Psichologo komentaras: „Kaip kuo neskausmingiau išsiskirti?“

Esu žmogus, gyvenantis dėl kitų. Nesu laiminga su dabartiniu draugu, tačiau nesugebu jo palikti. Sūnus prie jo prisirišęs, o draugo pasakymai, kad „be manęs jam ne gyvenimas“, stabdo nuo skyrybų.

Nesijauciu su juo laiminga, jis reikalauja iš manęs labai daug dėmesio, yra atidus,tačiau alkoholikas. Kol jis negeria, atrodo, ir galėčiau gyventi su juo, tačiau kai pradeda gerti, viskas ima slysti man iš rankų ir suprantu, kad tai kainuoja man per daug nervų.

Nesugebu susitaikyti su jo gėrimu, kad ir kaip stengčiaus. Kaip ku uo neskausmingiau išsiskirti? Noriu, kad jis nepultų į netramdomą gėrimą. Žinau, kaip jo tėvams yra skaudu dėl to. Žinau paprasta dalyka, kad išeidama įskaudinsiu ne tik ji, bet ir jo šeimą, bet nenoriu aukoti savo gyvenimo dėl jo.

Atsako psichoterapeutė Birutė Didžiokaitė

Svajojate apie neskausmingas skyrybas. Deja, negalėčiau jūsų nudžiuginti, kad jūsų atveju tai įmanoma. Greičiausiai jos nebus lengvos, nes tiek jūs, tiek vyras ir vaikas esate prisirišę vienas prie kito. Turbūt nebus lengva atrišti tuos saitus ir užglostyti skyrybų pasekmes. Tai nereiškia , kad jums to nevertėtų daryti. Kartais gyvenime tenka rinktis iš dviejų blogybių mažesnę, ir tai yra geras pasirinkimas. Tačiau tik jūs galite įvertinti, kas jums ir vaikui yra geriau.

Sėkmės.

2 thoughts on “Psichologo komentaras: „Kaip kuo neskausmingiau išsiskirti?“”

  1. nieko ner baisiau, nei zmogus gyvenantis del kitu. Tokie zmones ir patys buna nelaimingi, ir kitus nelaimingais pavercia. Gal todel jusu vyras ir geria, kad mato salia auka – nelaiminga moteri.
    kuo greičiau skirkites ir pradekite gyventi toki gyvenima, kokio norisi paciai.

    Reply
  2. Gerbiamoji..nalaukit, tai kas kad praso Jusu, kad nepaliktumete. Na kiek gi tempsite ji ir pati krisite i bedugne. Mano pavyzdys. Buves vyras irgi prase nepalikti jo..taciau tada kai neturejo darbo:) Kai darba susirado, atsirado ir meiluze. Tada graziai ji ten ir palydejau. As graziai..taciau man negraziai pradejo daryti. Taigi, ramiu ir kai reklamose raso greitu ir pigiu (nekalbu apie pinigus) skyrybu nebuna. Skaudes ir jeigu liksite su zmogumi ir jeigu ne. Tik jeigu neliksite..po kazkiek laiko skausmas praeis..tikrai praeis. O jeigu liksite ..ta ka dabar turite nesite visa laika.

    Reply

Leave a Comment