Esu šiek tiek neprigirdinti ir kartais dėl šio trūkumo labai kompleksuoju. Tačiau vis negaliu priimti savęs tokios, kokia esu ir nedrįstu kitiems pasakyti, kad kažko nenugirdau, tad tiesiog apsimetinėju. Kaip tai pasakyti, kad ir pati jausčiausi stipri, ir kad kiti paskui noriai bendrautų?

Jei Jūs tik šiek tiek neprigirdit, tai neturėtų kliudyti bendrauti ir apie tai galima nekalbėti. Jei neprigirdit kiek daugiau – reikėtu isigyti klausos apratą. Apsimetinėdama kliudot sau ir savo draugams.
Tačiau koks jau čia apsimetinėjimas, jei sąžiningai prisipažįstat, kad nenugirdot. Manyciau, kad Jums labiau kliudo bendrauti ne silpna klausa, o bandymai tai nuslėpti.

7 thoughts on “Esu šiek tiek neprigirdinti ir kartais dėl šio trūkumo labai kompleksuoju. Tačiau vis negaliu priimti savęs tokios, kokia esu ir nedrįstu kitiems pasakyti, kad kažko nenugirdau, tad tiesiog apsimetinėju. Kaip tai pasakyti, kad ir pati jausčiausi stipri, ir kad kiti paskui noriai bendrautų?”

 1. Jo,isties reikia neapsimetineti ir slepti savo negalia,o imti,ir pripazinti tai paciai sau. Bandidama tai nuslepti,pati sau kuri kompleksus.

  Reply
 2. Mano manymu,tiesiog iš karto tai reikėtų perspėti,kad nekiltų nesusipratimų,na o kaip kiti tą priims,tai čia jau jų problemos,jūs turite jaustis patogiai ir ramiai,jei sutikote pripažinti,kad turite tokį trūkumą,tai jūsų turėtų tas nedominti.Žmonės su kuriais bendraujate turėtų būti tolerantiški ir supratingi.Linkiu sėkmės.

  Reply
 3. aš tai visą laiką iškart pasisakau, kad biški neprigirdžiu, neprimatau ir vardų neatsimenu. bet vistiek, kai pastoviai klausiu “ką sakei?”, pašnekovas pradeda nervintis. ir kai sumaišau bernų vardus irgi pyksta, nors iš anksto perspėju, kad atmintis šlubuoja…vat, tau ir tolerancija kitoniškam žmogui, tokiam kaip aš 🙁

  Reply
 4. Yra toks posakis, kad retai paslaptis būna verta tos energijos, kurią sunaudojame bandydami ją nuslėpti. Manau labai tinka jūsų situacijai

  Reply
 5. labai lengva kitiems patarineti pasakai,neslepi, nekompleksuoji buk jos vietoje reikia tam tureti drasos pasakyti per pirma susitikima, o kadangi mes jau tokie tolerantiski esame lietuviai tai tik pasiziures i tave ir tau bus aisku ko tiketis,cia rimta problema ir reikia kreiptis i gydytojus

  Reply

Leave a Comment