Draugavau su trimis vaikinais, bet išsiskyriau. Kaip susipažinus su vaikinu žinoti, jog jis tau skirtas? Bijau pradėti naujus santykius, nes bijau suklysti ir vėl kentėti.

Kai kurios pranašystės išsipildo todėl, kad jos paskelbiamos. Jei manot, kad liksit viena – veikiausiai taip ir atsitiks. Jei manysit (o ką galvoti tai jau tikrai galit pati pasirinkti), kad patinkat vaikinams (turėjot 3 draugus, vadinasi patinkat) tai turėsit iš ko pasirinkti ir viena neliksit.

9 thoughts on “Draugavau su trimis vaikinais, bet išsiskyriau. Kaip susipažinus su vaikinu žinoti, jog jis tau skirtas? Bijau pradėti naujus santykius, nes bijau suklysti ir vėl kentėti.”

 1. noredama atrasti turi prarasti ir tik praradusi gali suprasti ka norejai atrasti ir delko netekai tu kurie buvo tau neidomus arba taves neverti,tau skirtasai dar vaiksto laisveje tikk eik teisingu keliu ir galbut jusu keliai susitiks.

  Reply
 2. tu niekada nesuzinosi ir niekur neperskaitysi , kuris vyras ir kada bus tas vienintelis . tiesiog draugauk , gyvenk kaip gyvenai , o atejus laikui pati pajausi. tavo vidinis balsas tau pats pasakys kas yra kas. sekmes.

  Reply
 3. Saviitaiga ir pasitikejimas savim turi didele reiksme. Save aktualizuodamas zmogus spindi, atrodo patrauklus aplinkiniams. Mylekite save ir jus myles kiti.

  Del nauju santykiu pradejimo siulyciau ivertinti ankstesnes klaidas, pasiziureti i save kritiskai ir tu klaidu nekartoti. Nera garantiju, net jeigu jus busite “ideali moteris” daugelio vyru akimis, kad pavyks ishlaikyti ir naujus santykius, bet ishsiskyrimo tikimybe, kad jeigu nedarysite klaidu, stengsites, bus daug mazesne. Analizuokite, pazinkite save, pazinkite savo silpnasias puses (ir jas pripazinkite, tik tuomet ismoksite jas iveikti), tuomet nebus baisu pralaimeti, o ir pasitikejimo savimi turesite daugiau – o zmogus, kuris tiki pergale, bei nebijo pralaimeti, pasitiki savim, turi daugiau sansu ta pergale pasiekti. Siuo atveju pergale – nauji, darnus santykiai.

  Reply
 4. Meilė savaime nėra kančia, tik atradimas, Kančia ateina iš įgimto žmogaus naudos ieškojimo ir prisirišimo.
  Taigi, bijoti nereikia. Kitaip šakės tau, vaikeli, liksi viena su kate 🙂

  Reply
 5. Na apskritai man patinka Povilo išreikštos mintys,tik…kažin ar pats toks yra.Norėčiau pasakyti,kad ne visi žmonės tvirtai pasitiki savimi,o čia jau kaip kam atrodo,kiti per daug apie save geros nuomonės,ir tai sudaro nemažai problemų,reikia realiai mokėti įvertinti tą žmogų kurį turi,o po to spręsti ar jis tau tinkamas ar ne.Skubotų sprendimų nepatarčiau priiminėti,tai nebūna tikslu,kad po to netektų gailėtis.

  Reply
 6. Geriausia iseitis butu uzsidaryt i vienuolyna kokiem 15 metu, o jei sis variantas netinka tuomet galbut butu paprasciau tiesiog nebijot gyventi ir neieskot kelyje duobiu kuriu ten galbut isvis nera ?

  Reply

Leave a Comment