Mano draugas pasisveikindamas ar atsisveikindamas su moterimis, jas bučiuoja į lūpas, glebėsčiuojasi. Tai gali būti draugė, bendradarbė, kaimynė ar jo dukros draugė. Stebint man nejauku. Jo argumentas – taip įpratęs. Kaip man elgtis?

Jis taip įpratęs. Norit keisti jo ipročius? Norit juos priimti? Ar visi Jūsų įpročiai patinka draugui? Jei įprotis vos vos nepriimtinas – įkalbinėkit, prašykit ir apdovanokit už to įpročio atsisakymą. Jei įprotis nepriimtinas – pasakykit, kad niekur su juo drauge nevaikščiosit.

5 thoughts on “Mano draugas pasisveikindamas ar atsisveikindamas su moterimis, jas bučiuoja į lūpas, glebėsčiuojasi. Tai gali būti draugė, bendradarbė, kaimynė ar jo dukros draugė. Stebint man nejauku. Jo argumentas – taip įpratęs. Kaip man elgtis?”

  1. Jis gal iš tų švelnių fainų žmogeliukų, kurie visus myli ir nori apsikabinti 🙂 Tada, ok, jo prigimtis tokia. Jei ne – vadinas labai patinka moterys, apskritai patinka, kaip tokios būtybės. Tada reik sakyt, kad tas žeidžia.

    Reply
  2. Aš manau čia nieko blogo nėra,pabandykite ir jūs taip elgtis,pažiūrėkite ar jam tai patiks,jei patiks tai jis iš tikrųjų toks yra ir nieko tokio blogo aš bent jau nematau. Sėkmės tarpusavio santykiuose.

    Reply
  3. Yra žmonių, kurie ne tik moteis bet ir vyrus bučiuoja į lūpas, man irgi buvo labai keista, bet toj giminėj tai normalu. (prisiminkime Honekerį su Brežnevu)

    Reply

Leave a Comment