvaliais klūbais,gundančiu pilvuku ir linksma,nes būtent tokią aš ją pamilau…”vadinasi jam trūksta tos anktstenės linksmos apvalainikės…nes kiek mes besilaikytume dietų,visada būsim nepatenkintos…o čia jau kur kas didesnė problema nei viršvoris…

  Reply
 26. Aišku,kad traukia lieknos-tai sveikatos požymis(tiek fizinės,tiek dvasinės).Būna ir stambaus sudėjimo merginų.Galų gale juk renkamės visumą-fizinio kūno,ir dvasinių savybių.Tik pirminis vertinimas vyksta akimis… 🙂

  Reply
 27. Kazkaip keistai cia komentuojat daugelis…Geriausias posakis yra :”Pagal grozi sutinka, pagal prota palydi”. Jei su tusciagalve grazuole nera apie ka kalbet,tai kiek ilgai gali trukt tokie santykiai??? Pries gimdyma as pati sveriau 55kg ir tikrai daug demesio teko sulaukt is vaikinu…bet TIKRAI ne del figuros!!! Studijos universitete,originalus pasirodymas per paskaitas ir t.t. daug ka pasako, daug ka duoda zmogui… ir tokie komplimentai kaip “TU ESI GRAZI” man visiskai nieko nesako!!! Konkretizuok -kur?;)
  Sekmes visoms, nepasitikincioms savimi! P.S. po gimdymo uzsilike yra 5kg, bet nei man, nei mano vyrui jie visiskai nemaiso:)))

  Reply
 28. Xa bx patinka kudos bet nekaulai rahitas ;D O jai stambesne tj ir neblogai jai stambesne bet ne stora kj wiskas susiderina kojos uzpakaliukas ir wiskas kas lieka ;D wnzdz lb storos niekam nepatinka ir esme yra tame kad ir kokia butu turi but prisiziurejus sawe

  Reply
 29. na ka pasakysiu savo nuomone man yra 18 metu . ugis 175 sveriu 70 bet nesijauciu sau grazi sportuoju jau 7 metus lengvajaj atletika .. o dietom sawe alinu nuo 10 metu.. nesutinku su tuo jog vyrams patinka stambesnes seniau sveriau 85 , dabbar po truputy derinu maista nors pagundu buna… bet patariu buti protingesnems nei as esu panelems ir saves nealinti.. tai yra skauminga ir sunku ;/

  Reply
 30. Man dvylika metų. Mano ūgis-175cm, svoris-58. Aš sau atrodau storoka. Sportuoju namuose, dietų nesilaikau, bet norėčiau. Noriu būti kaip modelis 🙂

  Reply
 31. Kai pradejau gyventi su vyru sveriau 75 kg ir jam atrodziau sexy,dievino mane :),po 2 metu kazkaip be dideliu pastangu mano svoris krito iki 58 ir ka,vyrui tai labai patiko,dar po keliu metu gime dukryte ir priaugau svorio,jau trys metai sveriu apie 70,ir patikekit nebesijauciu grazi,ir vyrui manau neatrodau patraukli,nors gink dieve jis to man nesako,bet matau kaip nuseka akimis tikrai liekna mergina,taigi kol vyrai turi aistros viskas ok,gali but ir apkunesne,bet kai aistra dingsta vyrams atrodai,nepatraukli komleksuojanti bjaurybe,:(

  Reply

Leave a Comment