Anticeliulitinė dieta

Anticeliulitinė dieta prasideda nuo to, kad reikia pamiršti traškučius, pyragėlius ir dešrainius. Žinoma, jeigu jūs norite atsikratyti “apelsino žievelės”. Nors celiulitas vargina ir apkūnias, ir lieknas moteris, vis dėlto turinčioms antsvorio ši problema opesnė. Tačiau nereikia pulti į kraštutinumus ir pradėti laikytis pernelyg griežtos dietos – greitai lieknėdama prarasite raumeninio audinio ir nelygumai bus dar ryškesni. Svarbiausia – subalansuota mityba.

Anticeliulitinė dieta: rekomenduojami produktai

Galite iki soties mėgautis produktais, kuriuose gausu ląstelienos (pupelėmis, lęšiais, vaisiais, daržovėmis, juoda duona, makaronais, spagečiais, rudaisiais ryžiais); liesa mėsa (vištiena ir kalakutiena), taip pat kepta žuvimi.

Į kasdieninį racioną galima įtraukti liesą jogurtą ir pieną (bet saikingą kiekį), taip pat moliūginius, riešutus ir saulėgrąžas – tai sveikatai naudingų riebalų šaltinis.

Stenkitės valgyti natūralų, kuo paprasčiau paruoštą maistą, tai yra ne jūsų įprastą sumuštinį pusryčiams.

Anticeliulitinė dieta: draudžiami produktai

Valytų produktų, pavyzdžiui, rafinuoto cukraus, baltos duonos, baltųjų ryžių ir vermišelių, taip pat riebios mėsos ir produktų, kuriuose gausu hidrogenizuotų riebalų, pavyzdžiui, tortų ir kepinių, saugokitės kaip maro.

“Sveikuose produktuose” paprastai gausu ląstelienos arba jie yra diuretikai (padeda iš organizmo pašalinti skysčių perteklių), tai yra padeda pašalinti toksinus. O “nesveiki produktai” paprasčiausiai sulaiko toksinus organizme.