Aš vyresnė už savo vaikiną. Kol kas sutariame puikiai, bet abu bijome amžiau skirtumo įtakos ateičiai. Taip bijome, kad apie tai nešnekame. Kaip elgtis? Ar palikti šią problemą spręsti laikui?

Šiandien Jums gerai kartu. Lengva numatyti, kad kitą mėnesį irgi bus gera. Po pusmečio veikiausiai irgi. Po penkerių metų? Jau nebeaišku. Tačiau nėra būdo gauti garantiją 10 metų, kad artimas ryšys išliks puikus. Galima tik spėlioti. Tačiau ar verta? Siūlau tiesiog džiaugtis tuo, ką turit.

6 thoughts on “Aš vyresnė už savo vaikiną. Kol kas sutariame puikiai, bet abu bijome amžiau skirtumo įtakos ateičiai. Taip bijome, kad apie tai nešnekame. Kaip elgtis? Ar palikti šią problemą spręsti laikui?”

 1. Labai puiku, kad esi vyresnė. Didesnė tikimybė, kad tavo ir jo sekso poreikiai sutaps. Kiek pastaruoju metu skaitau, visur rašo, kad moterys prabunda gerokai vėliau, nuo 35, 40. Tokio amžiaus vyrai jau dažniausiai tiek sekso nenori, kiek jo reikia moterims. T.y. jo jiems reikia, bet greitai. O mums jo reikia per kartą daugiau. Tam reikia jaunesnio vyro,vyro, kuris dar norėtų žaisti ir mylėti savo moterį…

  Reply
 2. Dauguma moterų gyvena senamadišku požiūriu,ką pasakys kiti,o ką tu pati apie tai manai,ar tau tas priimtina,ar tu nori tokių santykių su jaunesniu,čia manau pirma reikia nuspręsti pačiai ,o jau po to viskas spręsis savaime,ir manau čia ne aplinkinių reikalas,ne jiems su jumis gyventi,ir kodėl turėtumėte viską sureikšminti,džiaukitės gyvenimu dabar ir būkite laimingi šia diena,nes ne vienas mes nežinome rytojaus ,ar jis iš viso išauš.Žmonės kurie susitinkate,ar likimo suvesti,būkite laimingi,džiaukitės,mylėkite ir gerbkite vienas kitą,dėl to verta gyventi.Visiems gero pasisekimo.

  Reply
 3. na moteris su jaunesniu kaip ir moteris…,bet kazink koks vyras turi buti kad buti su pagyvenusia,ir su senatves pozymeis moterele,kai aplink daug jaunu graziu merginu ir moteru:}

  Reply
 4. Ne amžiuje esmė.O širdyje.Kuo toliau, tuo meilė tik stiprėja.Būkit laimingai, neklausykite ką rašo tokie sierrai.

  Reply

Leave a Comment