Kaip tapti geriausia savo vyro drauge?

Santuokoje vien meilės nepakanka. Dažnai prireikia daug pastangų išsaugoti ilgalaikius darnius santykius. Jei norite po daugelio metų pasigirti, kad jūsų santuoka buvo išties laiminga, turėtumėte stengtis, kad su sutuoktiniu būtumėte ne tik mylimieji, bet ir geriausi draugai.

Jei norite tapti geriausia savo vyro drauge:

1. Kartu linksminkitės. Stenkitės kuo daugiau laiko praleisti kartu. Susitarkite, kad vieną savaitgalį veiksite ką nors, kas patinka jam, o kitą – kas patinka jums. Kartu išbandykite ką nors naujo.

2. Dalinkitės džiaugsmu. Ką daro jūsų vyras, kai dėl ko nors džiaugiasi ir yra laimingas? Ima juokauti? Tiesiog daug šypsosi? Įsidėmėkite, ką daro jūsų vyras, kai džiaugiasi, ir kai jis kitą kartą bus laimingas, paklauskite jo, kas gero šiandien nutiko. Galbūt nugalėjo jo palaikoma sporto komanda, o gal jis laimėjo žaisdamas video žaidimus. Kai jis pasakos apie tai, nestovėkite abejinga tarsi laukdama, kol pokalbis baigsis, o džiaukitės kartu. Leiskite jam žinoti, kad jums rūpi dalykai, kurie padaro jį laimingą, ir kad norite pasidžiaugti kartu su juo.

3. Mylėkite jį dėl jo trūkumų. Tikrai norite žinoti, kaip tapti geriausia savo vyro drauge? Niekada nepamirškite, kad savo vyrą turite mylėti dėl jo trūkumų. Greičiausiai įsimylėjote savo vyrą dėl jo privalumų, o ne trūkumų, tačiau įsimylėjimas skiriasi nuo tikros meilės. Pagyvenę kurį laiką santuokoje tikriausiai kur kas geriau pažinote savo vyrą ir dabar galėtumėte išvardinti ne tik jo pliusus, bet ir minusus. Tikra meilė yra tuomet, kai mylime savo partnerį ne dėl jų privalumų, o dėl trūkumų. Jei jūsų sutuoktinis nieko nenutuokia apie automobilius, nereikėtų reikalauti, kad jis suremontuotų jūsų automobilį. Priimkite jį tokį, koks jis yra.

4. Palaikykite jį. Daugelis moterų tikisi, kad jų vyrai yra stiprūs ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Jei tikrai taip manote, turėtumėte žinoti, kad kartais rūpinimasis visu pasauliu labai vargina, taigi vienas iš būdų, kaip tapti savo vyro geriausia drauge, yra jį palaikyti. Tapsite artimesni, jei stengsitės jį apgaubti meile ir rūpesčiu.

5. Pagirkite jį. Mes visi turime ne tik trūkumų, bet ir talentų. Kokiais talentais gali pasigirti jūsų sutuoktinis? Leiskite jam žinote, koks jis, jūsų nuomone, nuostabus. Būtų klaida manyti, kad negalima vyro girti kelis kartus už tuos pačius dalykus. Kai tik pasitaikys proga, pagirkite jį.

6. Mokėkite atleisti. Niekas nėra tobulas, tad jei jis pamiršo jūsų gimtadienį ar sukaktuvių metines, atleiskite jam. Žinoma, jei jis pamiršo, kad tarėtės vakarieniauti ir išėjo į barą su draugais, natūralu, kad supyksite. Tačiau nelaikykite to pykčio ilgai ir neprikaišiokite to jam nuolat – mokėkite atleisti.

Comments are closed.