Einam kartu pasijuokti?

Pshichologas dr. Gediminas Navaitis
2007 Liepos 13 d.
Daug dėmesio skiriame bendravimui. Šiandieną jau retą reikia įtikinėti, kaip svarbu yra bendrauti, išsikalbėti. Tačiau, kai prabylame apie POKALBĮ, dažnai pamirštame aptarti svarbų momentą – pačią jo pradžią. Visuomenė niekaip neatsikrato sustabarėjusios pozicijos, kad pokalbį turėtų pradėti vaikinas. Rodos, ir patys vaikinai su tuo susitaikę ir prisiima šią, dažniausiai net labai malonią, prievolę. Tačiau, kad ir kaip ten būtų, užkalbinti merginą kartais ne taip paprasta. Taigi, kaip pradėti pokalbį su patinkančia mergina, kaip ją užkalbinti ir sudominti.

Suprantama, kad sėkmingiausia būtų vadovautis savo intuicija ir pasinaudoti aplinkybėmis. Antra vertus, JAV psichologas Eric’as Weber’is rašo, jog vyras iš anksto parengęs susipažinimo pokalbio pradžiai tinkamas frazes jaučiasi tvirčiau ir remdamasis jomis gali kurti savitą, nepakartojamą moterų gundymo būdą.

Taigi, ką tiktų pasakyti merginai ar moteriai su kuria bandote susipažinti:

Labas. (Tai pats paprasčiausias kreipimasis, kuris gali patikti savo aiškumu ir ketinimų nuoširdumu).

Gal turite aspirino? (Sakoma gailiu balsu. Gal moteris panorės sužinoti kuo skundžiatės ir Jus globoti).

Ar mano kaklaraištis gerai užrištas? Aš einu į itin svarbų susitikimą ir turi atrodyti nepriekaištingai. (Tinka sakyti biurų pastato vestibiulyje arba lifte).

Čia yra knyga, kuri Jums tikrai patiks. (Patogi pokalbio pradžia su mergina žiūrinėjančia knygas knygyne).

Gal patartumėte kokią knygą nupirkti draugui besigydančiam ligoninėje? (Ne tik užkalbinate, bet ir patvirtinate, jog esate patikimas draugas).

Jūs mis Vilnius?( Klaipėda ar dar koks kitas mietas) Aš mačiau Jūsų nuotrauką žurnale. (Ar rasite merginą, kuriai nepatiks toks “apsirikimas”).

Gal pasakysite kur artimiausias paštas? (Jūs puikiai žinote, kad paštas už dviejų kvartalų, toje pusėje į kurią eina mergina. Labai tikėtina, kad ji pasiūlys eiti kartu. Jei paklaus ko ten einate, įsidrąsinkite pasakyti, jog tiesiog norėjote su ja susipažinti).

Jums patinka šie marškinėliai? Man reikia nupirkti dovaną sesutei. (Toliau galėsite aptarti jaunesniųjų broliukų ir sesučių kaprizus).

Jūs prancūzė? (Į jos klausimą: “Kodėl taip manote?” atsakysite: ”Nes atrodote labai seksualiai ir paslaptingai”).

Jūs švedė? (Į jos klausimą: “Kodėl taip manote?” atsakysite: ”Nes Jūsų nuostabūs šviesūs plaukai”).

Jūs italė? (Į jos klausimą: “Kodėl taip manote?” atsakysite: ”Nes jūsų tamsios, kerinčios akys”).

Kokios veislės Jūsų šuo? Jis labai gražus. (Tinkama pokalbio su mergina vedžiojančia šunį pradžia).

Įdomi knyga. Ar jau skaitote skyrių, kuriame paaiškėja žmogžudys? (Tai galia pasakyti merginai šalia, kurios sėdite autobuse. Aišku, reikėtų žvilgtelėti ką mergina skaito. Gal filosofijos vadovėlį?)

Neverta sušlapti…(Ir pasiūlote prisiglausti po Jūsų skėčiu).

Ką manote apie šią pjese? (Tai galima užkalbinti moterį, kuri pertraukos metu viena stovi teatro foje).

Jūs vaidinote Kristiną …(Taip irgi galite užkalbinti vienišą teatro lankytoją. Kone kiekvienai moteriai patiks būti supainiotai su aktore. Prieš tai dera pažvelgti į teatro repertuarą bei aktorių sąrašą.)

Gal galėtumėte paduoti man pomidorų padažą? (Patogi frazė pradedant pokalbį su mergina sėdinčia prie gretimo stalo picerijoje).

Gal žinote ką čia vertą užsakyti? (Tai irgi tinkama frazė kavinėje ar picerijoje).

Sakykite ar mes nebuvome susitikę Venecijoje? (Tai geresnis nusibodusio klausimo: ”Kur aš Jus mačiau variantas?“).

Visą dieną praleidus prie knygų reikia pailsėti. (Gal taip pavyks užkalbinti merginą bibliotekoje).

Kodėl aš visada atsistoju į eilę, kuri slenka lėčiausiai. (Galima sakyti stovint, bet kurioje eilėje).

Gal galėtumėte mane nufotografuoti prie … (Po to tiktų dėkoti. Po to galima prašyti leidimo nufotografuoti ją, nes su ją vaizdas bus natūralesnis ir gyvesnis. Po to galima klausti kaip atiduoti nuotrauką).

Ar padėtumėte atžymėti mano gimimo dieną ir išgertumėte su manim taurę šampano? (To galima paklausti moters, kuri viena užsuko į barą ar kavinę. Juk dokumento patvirtinančio Jūsų gimimo datą ji tikrai nepareikalaus).

Gal galėčiau pažiūrėti šios dienos valiutų kursus? (Prašymas patvirtinantis Jūsų solidumą. Prašyti reikia moters vartančios laikraštį).

Sunku suprasti ką norėjo pasakyti dailininkas šiuo paveikslu. ( Tai galima pasakyti prie daugumos šiuolaikinio meno kurinių).

Kiek veršienos reikia pirkti trim žmonėms? Mano tėvams ir man. (Netgi menkai romantiškoje mėsos parduotuvė gali pamėginti užmegzti romantišką pažintį).

Visai netoli nusipirksite tą patį pigiau. ( Tinkamas pokalbio užmezgimo būdas gatvės mugėje. Po to galite parodyti kur “tą patį” matėte. Kadangi daugelyje gatvės mugių prekiauja panašiais suvenyrais veikiausiai kažką panašaus rasite).

Gal prižiūrėsite mano rūbus kol aš maudysiuosi. (Patogus būdas užmegzti pokalbį paplūdimy).

Jie elgiasi visai kaip žmonės. (Tai galima sakyti Kauno zoologijos sode prie narvo, kuriame du žvėreliai glaudžiasi vienas prie kito).

Jūs mano ryšininkė Nataša? (Jei tai sakydamas būsite su juodais akiniais tikrai prajuokinsite merginą).

Kai pamačiau Jus, padėkojau likimui už tai, jog esu nevedęs.

Aš rašau straipsnį apie tai kai susipažinti su merginomis. Norėčiau Jūsų paklausti, koks susipažinimo būdas Jums patraukliausias (o toliau beliks vykdyti merginos nurodymą).

O gal geriausia būtų tiesiog pasakyti: ”Nesugalvojau jokios priežasties susipažinti. Pamėginkime apseiti be jos“.

Ir tai tik maža dalelė galimų frazių, kurias pasakęs, būsite apdovanotas merginos šypsena ir galėsite mėgautis šiltu pokalbiu. Tad – traukite iš kišenių išradingumą, ir pirmyn į kerintį bendravimo pasaulį!