Ko neturėtų žinoti jūsų vyras?

Atvirumas santykiuose yra labai svarbus dalykas, padedantis kurti ilgalaikius harmoningus santykius. Tačiau ar tikrai mylimajam reiktų viską papasakoti? Tiesa, specialiai, ko gero, nieko neturėtumėte slėpti nuo savo vyro, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos verčiau tiesiog nutylėti.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pateikia keletą dalykų, apie kuriuos galbūt neverta prasitarti vyrui.
Smulkmenos apie kūną. Taip, visi žmonės vėjuoja ir eina į tualetą. Tačiau vyrams patinka galvoti apie savo partneres kaip išauklėtas ir moteriškas būtybes. Tikrai nebūtina su savo mylimuoju dalintis smulkmenomis apie tai, kaip jums pučia pilvą ar kaip nemaloniai jaučiatės „tomis“ dienomis.

Draugių paslaptys. Tai tikrai nėra paprasta, bet verta pasistengti. Nepamirškite, kad atskleisdamos savo paslaptis jūsų draugės jumis pasitiki ir tikrai nenori, kad grįžusi namo tuoj pat viską išpliurptumėte savo vyrui. Juk nenorėtumėte, kad jūsų paslaptys taip pat būtų išduotos jų vyrams?

Trūkumai. Manote, kad turite labai silpnus plaukus, esate per aukšta ir nepakenktų numesti keleto kilogramų? Jei savo vyrui nesiguosite apie tai kas pusvalandį, greičiausiai jis šių jūsų trūkumų nė nepastebės. Dar labiau tikėtina, kad visi šie dalykai jam yra ne trūkumai, o privalumai. Juk jis jus myli!
Buvusieji. Jei jis neklausia, kiek vyrų esate turėjusi iki jo ar kiek jums buvo metų, kai pirmą kartą pasibučiavote, nebūtina jam visko pasakoti su smulkmenomis. Tai tėra jūsų praeitis ir normalu, kad jis visai nenori apie ją detaliai žinoti.

Kiek iš tiesų kainavo jūsų akių tušas. Jei kosmetikai neišleidžiate pusę algos ir tik retkarčiais save palepinate geresniu akių tušu, gal jam ir nebūtina žinoti, kiek jis iš tiesų kainavo. Kita vertus, nebūkite tikra, kad jis jums pasako tikras kainas, kai grįžta iš žvejybos prekių parduotuvės…