Svarbiausi kriterijai renkantis vyrą

Vis mąstai, ar kandidatas į Tavo širdį tinkamas? Tau patinka su juo šėlti klube, tačiau neįsivaizduoji jo savo vaikučių tėčiu? Pats metas kaip tik Tau atskleisti pagrindines penkias vyro savybes, kurias privalo turėti kandidatas į Tavo širdį!

1. Gerumas. Geras vyras – tai vyras, kuris Tavimi rūpinasi, saugo Tave, primena Tau, kad papietautumei arba į darbą pats atveža pietus. Gerumas pasireiškia ir tada, kai vyras nuoširdžiai klausia kaip praleidai dieną ir domisi ne tik geromis naujienomis, bet ir liūdi su Tavimi, jei Tau nepasisekė.

2. Rūpestingumas. Jis bus su Tavimi, kai tu kelias valandas prekybos centre staipysiesi prieš veidrodį negalėdama išsirinkti norimų batelių, taip pat kavinėje jis Tavęs net nepaklausęs užsakys Tavo mėgstamiausią kavą, nes jis puikiai žino ką Tu mėgsti.

3. Mokėjimas dirbti ir užsidirbti. Kandidatas į Tavo širdį turėtų rimtai mąstyti apie darbą bei karjerą. Žinoma, Tu neturėtumei likti antrame plane, tačiau apie darbą vyrukas turėtų mąstyti rimtai. Nors nesame materialistai, išgerti gero vyno restorane visiems patinka, tiesa?

4. Nėra polinkio į nepriklausomybę. Tobulas kandidatas į Tavo širdį norės kuo daugiau laiko praleisti kartu, jis norės keliauti kartu, ilsėtis kartu, fotografuotis, svajoti, sportuoti.

5. Šalin egoizmą. Stebėk savo išrinktąjį. Ar jis pirmasis čiumpa kavinėje atneštą arbatą ir geria ar paduoda Tau? Vakare žiūri filmą, kuris Tau akivaizdžiai nepatinka? Kalba tik apie save ir pamiršta pasiklausti kaip Tu praleidai laiką? Susimąstyk! Tikras vyras privalo žinoti, jog Tu esi jo gyvenimas ir Tavo reikalai jam turi būti ne ką mažiau svarbūs už jo kasdienius reikalus ir darbus.

Tikėkite meile! Gerda Zemenskaitė

Comments are closed.