Turėjau draugę, tačiau išvykau į užsienį ir mūsų santykiai nutrūko. Kai grįžau, ji jau draugavo su kitu. Dabar vėl vis susitinkam, jausmai tarsi atgyja. Bet nenoriu įskaudinti to vaikino, noriu, kad ji pati mane pasirinktų.

Jūs norit pernelyg daug. Ir kad draugė Jūsų besąlygiškai lauktų, ir kad be išlygų Jus mylėtų, ir kad jos draugas pritartų jos naujam pasirinkimui, ir kažko dar. Vargu ar visa tai įmanoma realiame gyvenime. Kine – gal būt.

12 thoughts on “Turėjau draugę, tačiau išvykau į užsienį ir mūsų santykiai nutrūko. Kai grįžau, ji jau draugavo su kitu. Dabar vėl vis susitinkam, jausmai tarsi atgyja. Bet nenoriu įskaudinti to vaikino, noriu, kad ji pati mane pasirinktų.”

 1. Esi per daug geras, kad galvoji apie kita vaikina, o ne apie save. Jei ji draugauja su kitu, o Tau jausmai atgyja, manau labiausiai gali iskaudinti save, nes ji juk yra su kitu…

  Reply
 2. Aš norėčiau paklausti to vaikino,ar jam dar malonu su ta mergina būtų draugauti,juk ji negalvojo apie vaikiną kuris buvo išvykęs,bet naudojosi galima taip sakyti patogiausia proga jos atžvilgiu.Vaikine tavo mergina dar neapsireiškė,manau ji kažkur šalia tavęs ir reikiamu momentu tu ją susitiksi,neskubėk ,gal per griežtai pasakysiu,bet nuo ko atitrūkai prie to grįžti nevertėtų,sorry,čia tik mano nuomonė,linkiu tau didelės sėkmės,sutikti tau skirtą vienintelę merginą.

  Reply
 3. Manyčiau, tau reiktu tik džiaugtis kad taip nutiko. Nieko neverta tokia panelė. O gal jūsų santykiai nebuvo tokie, kai kažką kartu planuojat ir dėl to išlėkei į užsienį? Tada puikiai suprantu tą merginą. Man atrodo, kad dauguma merginų trokšta tam tikro saugumo jausmo ir natūralu, kad išvykęs tu jai to nesuteikei. O susigrąžinti neverta. tikrai rasi pačią pačią nuostabiausią:)

  Reply
 4. Patarimas butu toks, nekreip tu i ta panele demesio visiskai… nebent neturi jokios savigarbos, juk pirmai progai pasitaikius ji palindo po kitu, o dabar vel taikosi i tave…. nesupyk, bet negi nori turet tokia moteri kuri bet kada gali tave isduot… viena karta taip padarius jinai taip darys ir veliau… Patikek, sakau tai is asmenines patirties…

  Reply
 5. Labai jau geros sirdies esi.Mano drauga nuvyliojo, po 8 metu is uzsienio grizusi jo buvusi drauge. O mes draugavom beveik 7 metus. Ir nepergyvena, nes kartu gyventi yra gyvenimo tikslas, grazino vienas kitam, cia man taip pasake.

  Reply
 6. Bice,mesk tu ja ir dar i sikna ispirk uz tokius dalykus.Buvau ir as panasioj situacijoj:-uzsienis,pinigus siunciu,masina atidaviau,o ji su kitais cia dulkinasi,siam momentui kaip ir vienas esu,bet merginu ir moteru ……net nespeju pas visas nulekt…..:)

  Reply
 7. Vaikine,skaudu,bet bek kuo toliau nuo tokios,as du kartus buvau isvykes i uzsieni,grystu ji su kitu,sudubasinau viena,vel draugaujame sako myliu,atleidau,antra karta taspats tik kietesnis buvo vaikinas,dabar gryzau vel uztikau Kretingoi padevetus sokiuose su kitu vaikinu,vedziaus i lauka pasikalbeti neina,sako myli abu,ir tik dabar apmastes iskylo kiek atveju kiek ji pastoviai melavo,taip mes vyrai kiausiai,sako kad myli ir tikim,isvaziuok kur ir baigesi meile,buk kuo nori grazus sportiskas jom pofui,as beproto sportuoju,atrodau gerai,mergyna toks padaras jom reikia salia patina.

  Reply
 8. niekaip nesuprantu tu kurie cia parase savo komentarus ,neaisku kodel tie santykiai nutruko ,bet tuoj pat kaltina mergina zinokit nesventieji puodus lipdo ,o tu vaikine matosi kad esi geros dusios ir jei jausmai atgyja ir jie abipusiai sveikintina tik pagalvok ar tau to reikia

  Reply

Leave a Comment