Ar verta gyventi šeimoje vien dėl vaiko? Jei tarp tėvų jau seniai nėra nei emocinio, nei seksualinio ryšio?

Atsakymas į Jūsų klausimą priklauso nuo dukros amžiaus.
Jeigu jai 1-2 metai, tėvų skyrybos didesnės įtakos nepadarys. Jei jai daugiau nei 20 (na gal 18-19), ji irgi sąlyginai ramiai išgyvens tėvų skyrybas, o svarbiausia – tai neugdys neigiamų jos asmenybės bruožų. Kitame amžiuje skyrybos turės įtaką dukros asmenybei. Gyvenimas šeimoje, kurioje šalti santykiai, kurioje kiekvienas gyvena savo gyvenimą, – irgi.

Tenka rinktis mažesnę blogybę. Bet vis vien blogybę.

16 thoughts on “Ar verta gyventi šeimoje vien dėl vaiko? Jei tarp tėvų jau seniai nėra nei emocinio, nei seksualinio ryšio?”

 1. mano vyras jau daugeli metu iesko “meiles” interneto svetainese. neseniai aptikau jo anketa ir darnioje poroje. kaip padeti atsikratyti sitos priklausomybes? ar tai apskritai imanoma? skirtis jis nenori, viska neigia.

  Reply
 2. Pija,
  ir savo vyro anketa radau cia, ir ne tik cia. Ir suzinojau, kad porno filmus ziuri…po to nekreipia demesio i mane visiskai. ir maniskis viska neige. del anketu.
  zinai ka? susirask kita. bent pasijausi moterim, o ne sekle intrigante. mes ta darom is nepasitikejimo savim. o tokios tampam, kai musu artimas zmogus mumyse moters nemato. susirask, atsigausi. bus smagu ziuret i savaji ir zinot, kad jis ragus nesioja. uz visas nuodemes, mums padarytas.

  Reply
 3. Kaip gali neigti, jeigu yra faktas, kad yra anketa? :)))) Prisireigustruokit ir parašykit jam laišką, kaip tada paneigs? 😀

  Reply
 4. Jei nemyli savo antrosios pusės, mano manymu vien dėl vaiko neverta gyventi. Žinau kaip yra tai skaudu, bet šeimyniniai santykiai nuo nesusitvarkys…

  Reply
 5. klausimas gerbiamiem psichologam : ar geriau gyventi dviem ir kankintis apsimetant kad viskas seimoje gerai? kai vaikas manau ta puikiai mato ar skirtis graziai, kurti naujas seimas ir vaikas mato, kad tetis su mama bendrauja graziai, be pykciu?

  Reply
 6. o tokios tampam, kai musu artimas zmogus mumyse moters nemato. susirask, atsigausi. bus smagu ziuret i savaji ir zinot, kad jis ragus nesioja. uz visas nuodemes, mums padarytas.
  >>>>>>>>>.
  hm, vyras turbut iesko to ko niekaip negali surasti pas savo partnere namie. Zinoma, statykite ragus, tik niekaip nesuprantu to veiksmo logikos : kokia nauda is to? Tu man as tau. Jei jau elgetes pagal si principa, tai kuom tada esate geresnes uz jus skaudinanti vyra? O jei jis jus skaudina ir nesupranta, ar bandet pasiaiskinti kodel taip yra? Paklauskit savo mylimo vyra kaip galite jam padeti “pasveikti” nuo moteru is sono. Paklauskite, galu gale saves, ka ne taip darote, ar kur ne taip elgiates, kad vyras iesko kazko papildomai. Tik labai nedidelis procentas vyru, eina i kaire nepriklausomai nuo to kokia turi zmona – puikia ar siaip sau. Dazniausiai jie, taip kaip ir jus, jauciasi nesuprasti, netaip mylimi, nesaugus, pasitenkine sexualiai. Tik siuo atveju moterys kalbasi ir viesina sias problemas, kai tuo tarpu vyrai linke patyleti, nes priima tai kaip asmenine nesekme ir geda, kad nesugeba susitvarkyti.
  Net neabejoju, jog tikrai mylinti savo vyra zmona, niekad netures jokiu problemu del kitu moteru.
  Ir meiles cia nereikia suprasti tiesmukiskai : didzioji dalis meiles ir rupesciu sudaro mazutes smulkmenos. Taip kaip nepastebime, kada iskrenta vienas plaukas, taip pamazu mes isbarstome ir jau veliau neatkuriame mazu laimes akimirku, kurios tik budamos kruvoje palaiko jausminga meiles ugnies degima ….

  Reply
 7. pirmiausia reikia sau atsakyti į klausimą dėl ko kūrėte šeimą?
  jeigu šeimą kurėte, tam, kad turėti vaikų – tai ir reikia juos auginti šeimoje.
  jeigu šeimą kūrėte, tam, kad kartu pasenti ir dabar neliko emocinio ryšio, vadinasi kartu nepasensit.
  O taip norisi kartu pasenti.
  Sapo

  Reply
 8. ne vien del vaiko tai yra didziausia nesamone as taip dariau 20 metu,nes galvojau kaip vaikai be tevo,ka vaikams reikes patirti mokykloje,bet kai vaikai paugo ir suprato koki as gyvenima gyvenu paklause kodel mama tu su juo gyvenai?tik prarasti metai per kuri turbut buciau susikurus normalu gyvenima

  Reply

Leave a Comment