Ar galima vaikinui atleisti, jei Naujųjų metų vakarą turėjome jo iniciatyva leisti dviese, tačiau jis atsiprašo ir neatvyksta menkai paaiškinęs.

Jūs atsiuntėte klausimą į kurį žinote atsakymą. Jūs tikrai žinote, kad daugelis sutinka Naujus Metus su artimaisiais (tėvais, broliais bei seserimis, draugais ar draugėmis). Retkarčiais Naujus Metus sutinkame su svarbiais žmonėmis (vadovais, pavaldiniais, verslo partneriais). Taigi, išvada akivaizdi – yra abejonių, ar Jūs tikrai esate pakankamai svarbi ir artima savo širdies draugui. Galbūt su Jumis Naujųjų metų vakarą jis nepasiliko ir dėl tikrai svarbių priežasčių, tačiau, jeigu vengia jas paaiškinti, galima tik spėlioti, kokie Jūsų santykiai bus ateityje. Kad spėlionė būtų nors kiiek patikimesnė, reikėtų žinoti daug daugiau nei parašėte.

10 thoughts on “Ar galima vaikinui atleisti, jei Naujųjų metų vakarą turėjome jo iniciatyva leisti dviese, tačiau jis atsiprašo ir neatvyksta menkai paaiškinęs.”

 1. vadinasi-asilas tas tavo draugas,nerupi tu jam,o ir tau makaronu ant ausu nelabai tereikia:)))spirk tu jam siknon ir viskas:)

  Reply
 2. Atleisti galima,jei tai pirmas kartas.Visiems ir viskam juk buna pirmas kartas,ir jei tai buna pirmas ir paskutinis kartas,tai mano manimu atleisti galima.

  Reply
 3. Niekada neatleidau ir neatleidziu vaikinams – jai pasielge kiauliskai,manau pasielgs ir vel, jiems lengviausia pasakyt,as kiaule ir panasiai,bet negalvoja apie musu jausmus….

  Reply
 4. As atleidau-jis uzgere darbe,nors buvo blaivininkas.O paskui tai kartojosi…Tad reikia buti lb.atsargiai su tokiu zmogum,atsitraukti bent jau…

  Reply
 5. As neatleidau:) nes uzgere su draugais, nors pats planawo kad bus su manim, net neatsiprase tik po to kai prablaiwejo matomai suprato ir nedawe ramybes nakti, paskutine akimirka paskambino senas draugas pasweikinti, kai suzinojo kad esu viena tuoj pat paliko draugus ir atwaziawo:)6 menesius jis man grasino, skambino isgeres ir tt.. po 2 metu laiko jam atleidau wel buwome kartu, bet buwo nebetas , draugai buwo swarbesni 🙂 Del savo veiksmu nesigailiu, supratau kas per zmogus, nors visalaik iki tol buwo “aukselis”.

  Reply
 6. Klausimo autorei patarciau visu pirma issiaiskint kur ir su kuo jis sutiko N.metus,tada,manau,ji pati suzinotu atsakymus i savo klaus.ir nebebutu situ speliojimu.O Lina tau pasakyciau,kad va kam tu rupi-tavo senam draugui:)O tas tavo buves “aukselis”,tai tikra “turgaus klastote”,kuris dar ir drasos pasisemia is stikliuko pries paskambindamas:D,ka jau kalbet apie bendravima(blaivia galva)akis i aki.Zodziu-skuduriuks..:)

  Reply

Leave a Comment