Turite vaikiną? Nebūkite tikra, kad taip mano ir jis…

Jei su jums patinkančiu vaikinu buvote keliuose pasimatymuose ir manote, kad esate jo mergina, tai dar nereiškia, kad iš tiesų taip ir yra. Deja, kai kurie vaikinai yra linkę mėgautis santykių privalumais, tačiau vengia bet kokių įsipareigojimų. Pateikiame 6 ženklus, kad susitikinėjate būtent su tokiu vaikinu.

1. Jis nenori pakeisti savo statuso socialiniuose tinkluose. Jūs kartus praleidžiate šešias naktis iš septynių ir jis jus vadina jo gyvenimo meile, tačiau socialiniuose tinkluose jis vis dar nurodo, kad yra vienišas. Žinoma, tai nėra svarbiausias dalykas jūsų santykiuose, tačiau atidžiai stebėkite jo elgesį. Jei jo paprašysite pasikeisti santykių statusą, greičiausiai jis jums atkirs, kad tai per daug asmenišką, kad jis nenori viešinti savo asmeninio gyvenimo ir panašiai. Bet ar tokie pasiteisinimai nereiškia, kad iš tiesų jis tenori likti įdomus kitoms moterims, kurios nieko nenutuokia apie jūsų santykius?

2. Jūs nežinote tikslaus jo adreso. Galbūt tai skamba juokingai, tačiau verta atkreipti į tai dėmesį. Jei jūsų vaikinas nuolat randa pasiteisinimų, kodėl jis negali jūsų pakviesti į savo namus, galite įtarti, kad galbūt jis nenori to daryti.

Šiuo metu Jūs matote 55% šio straipsnio.
Matomi 212 žodžiai iš 386 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?

Comments are closed.