Esu nedrąsus. Man sunku prieiti prie patinkančios merginos. Dažnai sakoma “būk savimi”, bet negi to pakanka?

Posakis “būk savimi” reiškia, kad dera elgtis natūraliai, nevaidinti kitokio, nei esat. Manau, jog daugeliui merginų patiktų, jei vaikinas nuoširdžiai parodytų jai palankumą bei dėmesį. Na o drovumas kartais merginas taip pat sužavi, tad Jums nereikėtų jo labai sureikšminti.

22 thoughts on “Esu nedrąsus. Man sunku prieiti prie patinkančios merginos. Dažnai sakoma “būk savimi”, bet negi to pakanka?”

 1. Tai tapk drąsus. Kitaip visą gyvenimą nugyvensi be merginos… Jei sunku prieiti tai kas bus kai reikės pabučiuoti? Arba nurengti? Arba apginti, jei bus problemų?
  Nėra kitų variantų ar vaistų nuo nedrąsumo, tik būti vyru.

  Reply
 2. Buk toks koks esi. Tik palik ta drovumo kopleksa sone. Prieik prie merginos ir uzkalbink. Pasakyk sau “kas bus tas” bet jei nepavyks nenusivilk, o eik toliau ir toliau. Cia kaip kare, jei pasiduosi – pralaimesi. Tau skirta vienintele, tad turi surasti savyje jegu, kad ja surasti. Aisku visa tai rasau jei tu nori surasti panele. Paziurek i poras kurios vaiksto gatvemis. Manai kad tu vienintelis toks? kuris turejo tokiu rupesciu? Kuo anksciau taip padarysi tuo greciau surasi panele. Atmink tai!

  Reply
 3. Nedrąsumas siejamas su baime būti atstumtam. Bet taip nebūna, kad visos atstumtų. Aukščiau save vertink: nieko baisaus, jei nepasiseks. Sakoma, kad su kiekvienu nesėkmės atveju mes priartėjame prie savo sėkmės,lieka vis mažiau nesėkmės atvejų. Visada atsiras mergina, kurį priims tave tokį nedrąsų, koks esi.

  Reply
 4. Jei bijai prieti ir paprasyti telefono, paprasyk emailo :), taip paprasciau :).
  Tiesa sako kad kuo anksciau pradesi tuo bus paskui lengviau. Pats toks BUVAU. Perlipau per save. :). Jei baisu prisiliesti, rask sau malonia vieta, kur gerai jaustums, tadu bus gerai 🙂

  Reply
 5. Prasau padekite kas man as bijau irgi preeiti pre merginos kazkokia tai baime ir nepasitikiu savimi as nezinau ka darytjej kas gali pasakikit tvirta patarima kaip nugalet si baime

  Reply
 6. Labai, labai reikia, kad kas man padetu, patartu, turejau liga, as taip vadinu priklausomybe nuo zaidimu WoW, L2 gal girdejote apie tokius zaidimus kurie tiesiog itraukia, o paskui sunku atsikabinti nuo ju, buvau tiesiog kvailas, kad suprasciau, jok tai laiko svaistymas, dabar man 24, neturiu merginos, nei darbo, budavau visada prilipes prie kompiuterio ir zaisdavau diena, nakty, pradejau bijoti zmoniu, pvz eiti y parduotuve, lauka, tiesiog buvau kaip koks urvinis zmogus atsiskyres nuo pasaulio, dabar noriu atsatyti savo gyvenima, susirasti darba, mergina, bet iskilo problema, tiek metu praleides prie zaidimu, bijau uzkalbinti mergina, bijau kad ji pasakys ne, labai noriu pasikeisti

  Reply
 7. Na va, vel nedrasus lietuvos berniukas. nepergyvenk, susiprasi kadanors, pasensi, paverksi, dabar tik puse vyro is taves. Nera lietuvoj vyru, net tie ale geriausi, ir tie nemoka moters sujaudint vien zvilgniu, keliais zodziais. O cia – net prieit, tai kam tu tada reikalingas? Gali vykt i vienuolyna, pamedituosi apie gyvenimo prasme. arba susiimk – moterys, mes nesam slibinai, tavo ziniai mes labiau norim bendraut nei jus, vyrai. ir su mumis reikia but ramiems, neklaust, “o kokie vaikinai tau patinka”. Viena karta padaviau rana italui. Jis pasake, kad mano ranka karta, kaip ir mano sirdis – va jums pavyzdys, mokykites, bukit drasesni. Net sitos lietuvos pasakos moko drasos apie jonus be baimes. Nebijokit. Ne kol bijot – esat pralaimeje, esat puse vyro.

