Jau kurį laiką bendraujame laiškais, nusiuntėme vienas kitam nuotraukas, el.paštus. Viename laiške atsiprašė ir pažadėjo parašyt kitą dieną.Jau praėjo savaitė, tačiau atsakymo nesulaukiu. Kaip man elgtis?

Savo draugą visada galite pasveikinti (su Kaziuku, su kovo 11-a, su dar kuo nors), galite nusiųsti žinutę, kurioje papasakokite, ką veikėt, galite palinkėti gero savaitgalio, galite paklausti, ar pasikeitė jo nuomonė apie Jus, pamačius Jūsų nuotrauką, galite parašyti apie jo nuotrauką, pasakyti, ar įsivaizdavote jį tokį, kokį pamatėte, galite laukti.

12 thoughts on “Jau kurį laiką bendraujame laiškais, nusiuntėme vienas kitam nuotraukas, el.paštus. Viename laiške atsiprašė ir pažadėjo parašyt kitą dieną.Jau praėjo savaitė, tačiau atsakymo nesulaukiu. Kaip man elgtis?”

 1. Niekaip nesielg :)) Kiek pastebejau, dauguma siame puslapyje besilankanciu vyru taip elgiasi. Tiesa sakant jau pradedu manyt, kad jiems tai yra norma:- siandien pasakiau viena, rytoj padarysiu ka kita… o paskui sebisi kodelgi tokie nepatvarus santykiai… Prarado musu vyrai savigarba, o ka reiskia vyriskas zodis, ko gero is vis nezinojo, juo labiau duotas moteriai…

  Reply
 2. siulyciau nuotrauka ikelti i pazintis. jus turit buti matoma , o tai pat nedarykite antros klaidos , rasinetis aklai. O tam vyriskiui daugiau neberasykite, jis jau parode savo nepagarba, tai ko toliau tiketis?…..

  Reply
 3. Bek toliau nuo jo,neraso ne todel kad nepatikote,o todel kad yra melagis is prigimties.Atminkit,pirmas melas sunkus,kuo toliau tuo lengviau,jei bendrausit,kentesit.Kalbu is patirties.

  Reply
 4. Jeigu nuotrauka jis jūsų matė ir neatrašė,tikriausia nepatikote,o jis neturi drąsos to tiesiai jums atrašyti,tad geriau nesivarginkite ir nepergyvenkite,juk jis ne vienintelis,bus daugiau tų vyrų,gal būt ir atsiras jūsų vertas vyras,kuris atkreips dėmesį į jūs, ir tapsite laiminga.Linkiu sekmės su padoriais vyriškiais,geros dienos.

  Reply
 5. Kokios vis delto mes moterys patiklios, naivios ir kvailokos. Kur jau cia beparasys, o jei parasys tai is neturejimo ka veikti. Yra tokiu, kurie kompleksuoja del savo isvaizdos,pamato grazios merginos foto ir … neberaso…

  Reply
 6. Sutinku su dauguma:)jeigu iki tol jis nemate jusu nuotr.,tai jus arba nepatikote arba jis issigando..(Birute jau kom.apie kompleksa).

  Reply
 7. Neparso todel,kad su keliomis vienu metu susirasineja ir pamirsta ka kuriai zadejo! Visi jie tokie! Iesko patys nezino ko. Kad tik jaunesne butu,o ka su jauna veiks ir patys nezino! Kiaules ir tiek!

  Reply

Leave a Comment