Vyras sako, kad mane myli, bet neparodo savo jausmų ir nebūna atviras. Sako, kad nemoka. Šnekėjom apie tai daug kartų, ir sakiau jam, ko man iš jo reikia. Kaip turėčiau elgtis aš, kad sulaukčiau iš vyro dėmesio?

Ar ir susipažinus Jūsų vyras nesugebėdavo parodyti Jums dėmesio, pradžiuginti Jus, rūpintis Jumis?
Jei atsakymas – TAIP, tai reiškia, kad jis iš tų retų vyrų, kurie nesugeba atsleisti jausmų.
Jei atsakymas – NE, tai reiškia, kad kažkas pasikeitė Jūsų santykiuose. Tai ir turėtumėt drauge aptarti.

9 thoughts on “Vyras sako, kad mane myli, bet neparodo savo jausmų ir nebūna atviras. Sako, kad nemoka. Šnekėjom apie tai daug kartų, ir sakiau jam, ko man iš jo reikia. Kaip turėčiau elgtis aš, kad sulaukčiau iš vyro dėmesio?”

 1. Yra vyru uzsidariusiu,ne visi moka isreiksti savo jausmus.As manau jausmus turi jausti… ,ju isreiksti nereikia…Kas is to kuris 10 kartu sako: myliu,o daro atvirksciai…

  Reply
 2. mano situacija labai panasi, tik jis dar ne mano vyras, o vaikinas su kuriuo daug metu draugaujame. Manau vis tiek, jei vyras tikrai myli jis turetu rodyti tai. Kiekvienai moteriai reikia demesio, mes be sito negalime… jei vyras ilgesni laika nerodys demesio savo moteriai, tada ta moteris ieskos to demesio kitur, gal net pas kitus, arba tiesiog paliks ta vyra.

  Reply
 3. Turime vyrus jautrius,silpnus,jiems reikia demesio,svelnumo ir t.t.ir visa tai turi suprasti moterys.O kur vyru vyriskumas!?Kur ju pasirupinimas silpnaja lytimi!?Nebuk naivi!Jei jau pastebejai,kad vyras pakeite bendravimo taktika tai apsidairyk aplinkui kur ir kam ta demesi realizuoja.Zmogus taip jau sukurtas,kad savo demesi turi isdalinti juk nuo prigimties tai vyksta savaime. Tai,kad tai supratai ir nori issiaiskinti labai gerai,bet to turi paklausti paties vyro.Virtualiame pasaulyje susirenka ivairiai mastantys zmones,todel vietoj protingo patarimo galite susilaukti ‘meskos paslaugos’moteriskajai lakiajai vaizduotei.Su pagarba.

  Reply
 4. Sveiki. Manau turiu beda.As visiskai nesuprantu savo vaikino . Jis labai mazai rodo demesio man nors jam tai primenu kasdien ir net po kelis kartus.Bet pastoviai sako kad myli. Lovos reikalai jam irgi nelabai ydomus. Kiti vyrai atvirksciai tik ir laukia kada atsigult i lova o cia atvirksciai. Visiskai nesigilina kas patinka man,kaip man padaryt gera ar kad man butu kazkas malonu. (Jam 23 metai)kai bandziau jam pasakyti tai metus ko man truksta tai jam niekaip nedaeidavo. o kai daejo iki skyribu tai siektiek atkreipe demesi i mano zodzius. bandziau ji vylioti kazkaip ar parodyti ko as noriu bet nulis reakcijos tik pasako kad as pavargau ir einu miegot, jam “gerai” o ka man daryt? prasau pasakykit kaip su tokiu zmogum bendraut?

  Reply
 5. Na na,keistas tas vaikinas tavo.Maniskis kad ir kiek darbo ir reikalu turi,visada kiek gali stengiasi man skirti demesio.Pabandyk gal ir tu jam demesio nebeskirti tiesiog ar pan.Net nezinau.

  Reply
 6. Neįsivaizduoju,kaip apskritai įmanomi artimi santykiai su žmogumi,kuris sako,jog myli(?),tačiau nerodo jausmų,yra uždaras? Arba tas žmogus turi rimtų seksualinių problemų,arba toji moteris jam visiškai netinka.

  Reply
 7. marija rašė:
  2010 07 14 5:45 pm
  Sveiki. Manau turiu beda.As visiskai nesuprantu savo vaikino . Jis labai mazai rodo demesio man nors jam tai primenu kasdien ir net po kelis kartus.Bet pastoviai sako kad myli. Lovos reikalai jam irgi nelabai ydomus. Kiti vyrai atvirksciai tik ir laukia kada atsigult i lova o cia atvirksciai. Visiskai nesigilina kas patinka man,kaip man padaryt gera ar kad man butu kazkas malonu. (Jam 23 metai)kai bandziau jam pasakyti tai metus ko man truksta tai jam niekaip nedaeidavo. o kai daejo iki skyribu tai siektiek atkreipe demesi i mano zodzius. bandziau ji vylioti kazkaip ar parodyti ko as noriu bet nulis reakcijos tik pasako kad as pavargau ir einu miegot, jam “gerai” o ka man daryt? prasau pasakykit kaip su tokiu zmogum bendraut?

  keisk vaikina kol laikas….paskui bus velu

  Reply

Leave a Comment