  Reply
 8. Nepergyvenk,kartais ir nedrąsiems pasiseka,bet tik kartais,tu gali į tai ir nepatekti.Turi vieną kart apsispręsti pats,o gal dar neapsireiškė ta vadinamoji tavoji,aš manyčiau,nekreiptum į nieką tuomet dėmesio ir padarytum ,taip kaip širdis patartų,na manau čia tik laiko klausimas,viskas bus gerai reikia tuo tikėti,tai taip ir bus,Sėkmės ir nebijok,tavo sutiktoji tavęs neatstums.:))

  Reply
 9. as irgi seniau labai bijojau prieiti prie man patinkancios merginos bet dabar nebebijau nes galvoju ka prieisi uzmus ? aisku kad ne bet jei tai nepades pasitiket sawimi tai nepades wartok zolyte 😀 arba ismok ant wisko pochuistinti 🙂

  Reply
 10. Simute, iš kur tas toks naivumas, kad susilydyti nuo “tavo ranka tokia karšta kaip širdis”. Čia kas pakerėjo – žodžiai ar tautybe?

  Reply
 11. Aš irgi esu nedrąsus. Sutikau ne vieną man patinkančią merginą, bet užkalbinti taip ir nesugebėjau. Ai, žodžiu, aš neimu giliai į širdį. Anksčiau imdavau, dabar susitaikiau su ta minti, kad galiu nugyventi kaip vienišius. O tau patarčiau labai nesisieloti. Ir neklausyk tų žmonių, kurie sako, kad joks tu vyras, jie nieko nesupranta, lengva tik per dantį patraukti. 😉 Pritariu Gedimino minčiai, kad drovumas merginas kartais taip pat žavi. Su tokiais merginoms netgi mažiau problemų.

  Reply
 12. kiekvienas mūsų yra toks koks yra. mus suformuoja daugybė dalykų. gal vertėtų tiesiog išmokti save vertinti (: tiesiog pačiam sau save išmokti mylėti ir priimti (:
  tai svarbiausia – draugauti su pačiu savimi ir nenuvertinti savęs, iš čia atkeliauja pasitikėjimas ir drąsa būnant su kitais.
  atraskite savivertę.
  kai suprasite ko esate vertas, visa kita atrodys ne taip jau reikšminga (:
  atrasdami save atrsaite ir kitus (:

  Reply
 13. Petrai (2009 03 03 11:09 am), jei bijai prieiti prie merginos, nereiskia, kad bijosi ja nurengti, tad savo komentarus apie TIKRUS VYRUS pasilaikyk sau.
  Reikia buti zmogumi, o ne kazkokiu riteriu. Ir merginoms patariu neieskoti gynejo, o bendrazygio gyvenime.

  Reply
 14. stumiat jus cia visi, ziauriai… Kaip kaskas rase, nebijok eit i prieki, pasakys ne tai pasakys nk nepadarysi, o ir seip uz tai kad pabandysi niekas per galwa neduos, ai nu nebent ant piktos panos uzsirausi… 😀

  Reply
 15. O pavyzdziui is kur zinoti kad tu patinki tai merginai gal but jei tu ja uzkelbinsi ji tave pasius.Ir siaip jei tau ta mergina patinka tai nereiskiakad tu jai patinksi todel as ir nelabai ryztuosi uzkalbinti mergina.

  Reply
 16. Manau nei viena normaliai užkalbinta mergina vaikinų niekur nesiunčia…o kiek pabendravę gali nuspręsti patinka vienas kitam ar ne…taigi, Donatai, drąsiau…viskas bus gerai…

  Reply
 17. Zmones noriu patarimo. Mokaus 9 klasej. Man patinka mergina taciau as nerealiai bijau jaj net labas pasakit. Dar esv nerelej drovus. Nuo ko pradeti pazinti. Ar nebusiu atstumtas?

  Reply
 18. Krc zmones taip… vyrai bukit atviri merginom, merginos bus atviros jums.. as taip pat nedrasus.. jei esat nedrasus ziurekit i paneles kurios nereikalauja tiek daug is bx.. va dbr turiu antra panele.:) pirmoji paliko del to kad jai pasirodziau visiskai nedrasus. Nu zodziu kaip zemaiciai sako pirma 100 gramu i savim, gele i ranka, pasitvarkai plaukus kad lbj jau susiveles nebutum ir pas mergele 🙂 Bent man taip pavyko pirmais kartais prabilt prie paneles, nes bijodavau net labas pasakyt.. Sekmes jums:)

  Reply

Leave a Comment