8 thoughts on “Į kokias vertybes atsižvelgiate, skaičiuodami dviejų žmonių vertybių suderinamumą?”

 1. O aš manau, kad visa kas bendra tarp dviejų žmonių ir yra vertybės plačiąja to žodžio prasme… o išskirčiau turbūt šias: Išsilavinimas išvaizda ir platus protas….

  Reply
 2. Sutinku, “isilavinimas, isvaizda ir platus protas” sieja. Bet gal 40 proc… O jei platus protas turi visai kitoki supratima, kas jam svarbu, ir kaip to siekt? Nei isvaizda, nei issilavinimas negelbeja…

  Reply
 3. Panašaus dviejų žmonių požiūrio į supančius reiškinius gali užtekti gražiai draugystei. Bet jei kalba eina apie vyrą ir moterį, mąstančius apie šeimos sūkurimą, tai svarbiausia yra šeimos samprata. Be to, į ją įeina labai daug dalykų…

  Reply
 4. i vidines vertybes-visa kita..antraeilis dalykas,jei vidumi zmogus traukia-tai ir yra didzioji vertybe….

  Reply
 5. Visi ginčijasi, bet nesupranta, apie ką.
  “Panašaus dviejų žmonių požiūrio į supančius reiškinius gali užtekti gražiai draugystei. Bet jei kalba eina apie vyrą ir moterį, mąstančius apie šeimos sūkurimą, tai svarbiausia yra šeimos samprata. Be to, į ją įeina labai daug dalykų…” Ar šeima nėra vienas iš tų supančių reiškinių?
  o įdomu, kaip testuose stsispindi žmogaus išvaizda? ir kaip vertybiškai ją pamatuoti?
  Man įdomiau, kaip jie tą seksualinį suderinamumą mamatuoja? ir iš viso kas čia per daiktas tokio pobūdžio suderinamusmas?

  Reply

Leave a Comment