Mes kartu negyvenam 2mėn (vyras išėjo pas kitą). Jis skambina dukrai kiekvieną dieną, bando su manim palaikyti draugiškus santykius(gal dėl kaltės jausmo),bandė su manim fiziškai suartėti,mielai palaikytų tokį ryšį, bet aš to nenoriu ir jam tai paskiau. Kaip geriausia man elgtis tokioje situacijoje?

Jūs turit dukrą, kurios tėvu yra vyras, nutraukęs santykius su Jumis. Tuo viskas ir pasakyta. Vyro ir moters santykiai gali būti nutraukti. Tėvo/motinos su vaiku – ne. Todėl Jums dera sudaryti visas sąlygas dukros ir tėvo bendravimui. O Jūsų asmeninių santykių su buvusiu vyru ribas nubrėžkite taip, kaip Jums maloniau ir patogiau.

14 thoughts on “Mes kartu negyvenam 2mėn (vyras išėjo pas kitą). Jis skambina dukrai kiekvieną dieną, bando su manim palaikyti draugiškus santykius(gal dėl kaltės jausmo),bandė su manim fiziškai suartėti,mielai palaikytų tokį ryšį, bet aš to nenoriu ir jam tai paskiau. Kaip geriausia man elgtis tokioje situacijoje?”

 1. Jus pati ir atsaket i savo klausima ..Jei nenorit tai ir nepalaikot tokio rysio. Tiesa sakant , jei mano vyras taip pasielgtu , man net klausimo pan. nekiltu , juk jis isejo pas kita , reiskia Jus jam Nereikalinga ..O su dukra jis privalo bendraut , juk jis tevas.

  Reply
 2. Jeigu vyras išeitų pas kitą…, tikrai nesižeminčiau ir netęsčiau santykių kaip moters ir vyro arba sutuoktinių.

  Bus sunku, bet turi sukaupti savyje visą ryžtą, drasą ir eiti kitu keliu, kuris veda tiesiai į tikslą.

  O koks tikslas… turi laiko, svajok, susikurk savo kelią ir pirmyn. 🙂 Sėkmės.

  Svajonės pildosi 🙂
  Lina.

  Reply
 3. galiu pasakyti tik tiek, kad pati visa tai praėjau ir žinau ,kaip yra sunku.kokiose dvejonėse, abejonėse ir savigraužoje tenka gyventi.sugebėjau atsiriboti nuo vyro visais aspektais. tik leidžiu susitikti su dukra. po beveik metus trukusio chaoso, pagaliau pajudėjo skyrybų procesas. linkiu pačiai stiprybės, sukaupti visas jėgas, aukštai iškelti galvą ir pasakyti, kad su manim taip nebus elgiamasi. nuo šiol viskas bus pagal mano taisykles.ir niekam neleisti išmušti iš pusiausvyros. jei jis išėjo pas kitą, reiškia jis nevertas pačios.

  Reply
 4. DAZNI BARNIAI SU VYRU.Kai tik susipykstam pastoviai vyras iseina pas savo motina.Poto vel susitaikom.Turi dukra is pirmos santuokos,kuri gyvena pas jo motina.As taipat turiu sunu.Bendro vaiko neturime.Kai anksciau buvau pastojus,tai jis prase,kad gimdyciau,taciau tuomet nebuvau pasirengus ir dariau abortus.Dabar vel pastojau,bet dabar jau jis duoda pinigus,net nebando atkalbet.Man 32m.,o vyrui 39m.

  Reply
 5. jei jau iskeite tave i kita ,manau save gerbianti moteris turetu zinoti,jis priklauso ne tau.Nebent pati nori su juo tureti intymiu santykiu…tuomet nedejuok.Patarciau nustatyti ka,kada galit visi veikti drauge.Jei pats is taves isejo,vadinasi galit buti TIK vaiko tevai ir nebutina su juo laizytis.

  Reply
 6. oi,erika,is kur jus tokios ir atsirandat?Jam patogu begti pas mamyte,ten jis atsipalaiduoja ir t.t.Jei jis tave myletu,tokiu nesamoniu nedarytu.Paprasciausia jam patogu.Ar tavo sunu jis myli?Manau ,kad nelabai…jus esat suauge,jei gimdysi,arba jam patiks buti teciu,arba ne.Cia tavo pasirinkimas.Nes jei vel jis pabegs pas mamyte,tai gali ir negrizti.Nemanai?

  Reply
 7. S cia ne ilgesys…Pasiilgo,tai tegu su kita baigia ir tai dar pagalvot reikia,ar atleist tokiam bastunui-jam patinka ivairove,o tu geriau ieskok kito ar pirk vibratoriu nesizeminus.

  Reply
 8. Jei nori,kad blogai jaustusi jo dabartine drauge-butinai mylekis…Ir kokiu nors budu pranesk apie tai jai…Tada taviskis liks prie suskilusios geldos….O jos irgi negaila-ko gi tikejosi????

  Reply
 9. as ir esu tokioj pacioj situacijoj.Mes issikyrem pries 2.5 metu.Buves vyras vede kita, laukiasi vaiko t. y “prisidirbo” ir turejo zenytis,man buvo ziauriai sunku, nes kaip i bandem dr grazinti musu santuoka, o vis tiek nori dabar palaikyti su manimi intymius santykius, sako, kad vis tiek negali be manes.As auginu musu bendra dukra, tai jis pr ja bando vis pri manes prieiti, bet as pasakiau NE ir viskas, nors galejau sutikusi taip sugriauti jo kita gyvenima, bet pagalvojau kam man zemintis.Taip kad ir tu buk moterim ir nepasiduok jam.Nes jis tik pasinaudos ir numes, buk stipri, laikykis!Tu ne viena tokia, musu daug.

  Reply

Leave a Comment